Domov › Zamestnávatelia › SensorTower, Inc.
SensorTower, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
SensorTower, Inc. podal 16 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 15. Medián ponúkanej mzdy: $153 088.
Sponzoruje SensorTower, Inc. víza H-1B?
SensorTower, Inc. podal 16 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 11. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Team Director, Business Development | 3 | $95 500 |
| Senior Data Scientist | 3 | $153 088 |
| Senior Account Director | 2 | $145 400 |
| Technical Product Manager | 1 | $105 000 |
| Director of FP&A - Go to Market | 1 | $189 000 |
| Senior Front End Engineer | 1 | $185 500 |
| SVP, Gaming & Entertainment | 1 | $260 000 |
| Product Manager | 1 | $121 000 |
| Head of Engineering, Friendly Apps | 1 | $226 034 |
| Senior Manager of Technology Strategy | 1 | $156 000 |
| Engineering Manager | 1 | $200 970 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 3 | $105 000 |
| FY2024 | 5 | $153 088 |
| FY2025 | 7 | $156 000 |
| FY2026 | 1 | $200 970 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)12 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)38 %
- Úroveň III (skúsený)38 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)12 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Sales Managers4
- Data Scientists3
- Computer Systems Engineers/Architects3
- Computer and Information Systems Managers2
- Market Research Analysts and Marketing Specialists1
- Financial Managers1
- Software Developers1
- Financial and Investment Analysts1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Engineering Manager | $200 970–$253 230 Úroveň III | Culver City, CA | 11. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Senior Account Director | $120 800–$151 610 Úroveň II | Cambridge, MA | 19. 9. 2025 | 6. 3. 2026 | Certifikované |
| Senior Manager of Technology Strategy | $156 000 Úroveň IV | Cambridge, MA | 18. 9. 2025 | 22. 9. 2025 | Certifikované |
| Head of Engineering, Friendly Apps | $226 034 Úroveň IV | Culver City, CA | 5. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| SVP, Gaming & Entertainment | $260 000 Úroveň II | Miami, FL | 23. 1. 2025 | 23. 1. 2025 | Certifikované |
| Team Director, Business Development | $95 500 Úroveň I | Culver City, CA | 21. 1. 2025 | 28. 1. 2025 | Certifikované |
| Product Manager | $121 000 Úroveň II | San Francisco, CA | 6. 1. 2025 | 7. 1. 2025 | Certifikované |
| Senior Front End Engineer | $185 500 Úroveň III | Little Elm, TX | 20. 12. 2024 | 24. 12. 2024 | Certifikované |
| Senior Account Director | $170 000 Úroveň II | Culver City, CA | 18. 9. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Senior Data Scientist | $153 088–$213 000 Úroveň III | Culver City, CA | 22. 12. 2023 | 1. 1. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Senior Data Scientist | — Úroveň III | Culver City, CA | 20. 12. 2023 | 1. 1. 2024 | Zamietnuté |
| Team Director, Business Development | $95 500 Úroveň I | Culver City, CA | 18. 12. 2023 | 1. 1. 2024 | Certifikované |
| Senior Data Scientist | $153 088–$213 000 Úroveň III | San Francisco, CA | 2. 6. 2023 | 6. 6. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Technical Product Manager | $105 000–$120 000 Úroveň II | San Francisco, CA | 6. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Team Director, Business Development | $92 000 Úroveň II | San Francisco, CA | 12. 1. 2023 | 23. 1. 2023 | Certifikované |
| Director of FP&A - Go to Market | $189 000–$240 000 E-3 · Úroveň III | San Francisco, CA | 14. 9. 2022 | 19. 9. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).