Domov › Zamestnávatelia › Spot AI, Inc
Spot AI, Inc: Mzdy H-1B a sponzoring
Spot AI, Inc podal 17 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 16. Medián ponúkanej mzdy: $172 500.
Sponzoruje Spot AI, Inc víza H-1B?
Spot AI, Inc podal 17 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 4. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Spot AI, Inc: 3 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Sr. Software Engineer, AI | 4 | $162 500 |
| Lead Technical Support Engineer | 3 | $143 187 |
| Chief Operating Officer | 2 | $300 000 |
| Senior Hardware Engineer | 2 | $185 400 |
| Sr. Hardware Engineer | 1 | $180 000 |
| Software Engineer | 1 | $170 000 |
| Sr. AI Software Engineer | 1 | $200 000 |
| Sr. Firmware Engineer | 1 | $200 000 |
| VP, Hardware and Operations | 1 | $250 000 |
| Sr. Financial Analyst | 1 | $150 000 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $177 500 |
| FY2024 | 5 | $160 000 |
| FY2025 | 4 | $232 500 |
| FY2026 | 4 | $164 665 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- San Francisco, CA5
- Hayward, CA2
- Poway, CA2
- Redwood City, CA1
- San Jose, CA1
- Seattle, WA1
- Orlando, FL1
- Redmond, WA1
- La Mesa, CA1
- Lehi, UT1
- New York, NY1
Povolania
- Software Developers13
- Chief Executives2
- General and Operations Managers1
- Financial and Investment Analysts1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Lead Technical Support Engineer | $164 665 Úroveň II | Poway, CA | 4. 6. 2026 | 31. 10. 2026 | Certifikované |
| Sr. Financial Analyst | $150 000 Úroveň III | New York, NY | 7. 5. 2026 | 11. 5. 2026 | Certifikované |
| Senior Hardware Engineer | $185 400 Úroveň II | San Francisco, CA | 3. 11. 2025 | 6. 12. 2025 | Stiahnuté |
| Senior Hardware Engineer | $185 400 Úroveň II | Hayward, CA | 3. 11. 2025 | 6. 12. 2025 | Certifikované |
| Lead Technical Support Engineer | $143 187 Úroveň II | Poway, CA | 20. 8. 2025 | 31. 10. 2025 | Certifikované |
| Sr. Software Engineer, AI | $165 000 Úroveň II | San Francisco, CA | 6. 3. 2025 | 1. 5. 2025 | Certifikované |
| Chief Operating Officer | $300 000 Úroveň II | San Francisco, CA | 6. 1. 2025 | 14. 1. 2025 | Certifikované |
| Chief Operating Officer | $300 000 Úroveň II | San Francisco, CA | 15. 11. 2024 | 1. 4. 2025 | Certifikované |
| Sr. Software Engineer, AI | $160 000 Úroveň IV | Lehi, UT | 27. 8. 2024 | 2. 9. 2024 | Certifikované |
| VP, Hardware and Operations | $250 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 22. 8. 2024 | 20. 9. 2024 | Certifikované |
| Lead Technical Support Engineer | $125 000 Úroveň II | La Mesa, CA | 23. 2. 2024 | 11. 3. 2024 | Certifikované |
| Sr. Software Engineer, AI | $160 000 Úroveň IV | Orlando, FL | 17. 11. 2023 | 28. 11. 2023 | Certifikované |
| Sr. Firmware Engineer | $200 000 Úroveň IV | Redmond, WA | 20. 10. 2023 | 19. 4. 2024 | Certifikované |
| Sr. AI Software Engineer | $200 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 22. 6. 2023 | 30. 6. 2023 | Certifikované |
| Sr. Software Engineer, AI | $175 000 Úroveň IV | Seattle, WA | 5. 4. 2023 | 13. 4. 2023 | Certifikované |
| Sr. Hardware Engineer | $180 000 Úroveň III | Hayward, CA | 2. 12. 2022 | 7. 12. 2022 | Certifikované |
| Software Engineer | $170 000 Úroveň III | Redwood City, CA | 17. 11. 2022 | 28. 11. 2022 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).