Domov › Zamestnávatelia › Swisslog Logistics, Inc.
Swisslog Logistics, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
Swisslog Logistics, Inc. podal 11 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 11. Medián ponúkanej mzdy: $115 000.
Sponzoruje Swisslog Logistics, Inc. víza H-1B?
Swisslog Logistics, Inc. podal 11 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 14. 1. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Engineer | 4 | $106 142 |
| Director of PMO | 1 | $170 000 |
| Sales Director | 1 | $115 000 |
| Software Quality Assurance Manager | 1 | $145 000 |
| Director, CS Software Services | 1 | $147 500 |
| Solution Analyst | 1 | $82 500 |
| Controls Engineer | 1 | $108 665 |
| Senior Director, Global PMO | 1 | $210 000 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 3 | $99 045 |
| FY2024 | 4 | $130 000 |
| FY2025 | 3 | $113 238 |
| FY2026 | 1 | $210 000 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)9 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)45 %
- Úroveň III (skúsený)18 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)27 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Software Developers4
- Architectural and Engineering Managers2
- Industrial Engineers1
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
- Computer and Information Systems Managers1
- Data Scientists1
- Electrical Engineers1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Director, Global PMO | $210 000 Úroveň IV | Atlanta, GA | 14. 1. 2026 | 26. 6. 2026 | Certifikované |
| Controls Engineer | $108 665 Úroveň III | Mason, OH | 7. 5. 2025 | 18. 9. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $134 000 Úroveň II | Newport News, VA | 6. 5. 2025 | 7. 9. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $113 238 Úroveň II | Newport News, VA | 6. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Solution Analyst | $82 500 Úroveň II | Covington, KY | 22. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Quality Assurance Manager | $145 000 Úroveň IV | Newport News, VA | 8. 2. 2024 | 1. 7. 2024 | Certifikované |
| Director, CS Software Services | $147 500 Úroveň II | Newport News, VA | 31. 1. 2024 | 5. 7. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Software Engineer | $91 000 Úroveň I | Frederick, MD | 13. 7. 2023 | 28. 12. 2023 | Certifikované |
| Director of PMO | $170 000 Úroveň III | Atlanta, GA | 30. 5. 2023 | 26. 6. 2023 | Certifikované |
| Sales Director | $115 000 Úroveň IV | Newport News, VA | 13. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Software Engineer | $99 045 Úroveň II | Newport News, VA | 26. 10. 2022 | 24. 2. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).