Domov › Zamestnávatelia › Seven Seas Technologies, Inc.
Seven Seas Technologies, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
Seven Seas Technologies, Inc. podal 34 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 33. Medián ponúkanej mzdy: $95 000.
Závislý zamestnávateľ H-1B má vysoký podiel pracovníkov H-1B (napr. 15 % alebo viac z pracovnej sily 51 a viac) a musí dodržiavať dodatočné pravidlá proti vytláčaniu amerických pracovníkov.
Sponzoruje Seven Seas Technologies, Inc. víza H-1B?
Seven Seas Technologies, Inc. podal 34 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 20. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Seven Seas Technologies, Inc.: 5 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Developer | 25 | $98 904 |
| Senior Systems Engineer | 2 | $94 910 |
| Computer System Analyst | 2 | $98 254 |
| Software Test Automation Engineer | 1 | $78 000 |
| Business Analyst & Workflow Developer | 1 | $96 400 |
| Project Manager | 1 | $92 594 |
| Senior Software Business and Quality Assurance Analyst | 1 | $79 450 |
| Mainframe Quality Analyst | 1 | $87 550 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 16 | $91 126 |
| FY2024 | 7 | $98 296 |
| FY2025 | 3 | $87 550 |
| FY2026 | 8 | $101 254 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Des Moines, IA13
- Jefferson City, MO8
- Waukee, IA2
- Irving, TX2
- Naperville, IL2
- Harrisburg, PA1
- Indianapolis, IN1
- Apex, NC1
- Georgetown, TX1
- Lebanon, TN1
- Suwanee, GA1
- Pierre, SD1
Povolania
- Software Developers27
- Computer Systems Engineers/Architects3
- Computer Systems Analysts2
- Software Quality Assurance Analysts and Testers2
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Developer | $111 458 Úroveň II | Waukee, IA | 20. 5. 2026 | 16. 10. 2026 | Certifikované |
| Computer System Analyst | $101 508 Úroveň III | Naperville, IL | 20. 5. 2026 | 21. 8. 2026 | Certifikované |
| Software Developer | $89 551 Úroveň II | Jefferson City, MO | 16. 4. 2026 | 1. 9. 2026 | Certifikované |
| Software Developer | $101 000 Úroveň II | Des Moines, IA | 18. 12. 2025 | 11. 5. 2026 | Certifikované |
| Software Developer | $115 000 Úroveň II | Pierre, SD | 12. 12. 2025 | 11. 5. 2026 | Certifikované |
| Software Developer | $106 216 Úroveň II | Des Moines, IA | 18. 11. 2025 | 18. 5. 2026 | Certifikované |
| Software Developer | $100 217 Úroveň II | Jefferson City, MO | 5. 11. 2025 | 3. 4. 2026 | Certifikované |
| Senior Systems Engineer | $100 400 Úroveň IV | Jefferson City, MO | 26. 9. 2025 | 13. 2. 2026 | Certifikované |
| Software Developer | $114 443 Úroveň II | Des Moines, IA | 19. 9. 2025 | 8. 3. 2026 | Certifikované |
| Senior Software Business and Quality Assurance Analyst | $79 450 Úroveň II | Jefferson City, MO | 17. 12. 2024 | 1. 4. 2025 | Certifikované |
| Mainframe Quality Analyst | $87 550 Úroveň II | Des Moines, IA | 25. 9. 2024 | 6. 1. 2025 | Certifikované |
| Project Manager | $92 594 Úroveň II | Suwanee, GA | 6. 8. 2024 | 22. 11. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $119 742 Úroveň III | Georgetown, TX | 31. 5. 2024 | 12. 11. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $100 193 Úroveň II | Lebanon, TN | 29. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $103 272 Úroveň II | Apex, NC | 17. 1. 2024 | 20. 5. 2024 | Certifikované |
| Business Analyst & Workflow Developer | $96 400 Úroveň II | Indianapolis, IN | 12. 12. 2023 | 22. 12. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $86 590 Úroveň II | Des Moines, IA | 16. 10. 2023 | 30. 1. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $86 590 Úroveň II | Des Moines, IA | 10. 10. 2023 | 18. 10. 2023 | Stiahnuté |
| Computer System Analyst | $95 000 Úroveň II | Naperville, IL | 4. 8. 2023 | 21. 8. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $115 000 Úroveň II | Des Moines, IA | 15. 6. 2023 | 1. 7. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $85 467 Úroveň II | Des Moines, IA | 1. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Test Automation Engineer | $78 000 Úroveň II | Jefferson City, MO | 31. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $95 000 Úroveň II | Waukee, IA | 18. 5. 2023 | 16. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $92 251 Úroveň II | Harrisburg, PA | 28. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $81 952 Úroveň II | Jefferson City, MO | 4. 4. 2023 | 1. 9. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $98 904 Úroveň II | Irving, TX | 4. 4. 2023 | 11. 5. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $98 904 Úroveň II | Irving, TX | 28. 3. 2023 | 11. 5. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Software Developer | $110 000 Úroveň II | Des Moines, IA | 21. 2. 2023 | 8. 3. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $90 000 Úroveň II | Des Moines, IA | 24. 1. 2023 | 11. 5. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $90 000 Úroveň II | Des Moines, IA | 12. 12. 2022 | 11. 5. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $85 467 Úroveň II | Des Moines, IA | 18. 11. 2022 | 5. 2. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $95 000 Úroveň II | Des Moines, IA | 18. 11. 2022 | 18. 5. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $76 211 Úroveň II | Jefferson City, MO | 18. 11. 2022 | 3. 4. 2023 | Certifikované |
| Senior Systems Engineer | $89 419 Úroveň IV | Jefferson City, MO | 3. 11. 2022 | 13. 2. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).