Domov › Zamestnávatelia › SygnTech Systems,Inc.
SygnTech Systems,Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
SygnTech Systems,Inc. podal 17 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 17. Medián ponúkanej mzdy: $105 206.
Sponzoruje SygnTech Systems,Inc. víza H-1B?
SygnTech Systems,Inc. podal 17 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 30. 1. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| DevOps Engineer | 8 | $105 612 |
| Java Developer | 2 | $101 192 |
| Software Developer | 2 | $77 418 |
| Site Reliability Engineer | 2 | $77 418 |
| QA Automation Engineer | 1 | $105 997 |
| Snowflake Developer | 1 | $108 826 |
| Cloud Engineer | 1 | $112 923 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 3 | $101 192 |
| FY2024 | 5 | $105 206 |
| FY2025 | 7 | $77 418 |
| FY2026 | 2 | $120 921 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- McKinney, TX5
- Plano, TX3
- Malvern, PA2
- Basking Ridge, NJ1
- Dallas, TX1
- Irving, TX1
- Acworth, GA1
- Austin, TX1
- Paoli, PA1
- New York, NY1
Povolania
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| DevOps Engineer | $131 997–$132 000 Úroveň II | New York, NY | 30. 1. 2026 | 6. 2. 2026 | Certifikované |
| DevOps Engineer | $109 845–$110 000 Úroveň II | Paoli, PA | 20. 11. 2025 | 27. 11. 2025 | Certifikované |
| Cloud Engineer | $112 923–$113 000 Úroveň II | McKinney, TX | 14. 7. 2025 | 21. 7. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $77 418–$96 000 Úroveň II | McKinney, TX | 7. 7. 2025 | 14. 7. 2025 | Certifikované |
| Site Reliability Engineer | $77 418–$96 000 Úroveň II | McKinney, TX | 7. 7. 2025 | 14. 7. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $77 418–$90 000 Úroveň II | McKinney, TX | 7. 7. 2025 | 14. 7. 2025 | Certifikované |
| Site Reliability Engineer | $77 418–$90 000 Úroveň II | McKinney, TX | 7. 7. 2025 | 14. 7. 2025 | Certifikované |
| Snowflake Developer | $108 826–$109 000 Úroveň II | Austin, TX | 12. 6. 2025 | 19. 6. 2025 | Certifikované |
| DevOps Engineer | $105 227 Úroveň II | Acworth, GA | 21. 10. 2024 | 28. 10. 2024 | Certifikované |
| DevOps Engineer | $105 206 Úroveň II | Malvern, PA | 13. 9. 2024 | 30. 9. 2024 | Certifikované |
| QA Automation Engineer | $105 997 Úroveň II | Dallas, TX | 10. 9. 2024 | 30. 9. 2024 | Certifikované |
| DevOps Engineer | $105 997 Úroveň II | Irving, TX | 2. 7. 2024 | 2. 7. 2024 | Certifikované |
| Java Developer | $101 192 Úroveň II | Plano, TX | 19. 3. 2024 | 15. 9. 2024 | Certifikované |
| DevOps Engineer | $101 192 Úroveň II | Plano, TX | 18. 12. 2023 | 18. 12. 2023 | Certifikované |
| Java Developer | $101 192 Úroveň II | Plano, TX | 25. 8. 2023 | 25. 8. 2023 | Certifikované |
| DevOps Engineer | $95 701 Úroveň II | Malvern, PA | 24. 3. 2023 | 24. 3. 2023 | Certifikované |
| DevOps Engineer | $109 283 Úroveň II | Basking Ridge, NJ | 8. 12. 2022 | 8. 12. 2022 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).