Domov › Zamestnávatelia › Sigmago Solutions Inc
Sigmago Solutions Inc: Mzdy H-1B a sponzoring
Sigmago Solutions Inc podal 51 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 49. Medián ponúkanej mzdy: $98 904.
Závislý zamestnávateľ H-1B má vysoký podiel pracovníkov H-1B (napr. 15 % alebo viac z pracovnej sily 51 a viac) a musí dodržiavať dodatočné pravidlá proti vytláčaniu amerických pracovníkov.
Sponzoruje Sigmago Solutions Inc víza H-1B?
Sigmago Solutions Inc podal 51 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 19. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Engineer | 29 | $98 904 |
| Software Developer | 15 | $100 058 |
| Software Enigineer | 2 | $122 980 |
| Principal Scrum Master | 2 | $144 310 |
| Systems Administrator | 1 | $79 123 |
| Systems Engineer | 1 | $95 000 |
| ServiceNow Architect | 1 | $134 971 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 18 | $98 904 |
| FY2024 | 15 | $82 056 |
| FY2025 | 9 | $84 094 |
| FY2026 | 9 | $133 536 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)33 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)57 %
- Úroveň III (skúsený)6 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)4 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Carrollton, TX22
- Charlotte, NC6
- Tempe, AZ3
- Frisco, TX3
- Irving, TX2
- Alpharetta, GA1
- Richardson, TX1
- Houston, TX1
- Plano, TX1
- Richfield, MN1
- San Antonio, TX1
- Forest City, NC1
- Albany, NY1
- Denton, TX1
- San Jose, CA1
- Owings Mills, MD1
- Bellaire, TX1
- Papillion, NE1
- Council Bluffs, IA1
- Dallas, TX1
Povolania
- Software Developers44
- Computer Systems Engineers/Architects4
- Network and Computer Systems Administrators1
- Computer Network Architects1
- Computer Systems Analysts1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| ServiceNow Architect | $134 971–$145 000 Úroveň III | Frisco, TX | 19. 6. 2026 | 1. 7. 2026 | Certifikované |
| Software Engineer | $112 923 Úroveň II | Dallas, TX | 9. 6. 2026 | 9. 6. 2026 | Certifikované |
| Software Developer | $101 358 Úroveň II | Council Bluffs, IA | 8. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Software Engineer | $133 536 Úroveň III | Charlotte, NC | 14. 5. 2026 | 1. 6. 2026 | Certifikované |
| Software Enigineer | $133 536 Úroveň III | Charlotte, NC | 12. 5. 2026 | 1. 6. 2026 | Certifikované |
| Principal Scrum Master | $144 310–$162 000 Úroveň IV | Frisco, TX | 11. 5. 2026 | 15. 5. 2026 | Certifikované |
| Principal Scrum Master | $144 310–$162 000 Úroveň IV | Bellaire, TX | 11. 5. 2026 | 15. 5. 2026 | Stiahnuté |
| Software Engineer | $101 358 čiatočný úväzok · Úroveň II | Papillion, NE | 7. 5. 2026 | 7. 5. 2026 | Certifikované |
| Software Enigineer | $112 424–$120 000 Úroveň II | Charlotte, NC | 12. 2. 2026 | 1. 6. 2026 | Certifikované |
| Software Developer | $101 920 Úroveň I | San Jose, CA | 8. 9. 2025 | 9. 9. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $101 421 Úroveň I | Owings Mills, MD | 4. 9. 2025 | 15. 9. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $84 094 Úroveň I | Carrollton, TX | 11. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $84 448 Úroveň I | Richfield, MN | 11. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $84 000 Úroveň I | San Antonio, TX | 23. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $80 000 Úroveň I | Forest City, NC | 16. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $72 467 Úroveň I | Albany, NY | 23. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $84 094 Úroveň I | Denton, TX | 21. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $105 997–$106 000 Úroveň II | Irving, TX | 7. 10. 2024 | 5. 11. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $103 210–$106 000 Úroveň II | Houston, TX | 29. 8. 2024 | 29. 8. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $84 094–$96 000 Úroveň I | Plano, TX | 20. 8. 2024 | 3. 9. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $105 997–$106 000 Úroveň II | Irving, TX | 10. 7. 2024 | 22. 7. 2024 | Certifikované |
| Systems Engineer | $95 000–$96 000 Úroveň I | Carrollton, TX | 4. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $82 056–$96 000 Úroveň I | Carrollton, TX | 3. 6. 2024 | 18. 6. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $82 056–$96 000 Úroveň I | Carrollton, TX | 22. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $82 056–$84 000 Úroveň I | Carrollton, TX | 17. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $82 056–$84 000 Úroveň I | Carrollton, TX | 17. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $102 294–$102 300 Úroveň II | Tempe, AZ | 29. 2. 2024 | 4. 3. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $102 294–$102 300 Úroveň II | Tempe, AZ | 17. 1. 2024 | 17. 1. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $70 075–$118 000 Úroveň II | Richardson, TX | 10. 11. 2023 | 2. 1. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $82 056–$86 000 Úroveň I | Carrollton, TX | 16. 10. 2023 | 16. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer | $82 056–$86 000 Úroveň I | Carrollton, TX | 11. 10. 2023 | 11. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $82 056–$86 000 Úroveň I | Carrollton, TX | 10. 10. 2023 | 10. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $101 192–$101 200 Úroveň II | Carrollton, TX | 5. 10. 2023 | 5. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer | $101 192–$105 000 Úroveň II | Frisco, TX | 15. 8. 2023 | 22. 8. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $101 192–$101 200 Úroveň II | Carrollton, TX | 13. 7. 2023 | 1. 8. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $98 904–$98 910 Úroveň II | Carrollton, TX | 31. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer | $95 139–$96 000 Úroveň II | Tempe, AZ | 24. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer | $101 109–$101 120 Úroveň II | Charlotte, NC | 24. 5. 2023 | 1. 6. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer | $98 904–$98 910 Úroveň II | Carrollton, TX | 22. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Systems Administrator | $79 123–$90 000 Úroveň II | Carrollton, TX | 18. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer | $98 904–$98 910 Úroveň II | Carrollton, TX | 18. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer | $98 904–$98 910 Úroveň II | Carrollton, TX | 16. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer | $98 904–$98 910 Úroveň II | Carrollton, TX | 16. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer | $98 904–$98 910 Úroveň II | Carrollton, TX | 16. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer | $98 904–$98 910 Úroveň II | Carrollton, TX | 16. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer | $98 904–$98 910 Úroveň II | Carrollton, TX | 15. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $101 109–$110 000 Úroveň II | Charlotte, NC | 15. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer | $98 904–$98 910 Úroveň II | Carrollton, TX | 15. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer | $98 904–$98 910 Úroveň II | Carrollton, TX | 15. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $101 109–$110 000 Úroveň II | Charlotte, NC | 15. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Stiahnuté |
| Software Developer | $99 008–$110 000 Úroveň II | Alpharetta, GA | 11. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).