Domov › Zamestnávatelia › Sika Corporation
Sika Corporation: Mzdy H-1B a sponzoring
Sika Corporation podal 12 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 12. Medián ponúkanej mzdy: $112 996.
Sponzoruje Sika Corporation víza H-1B?
Sika Corporation podal 12 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 2. 2. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Sika Corporation: 7 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Corporate Counsel | 2 | $161 316 |
| CAE Engineer | 2 | $100 008 |
| Chemist | 2 | $101 200 |
| Senior Chemist | 1 | $127 508 |
| Cyber Security Analyst | 1 | $96 995 |
| R&D Manager | 1 | $120 349 |
| TSCA Regulatory Affairs Manager | 1 | $107 196 |
| Senior Materials Engineer | 1 | $118 795 |
| Sr. Chemist | 1 | $130 000 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 2 | $141 640 |
| FY2024 | 3 | $97 808 |
| FY2025 | 4 | $105 873 |
| FY2026 | 3 | $130 000 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Chemists4
- Lawyers2
- Mechanical Engineers2
- Information Security Analysts1
- Environmental Scientists and Specialists, Including Health1
- Materials Engineers1
- Materials Scientists1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Sr. Chemist | $130 000 Úroveň III | Beachwood, OH | 2. 2. 2026 | 1. 3. 2026 | Certifikované |
| CAE Engineer | $102 209 Úroveň II | Madison Heights, MI | 12. 1. 2026 | 7. 5. 2026 | Certifikované |
| Corporate Counsel | $166 862 Úroveň II | Lyndhurst, NJ | 10. 11. 2025 | 16. 2. 2026 | Certifikované |
| Chemist | $97 850 Úroveň II | Shakopee, MN | 24. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Chemist | $104 550 Úroveň II | Shakopee, MN | 24. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| TSCA Regulatory Affairs Manager | $107 196 Úroveň II | Lyndhurst, NJ | 17. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Senior Materials Engineer | $118 795 Úroveň III | Lyndhurst, NJ | 4. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| R&D Manager | $120 349 Úroveň II | Canton, MA | 8. 8. 2024 | 27. 1. 2025 | Certifikované |
| CAE Engineer | $97 808 Úroveň II | Madison Heights, MI | 7. 8. 2024 | 27. 1. 2025 | Certifikované |
| Cyber Security Analyst | $96 995 Úroveň I | Lyndhurst, NJ | 24. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Corporate Counsel | $155 771 Úroveň II | Lyndhurst, NJ | 13. 2. 2023 | 16. 2. 2023 | Certifikované |
| Senior Chemist | $127 508 Úroveň III | Milpitas, CA | 7. 2. 2023 | 9. 2. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).