Domov › Zamestnávatelia › Senti Biosciences, Inc.
Senti Biosciences, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
Senti Biosciences, Inc. podal 13 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 13. Medián ponúkanej mzdy: $124 407.
Sponzoruje Senti Biosciences, Inc. víza H-1B?
Senti Biosciences, Inc. podal 13 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 19. 3. 2024. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Scientist II | 2 | $129 355 |
| Senior Scientist II, Process Development | 2 | $175 000 |
| RA II Process Science | 1 | $86 424 |
| Research Associate II | 1 | $86 424 |
| Research Associate II, PreClinical | 1 | $86 424 |
| Scientist I, Cell Therapy Research | 1 | $129 355 |
| R&D Project Manager | 1 | $128 814 |
| Senior Scientist I, Gene Circuit Discovery (HTS) | 1 | $145 000 |
| Senior Research Associate I, PreClinical Research | 1 | $101 816 |
| Senior Research Associate I, Process Science | 1 | $101 816 |
| Senior Scientist | 1 | $120 000 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 7 | $128 814 |
| FY2024 | 6 | $120 000 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Research Associate I, Process Science | $101 816–$115 000 Úroveň II | South San Francisco, CA | 19. 3. 2024 | 4. 9. 2024 | Certifikované |
| Senior Scientist II, Process Development | $175 000–$234 000 Úroveň II | South San Francisco, CA | 19. 3. 2024 | 4. 9. 2024 | Certifikované |
| Senior Research Associate I, PreClinical Research | $101 816–$115 000 Úroveň II | South San Francisco, CA | 19. 3. 2024 | 4. 9. 2024 | Certifikované |
| Senior Scientist I, Gene Circuit Discovery (HTS) | $145 000–$175 000 Úroveň II | South San Francisco, CA | 19. 3. 2024 | 4. 9. 2024 | Certifikované |
| Scientist II | $135 000–$170 000 čiatočný úväzok · Úroveň III | South San Francisco, CA | 19. 3. 2024 | 4. 9. 2024 | Certifikované |
| Research Associate II | $86 424–$101 000 Úroveň II | South San Francisco, CA | 24. 3. 2023 | 6. 9. 2023 | Certifikované |
| RA II Process Science | $86 424–$101 000 Úroveň II | South San Francisco, CA | 24. 3. 2023 | 6. 9. 2023 | Certifikované |
| Research Associate II, PreClinical | $86 424–$97 000 Úroveň II | South San Francisco, CA | 22. 3. 2023 | 19. 9. 2023 | Certifikované |
| Scientist I, Cell Therapy Research | $129 355–$154 000 Úroveň III | South San Francisco, CA | 22. 3. 2023 | 6. 9. 2023 | Certifikované |
| Senior Scientist II, Process Development | $175 000–$234 000 Úroveň III | South San Francisco, CA | 16. 3. 2023 | 2. 8. 2023 | Certifikované |
| Scientist II | $129 355–$154 000 Úroveň III | South San Francisco, CA | 16. 3. 2023 | 6. 9. 2023 | Certifikované |
| Senior Scientist | $120 000–$155 000 Úroveň II | South San Francisco, CA | 2. 3. 2022 | 28. 8. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| R&D Project Manager | $128 814–$150 000 Úroveň II | South San Francisco, CA | 24. 8. 2021 | 30. 8. 2021 | Certifikované, následne stiahnuté |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).