Domov › Zamestnávatelia › Superhuman Labs Inc.
Superhuman Labs Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
Superhuman Labs Inc. podal 6 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 6. Medián ponúkanej mzdy: $141 550.
Sponzoruje Superhuman Labs Inc. víza H-1B?
Superhuman Labs Inc. podal 6 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 19. 2. 2025. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Superhuman Labs Inc.: 3 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Engineering Leader | 1 | $228 426 |
| Senior Salesforce Administrator | 1 | $125 000 |
| Software Engineer | 1 | $146 300 |
| Community Marketing Lead | 1 | $136 800 |
| Senior Software Engineer | 1 | $220 106 |
| Community Marketing Manager | 1 | $133 682 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $141 550 |
| FY2025 | 2 | $176 894 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)17 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)33 %
- Úroveň III (skúsený)17 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)33 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Architectural and Engineering Managers2
- Software Developers, Applications1
- Software Developers1
- Market Research Analysts and Marketing Specialists1
- Marketing Managers1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Community Marketing Manager | $133 682–$210 000 Úroveň I | San Francisco, CA | 19. 2. 2025 | 15. 8. 2025 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $220 106–$250 000 Úroveň III | San Francisco, CA | 1. 10. 2024 | 1. 3. 2025 | Certifikované |
| Community Marketing Lead | $136 800–$167 200 Úroveň IV | San Francisco, CA | 2. 3. 2023 | 11. 8. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer | $146 300–$179 300 Úroveň II | San Francisco, CA | 2. 3. 2023 | 11. 8. 2023 | Certifikované |
| Senior Salesforce Administrator | $125 000 Úroveň II | San Francisco, CA | 21. 1. 2022 | 7. 2. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Engineering Leader | $228 426–$240 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 26. 7. 2021 | 16. 8. 2021 | Certifikované, následne stiahnuté |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).