Domov › Zamestnávatelia › SentiLink Corp.
SentiLink Corp.: Mzdy H-1B a sponzoring
SentiLink Corp. podal 21 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 21. Medián ponúkanej mzdy: $157 477.
Sponzoruje SentiLink Corp. víza H-1B?
SentiLink Corp. podal 21 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 8. 4. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v SentiLink Corp.: 3 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Data Scientist | 4 | $110 427 |
| Senior Data Scientist | 3 | $190 000 |
| Senior Engineering Manager, Data | 2 | $236 000 |
| Senior Business Analyst | 2 | $129 825 |
| Staff Software Engineer | 2 | $208 000 |
| Partner Enablement Statistician | 1 | $110 000 |
| Staff Engineer, SRE | 1 | $215 197 |
| Security Engineer | 1 | $109 138 |
| Manager, Partner Enablement and Senior Data Scientist | 1 | $127 150 |
| Senior Security Engineer | 1 | $140 000 |
| Strategy and Analytics Associate | 1 | $160 000 |
| Senior Software Engineer | 1 | $157 477 |
| SRE Manager | 1 | $202 041 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 6 | $144 044 |
| FY2024 | 4 | $109 002 |
| FY2025 | 7 | $160 000 |
| FY2026 | 4 | $209 020 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- San Francisco, CA9
- Austin, TX4
- Marietta, GA2
- Round Rock, TX1
- Chicago, IL1
- Philadelphia, PA1
- Cambridge, MA1
- New York, NY1
- Irvine, CA1
Povolania
- Data Scientists8
- Software Developers4
- Statisticians3
- Architectural and Engineering Managers3
- Software Developers, Systems Software1
- Information Security Analysts1
- Management Analysts1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| SRE Manager | $202 041–$246 939 Úroveň II | San Francisco, CA | 8. 4. 2026 | 13. 4. 2026 | Certifikované |
| Senior Data Scientist | $177 840–$217 360 Úroveň IV | Irvine, CA | 2. 12. 2025 | 15. 12. 2025 | Certifikované |
| Staff Software Engineer | $216 000–$264 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 25. 11. 2025 | 1. 2. 2026 | Certifikované |
| Senior Engineering Manager, Data | $242 000–$300 000 Úroveň IV | Marietta, GA | 24. 9. 2025 | 6. 3. 2026 | Certifikované |
| Senior Business Analyst | $124 650–$152 350 Úroveň II | Austin, TX | 26. 6. 2025 | 30. 6. 2025 | Certifikované |
| Senior Data Scientist | $199 000–$246 000 Úroveň II | San Francisco, CA | 5. 5. 2025 | 31. 10. 2025 | Certifikované |
| Senior Data Scientist | $190 000–$246 000 Úroveň II | San Francisco, CA | 11. 4. 2025 | 13. 9. 2025 | Certifikované |
| Strategy and Analytics Associate | $160 000–$200 000 Úroveň II | Cambridge, MA | 5. 12. 2024 | 16. 12. 2024 | Certifikované |
| Staff Software Engineer | $200 000–$250 000 Úroveň IV | Austin, TX | 15. 11. 2024 | 23. 12. 2024 | Certifikované |
| Data Scientist | $90 854–$165 000 Úroveň II | Philadelphia, PA | 12. 9. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Data Scientist | $89 690–$145 000 Úroveň II | Chicago, IL | 6. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Senior Security Engineer | $140 000–$190 000 Úroveň II | Round Rock, TX | 3. 1. 2024 | 8. 1. 2024 | Certifikované |
| Manager, Partner Enablement and Senior Data Scientist | $127 150–$195 000 Úroveň II | San Francisco, CA | 29. 9. 2023 | 18. 1. 2024 | Certifikované |
| Senior Business Analyst | $135 000–$160 000 Úroveň II | Austin, TX | 24. 8. 2023 | 11. 9. 2023 | Certifikované |
| Staff Engineer, SRE | $215 197 Úroveň IV | San Francisco, CA | 23. 8. 2023 | 28. 12. 2023 | Certifikované |
| Partner Enablement Statistician | $110 000–$150 000 Úroveň II | San Francisco, CA | 3. 4. 2023 | 17. 4. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Senior Engineering Manager, Data | $230 000 Úroveň IV | Marietta, GA | 21. 2. 2023 | 6. 3. 2023 | Certifikované |
| Data Scientist | $153 088–$190 000 Úroveň III | San Francisco, CA | 7. 10. 2022 | 31. 10. 2022 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $157 477–$200 000 Úroveň IV | New York, NY | 9. 9. 2022 | 3. 10. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Security Engineer | $109 138–$150 000 Úroveň III | Austin, TX | 1. 4. 2022 | 18. 4. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Data Scientist | $130 000–$150 000 Úroveň III | San Francisco, CA | 6. 8. 2020 | 17. 8. 2020 | Certifikované, následne stiahnuté |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).