Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Stryten Energy LLC

Stryten Energy LLC: Mzdy H-1B a sponzoring

Stryten Energy LLC podal 23 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 23. Medián ponúkanej mzdy: $79 612.

Žiadosti (LCA)23
Certifikované23
Adresa zamestnávateľaAlpharetta, GA
Zamestnávateľ závislý na H-1BNie
Medián ponúkaného platu$79 612
Stredná časť platov$78 531–$88 462
10.–90. percentil$76 878–$127 346

Sponzoruje Stryten Energy LLC víza H-1B?

Stryten Energy LLC podal 23 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 28. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Engineer Process3$79 082
Quality Engineer3$79 373
Manager, Mechanical Engineering2$139 342
Controls Engineer2$80 652
Process Engineer2$78 750
Engineer, Quality1$70 000
Senior Engineer, Mechanical1$95 000
Sales Director1$185 994
Continuous Improvement Analyst1$76 781
SCADA Engineer1$77 750
Senior Mechanical Engineer1$87 500
Industrial Engineer1$70 741
Quality Assurance Engineer1$78 458
Manufacturing Engineer1$79 851
Quality Manager1$103 459
Senior Quality Engineer1$80 000

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20248$79 228
FY202514$79 851
FY20261$148 684

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Manager, Mechanical Engineering$148 684
Úroveň IV
Alpharetta, GA28. 5. 20268. 6. 2026Certifikované
Quality Manager$103 459–$132 250
Úroveň II
Salina, KS10. 7. 202515. 7. 2025Certifikované
Senior Quality Engineer$80 000–$100 000
Úroveň II
Manchester, IA25. 6. 202530. 6. 2025Certifikované
Sales Director$185 994
Úroveň IV
Orlando, FL10. 6. 20251. 10. 2025Certifikované
Controls Engineer$82 555–$100 625
Úroveň II
Manchester, IA5. 6. 20251. 10. 2025Certifikované
Controls Engineer$78 750–$100 625
Úroveň I
Alpharetta, GA2. 6. 20251. 10. 2025Certifikované
Continuous Improvement Analyst$76 781
Úroveň I
Salina, KS28. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
SCADA Engineer$77 750–$98 900
Úroveň I
Alpharetta, GA23. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
Senior Mechanical Engineer$87 500–$100 625
Úroveň I
Alpharetta, GA16. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
Process Engineer—
Úroveň I
Manchester, IA12. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
Industrial Engineer$70 741–$90 275
Úroveň I
Kansas City, KS7. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
Quality Assurance Engineer$78 458–$94 300
Úroveň II
Salina, KS2. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
Process Engineer$78 750–$100 625
Úroveň I
Alpharetta, GA1. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
Manufacturing Engineer$79 851–$100 625
Úroveň II
Milwaukee, WI30. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
Quality Engineer$87 714
Úroveň II
Alpharetta, GA25. 10. 20241. 11. 2024Certifikované
Quality Engineer$78 000–$85 000
Úroveň I
Alpharetta, GA14. 8. 202426. 8. 2024Certifikované
Quality Engineer$79 373–$85 000
Úroveň II
Alpharetta, GA7. 8. 202426. 8. 2024Certifikované
Senior Engineer, Mechanical$95 000–$105 000
Úroveň II
Alpharetta, GA10. 7. 202422. 7. 2024Certifikované
Engineer Process$79 082–$87 500
Úroveň I
Alpharetta, GA23. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
Engineer, Quality$70 000–$80 000
Úroveň I
Milwaukee, WI26. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
Engineer Process$88 712–$98 712
Úroveň II
Ruckersville, VA19. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
Engineer Process$78 750–$87 500
Úroveň II
Manchester, IA19. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
Manager, Mechanical Engineering$130 000–$145 000
Úroveň IV
Alpharetta, GA14. 2. 20241. 3. 2024Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).