Domov › Zamestnávatelia › Sendx Medical, Inc.
Sendx Medical, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
Sendx Medical, Inc. podal 11 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 11. Medián ponúkanej mzdy: $112 750.
Sponzoruje Sendx Medical, Inc. víza H-1B?
Sendx Medical, Inc. podal 11 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 20. 11. 2025. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Product Owner | 2 | $111 375 |
| Regulatory Affairs Specialist | 2 | $109 982 |
| R&D Specialist, Processes | 2 | $132 040 |
| 722531 | 1 | $110 000 |
| Data Process Engineer | 1 | $92 700 |
| Software and IT Engineering Senior Manager | 1 | $195 707 |
| Senior Manager, Quality Assurance | 1 | $165 633 |
| Quality Engineer | 1 | $95 000 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 5 | $110 000 |
| FY2024 | 2 | $154 228 |
| FY2025 | 3 | $144 081 |
| FY2026 | 1 | $95 000 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Computer Systems Engineers/Architects3
- Industrial Engineers3
- Regulatory Affairs Specialists2
- Chemical Engineers1
- Mechanical Engineers1
- Computer and Information Systems Managers1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Quality Engineer | $95 000 Úroveň II | New Brighton, MN | 20. 11. 2025 | 24. 11. 2025 | Certifikované |
| Regulatory Affairs Specialist | $112 965 Úroveň III | Riverside, CA | 26. 8. 2025 | 2. 9. 2025 | Certifikované |
| R&D Specialist, Processes | $144 081 Úroveň III | Carlsbad, CA | 14. 8. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Senior Manager, Quality Assurance | $165 633 Úroveň IV | Carlsbad, CA | 10. 3. 2025 | 25. 5. 2025 | Certifikované |
| Software Product Owner | $112 750 Úroveň II | Los Angeles, CA | 1. 8. 2024 | 8. 8. 2024 | Certifikované |
| Software and IT Engineering Senior Manager | $195 707 Úroveň III | Carlsbad, CA | 13. 6. 2024 | 21. 6. 2024 | Certifikované |
| Data Process Engineer | $92 700 Úroveň II | Carlsbad, CA | 3. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Product Owner | $110 000 Úroveň II | Binghamton, NY | 3. 3. 2023 | 10. 3. 2023 | Certifikované |
| 722531 | $110 000 Úroveň II | Binghamton, NY | 24. 2. 2023 | 27. 2. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Regulatory Affairs Specialist | $107 000 Úroveň III | Carlsbad, CA | 6. 1. 2023 | 9. 1. 2023 | Certifikované |
| R&D Specialist, Processes | $120 000 Úroveň III | Carlsbad, CA | 5. 1. 2023 | 16. 3. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).