Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Sns Info Solutions LLC

Sns Info Solutions LLC: Mzdy H-1B a sponzoring

Sns Info Solutions LLC podal 17 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 17. Medián ponúkanej mzdy: $89 752.

Žiadosti (LCA)17
Certifikované17
Adresa zamestnávateľaAllentown, PA
Zamestnávateľ závislý na H-1BÁno
Medián ponúkaného platu$89 752
Stredná časť platov$80 560–$95 920
10.–90. percentil$76 340–$101 554

Závislý zamestnávateľ H-1B má vysoký podiel pracovníkov H-1B (napr. 15 % alebo viac z pracovnej sily 51 a viac) a musí dodržiavať dodatočné pravidlá proti vytláčaniu amerických pracovníkov.

Sponzoruje Sns Info Solutions LLC víza H-1B?

Sns Info Solutions LLC podal 17 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 16. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Software Developer5$89 752
QA Automation Engineer2—
Data Scientist1$78 624
Test Engineer1$81 120
DevOps Engineer1$93 600
QA Analyst / Developer1$71 926
Full Stack Java Developer1$74 818
QA Automation Developer1$135 200
Database Administrator1$97 885
Mechanical Design Engineer1$94 682
Data Analyst1$85 000
Business Analyst1$80 000

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20244$89 596
FY20257$93 600
FY20266$89 841

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Data Analyst$85 000–$105 000
Úroveň I
Chicago, IL16. 6. 20261. 10. 2026Certifikované
Business Analyst$80 000–$100 000
Úroveň II
Mechanicsburg, PA16. 6. 20261. 10. 2026Certifikované
Mechanical Design Engineer$94 682
Úroveň II
Canton, MI13. 3. 202620. 3. 2026Certifikované
QA Automation Engineer$99 299
čiatočný úväzok · Úroveň II
Quincy, MA26. 2. 20266. 3. 2026Certifikované
QA Automation Engineer$99 299
čiatočný úväzok · Úroveň II
Quincy, MA10. 2. 202618. 2. 2026Certifikované
Software Developer$104 000
Úroveň II
White Lake, MI24. 12. 202519. 1. 2026Certifikované
QA Analyst / Developer$71 926
Úroveň II
Mechanicsburg, PA11. 6. 20251. 10. 2025Certifikované
Full Stack Java Developer$74 818
Úroveň I
Mechanicsburg, PA2. 6. 20251. 10. 2025Certifikované
Software Developer$97 157
Úroveň II
Greenwood Village, CO28. 5. 20255. 6. 2025Certifikované
QA Automation Developer$135 200
Úroveň II
Sunnyvale, CA22. 4. 202512. 5. 2025Certifikované
Database Administrator$97 885
Úroveň II
Renton, WA2. 4. 202510. 4. 2025Certifikované
DevOps Engineer$93 600
Úroveň I
Plano, TX14. 3. 202521. 3. 2025Certifikované
Test Engineer$81 120
Úroveň II
Jacksonville, FL4. 11. 202424. 11. 2024Certifikované
Data Scientist$78 624
Úroveň II
Allentown, PA9. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Developer$89 752
Úroveň II
Allentown, PA9. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Developer$89 752
Úroveň II
Allentown, PA9. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Developer$89 440
Úroveň II
Goshen, KY7. 3. 202415. 3. 2024Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).