Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Ssquaressoft LLC

Ssquaressoft LLC: Mzdy H-1B a sponzoring

Ssquaressoft LLC podal 23 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 23. Medián ponúkanej mzdy: $105 726.

Žiadosti (LCA)23
Certifikované23
Adresa zamestnávateľaTracy, CA
Zamestnávateľ závislý na H-1BNie
Medián ponúkaného platu$105 726
Stredná časť platov$83 554–$111 597
10.–90. percentil$78 062–$130 946

Sponzoruje Ssquaressoft LLC víza H-1B?

Ssquaressoft LLC podal 23 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 22. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Software Developer2$106 516
Quality Engineer2$78 062
Business Analyst2$72 960
Quality Assurance Automation Engineer2$82 368
Sr. Business Analyst2$109 491
Mechanical Engineer 12$91 520
Operations Engineer1$87 110
QA Automation Analyst1$112 299
Embedded Network Engineer1$104 978
Mechanical Engineer III1$132 142
Sr. Business Analyst and Product Manager1$94 682
Sr. Software Engineer1$150 000
Power Platform Programmer1$98 301
Technical Lead - Data Analyst1$139 443
NPI Manufacturing Engineer1$120 182
Mainframe Lead Developer1$112 923
Architect1$106 579

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY202512$84 739
FY202611$109 491

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Architect$106 579
Úroveň II
San Antonio, TX22. 6. 202622. 6. 2026Certifikované
Mainframe Lead Developer$112 923
Úroveň II
Frisco, TX2. 6. 20262. 6. 2026Certifikované
Mechanical Engineer 1$91 520
Úroveň III
Warsaw, IN7. 5. 20267. 5. 2026Certifikované
Mechanical Engineer 1$78 333
čiatočný úväzok · Úroveň II
Warsaw, IN7. 5. 20267. 5. 2026Certifikované
NPI Manufacturing Engineer$120 182
Úroveň II
Santa Clara, CA5. 5. 20261. 10. 2026Certifikované
Technical Lead - Data Analyst$139 443
Úroveň II
San Jose, CA4. 5. 20261. 10. 2026Certifikované
Power Platform Programmer$98 301
Úroveň II
New York, NY20. 4. 20261. 10. 2026Certifikované
Sr. Software Engineer$150 000
Úroveň III
O'Fallon, MO1. 3. 20261. 3. 2026Certifikované
Sr. Business Analyst$109 491–$109 492
Úroveň II
New York, NY20. 11. 202520. 11. 2025Certifikované
Sr. Business Analyst$109 491–$109 500
Úroveň II
New York, NY18. 11. 202518. 11. 2025Certifikované
Sr. Business Analyst and Product Manager$94 682
Úroveň II
New York, NY30. 9. 202530. 9. 2025Certifikované
Mechanical Engineer III$132 142
Úroveň II
Santa Clara, CA15. 9. 202515. 9. 2025Certifikované
Software Developer$106 475
Úroveň II
Hartford, CT11. 7. 202511. 7. 2025Certifikované
QA Automation Analyst$112 299
E-3 · Úroveň II
Tustin, CA12. 6. 202512. 6. 2025Certifikované
Quality Engineer$78 062
Úroveň II
Warsaw, IN12. 6. 20251. 10. 2025Certifikované
Business Analyst$72 960
Úroveň II
Rochester, NH12. 6. 20251. 10. 2025Certifikované
Embedded Network Engineer$104 978
Úroveň II
San Diego, CA12. 6. 20251. 10. 2025Certifikované
Business Analyst$72 960
Úroveň II
Rochester, NH10. 6. 20251. 10. 2025Certifikované
Quality Engineer$78 062
Úroveň II
Warsaw, IN10. 6. 20251. 10. 2025Certifikované
Quality Assurance Automation Engineer$82 368
Úroveň II
Chicago, IL5. 5. 20255. 5. 2025Certifikované
Quality Assurance Automation Engineer$82 368
Úroveň II
Chicago, IL21. 4. 202521. 4. 2025Certifikované
Software Developer$106 558
Úroveň II
Strongsville, OH10. 3. 202510. 3. 2025Certifikované
Operations Engineer$87 110
Úroveň II
Lisle, IL6. 3. 20256. 3. 2025Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).