Domov › Zamestnávatelia › Sky Pyramid LLC
Sky Pyramid LLC: Mzdy H-1B a sponzoring
Sky Pyramid LLC podal 19 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 19. Medián ponúkanej mzdy: $102 690.
Sponzoruje Sky Pyramid LLC víza H-1B?
Sky Pyramid LLC podal 19 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 21. 6. 2025. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| RPA Developer | 4 | $98 894 |
| Software Engineer | 3 | $114 026 |
| Business Systems Analyst | 3 | $85 342 |
| Network Architect | 2 | $108 555 |
| Oracle DBA | 2 | $90 022 |
| SAP FICO | 2 | $102 690 |
| Mechanical Design Engineer | 1 | $87 381 |
| Software Developer (Oracle Fusion Financials) | 1 | $107 000 |
| Project Manager | 1 | $70 000 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2024 | 15 | $102 690 |
| FY2025 | 4 | $101 500 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Chicago, IL4
- Charlotte, NC2
- McLean, VA2
- Blue Bell, PA2
- New Albany, OH2
- Irving, TX2
- Cincinnati, OH2
- Dallas, TX1
- Sheridan, WY1
- The Woodlands, TX1
Povolania
- Software Developers10
- Computer Systems Analysts3
- Computer Network Architects2
- Database Administrators2
- Mechanical Engineers1
- Computer Systems Engineers/Architects1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Project Manager | $70 000 Úroveň II | Sheridan, WY | 21. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Business Systems Analyst | $96 000 Úroveň II | The Woodlands, TX | 3. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Developer (Oracle Fusion Financials) | $107 000 Úroveň II | Chicago, IL | 17. 10. 2024 | 18. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $107 000 Úroveň II | Chicago, IL | 11. 10. 2024 | 14. 10. 2024 | Certifikované |
| RPA Developer | $106 974–$107 000 Úroveň II | Charlotte, NC | 11. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Oracle DBA | $90 022–$90 100 Úroveň II | Irving, TX | 11. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Business Systems Analyst | $85 342–$85 400 Úroveň II | New Albany, OH | 11. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| RPA Developer | $90 813–$90 900 Úroveň II | Cincinnati, OH | 11. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $114 026–$114 100 Úroveň II | McLean, VA | 11. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Network Architect | $108 555–$108 600 Úroveň II | Blue Bell, PA | 11. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| SAP FICO | $102 690–$102 700 Úroveň II | Chicago, IL | 11. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Business Systems Analyst | $85 342–$85 400 Úroveň II | New Albany, OH | 5. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| SAP FICO | $102 690–$102 700 Úroveň II | Chicago, IL | 4. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| RPA Developer | $90 813–$90 850 Úroveň II | Cincinnati, OH | 3. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Network Architect | $108 555–$108 600 Úroveň II | Blue Bell, PA | 3. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $114 026–$114 100 Úroveň II | McLean, VA | 3. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Oracle DBA | $90 022–$90 100 Úroveň II | Irving, TX | 3. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Mechanical Design Engineer | $87 381–$87 400 Úroveň II | Dallas, TX | 30. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| RPA Developer | $106 974–$107 000 Úroveň II | Charlotte, NC | 30. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).