Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Sepals Corporation

Sepals Corporation: Mzdy H-1B a sponzoring

Sepals Corporation podal 22 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 22. Medián ponúkanej mzdy: $100 683.

Žiadosti (LCA)22
Certifikované22
Adresa zamestnávateľaDanbury, CT
Zamestnávateľ závislý na H-1BÁno
Medián ponúkaného platu$100 683
Stredná časť platov$90 435–$102 880
10.–90. percentil$83 400–$108 441

Závislý zamestnávateľ H-1B má vysoký podiel pracovníkov H-1B (napr. 15 % alebo viac z pracovnej sily 51 a viac) a musí dodržiavať dodatočné pravidlá proti vytláčaniu amerických pracovníkov.

Sponzoruje Sepals Corporation víza H-1B?

Sepals Corporation podal 22 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 29. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Sepals Corporation: 3 →

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
OpenText Exstream Developer5$100 287
Management Analyst4$94 408
Programmer Expert3$99 550
Senior Application Programmer3$102 880
.NET Lead Developer2$105 385
QA Analyst1$75 000
Oracle DBA1$91 450
Process Test Lead1$70 533
OpenText Exatream Developer1—
Software Developer1$105 100

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20237$91 291
FY202410$102 690
FY20252$108 080
FY20263$99 550

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Programmer Expert$99 550
Úroveň II
Albany, NY29. 5. 20261. 10. 2026Certifikované
Programmer Expert$99 550
Úroveň II
Albany, NY16. 4. 20261. 10. 2026Certifikované, následne stiahnuté
Management Analyst$101 816
Úroveň II
Edison, NJ14. 11. 202514. 11. 2025Certifikované
.NET Lead Developer$108 080
Úroveň II
Chicago, IL13. 8. 20251. 10. 2025Certifikované
OpenText Exstream Developer$102 627
čiatočný úväzok · Úroveň II
Lewis Center, OH27. 9. 202427. 9. 2024Certifikované
Software Developer$105 100Marietta, PA21. 8. 20241. 10. 2024Certifikované
OpenText Exstream Developer$87 360
Úroveň II
Marietta, PA11. 7. 202411. 7. 2024Certifikované
Management Analyst$87 000
Úroveň II
Danbury, CT20. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
.NET Lead Developer$102 690
Úroveň II
Chicago, IL15. 2. 202415. 2. 2024Certifikované
OpenText Exatream Developer$85 051
čiatočný úväzok · Úroveň II
Lancaster, PA7. 2. 20248. 2. 2024Certifikované
Oracle DBA$91 450
Úroveň II
Brookfield, CT1. 12. 202316. 4. 2024Certifikované
Senior Application Programmer$102 880
Úroveň II
Baton Rouge, LA1. 12. 20231. 12. 2023Certifikované
Senior Application Programmer$102 880
Úroveň II
Baton Rouge, LA7. 11. 20234. 3. 2024Certifikované
Senior Application Programmer$102 880
Úroveň II
Baton Rouge, LA31. 10. 202331. 10. 2023Certifikované
Process Test Lead$70 533–$80 000
Úroveň II
Deerfield Beach, FL26. 9. 202327. 9. 2023Certifikované
Programmer Expert$90 150
Úroveň II
Albany, NY18. 7. 20231. 10. 2023Certifikované
Management Analyst$97 198
čiatočný úväzok · Úroveň II
Woodbridge, NJ27. 6. 20235. 7. 2023Certifikované
Management Analyst$94 432
čiatočný úväzok · Úroveň II
Norwood, MA27. 6. 20236. 7. 2023Certifikované
QA Analyst$75 000
Úroveň II
Clearwater, FL12. 5. 20231. 9. 2023Certifikované
OpenText Exstream Developer$109 283
Úroveň II
Marietta, PA7. 12. 202215. 12. 2022Certifikované
OpenText Exstream Developer$109 283
Úroveň II
Marietta, PA18. 10. 202218. 10. 2022Certifikované
OpenText Exstream Developer$91 291
Úroveň II
Marietta, PA13. 10. 202213. 10. 2022Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).