Domov › Zamestnávatelia › Sirian Group INC
Sirian Group INC: Mzdy H-1B a sponzoring
Sirian Group INC podal 7 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 7. Medián ponúkanej mzdy: $128 398.
Sponzoruje Sirian Group INC víza H-1B?
Sirian Group INC podal 7 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 13. 11. 2025. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Business Intelligence Analyst | 2 | $128 398 |
| Java Software Developer | 1 | $90 626 |
| Sr. Network Engineer | 1 | $101 379 |
| Software Developer | 1 | $172 931 |
| Information Systems Security Analyst | 1 | $128 253 |
| Sr. Marketing Database Analyst | 1 | $181 293 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2025 | 5 | $128 398 |
| FY2026 | 2 | $154 773 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Software Developers2
- Data Scientists2
- Computer Network Architects1
- Information Security Analysts1
- Computer Systems Engineers/Architects1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Sr. Marketing Database Analyst | $181 293 Úroveň III | Milpitas, CA | 13. 11. 2025 | 18. 11. 2025 | Certifikované |
| Information Systems Security Analyst | $128 253 Úroveň III | Farmers Branch, TX | 30. 9. 2025 | 3. 10. 2025 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $128 398 Úroveň II | Fremont, CA | 19. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $172 931 Úroveň II | Milpitas, CA | 19. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $128 398 Úroveň II | Fremont, CA | 18. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Java Software Developer | $90 626 Úroveň II | York, PA | 19. 11. 2024 | 25. 11. 2024 | Certifikované |
| Sr. Network Engineer | $101 379 Úroveň II | Hiram, OH | 19. 11. 2024 | 25. 11. 2024 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).