Domov › Zamestnávatelia › SygnusIT INC
SygnusIT INC: Mzdy H-1B a sponzoring
SygnusIT INC podal 14 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 14. Medián ponúkanej mzdy: $100 100.
Sponzoruje SygnusIT INC víza H-1B?
SygnusIT INC podal 14 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 30. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Databricks Admin | 2 | $90 896 |
| Sr. Splunk Engineer | 1 | $99 008 |
| Applications Developer | 1 | $98 904 |
| RPA Developer | 1 | $101 192 |
| Business Analyst | 1 | $63 066 |
| iOS Developer | 1 | $82 056 |
| Sr. DevOps Engineer | 1 | $103 272 |
| Power BI Developer | 1 | $118 414 |
| Salesforce Developer | 1 | $105 997 |
| UI Path Developer | 1 | $112 923 |
| AI Product Owner | 1 | $113 797 |
| Sr Databricks Engineer | 1 | $110 000 |
| Senior Big Data Engineer | 1 | $83 325 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 3 | $99 008 |
| FY2024 | 3 | $82 056 |
| FY2025 | 2 | $112 206 |
| FY2026 | 6 | $100 448 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Melissa, TX2
- McKinney, TX2
- Irving, TX2
- Coppell, TX2
- Canton, GA1
- Plano, TX1
- Morrisville, NC1
- Bellevue, WA1
- Charlotte, NC1
- Rogers, AR1
Povolania
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Big Data Engineer | $83 325 Úroveň II | Rogers, AR | 30. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Sr Databricks Engineer | $110 000 Úroveň II | Irving, TX | 9. 4. 2026 | 15. 4. 2026 | Certifikované |
| AI Product Owner | $113 797 Úroveň III | Charlotte, NC | 6. 4. 2026 | 11. 4. 2026 | Certifikované |
| UI Path Developer | $112 923 Úroveň II | Melissa, TX | 18. 3. 2026 | 27. 7. 2026 | Certifikované |
| Databricks Admin | $90 896 Úroveň I | Coppell, TX | 28. 1. 2026 | 2. 2. 2026 | Certifikované |
| Databricks Admin | $90 896 Úroveň I | Coppell, TX | 28. 1. 2026 | 2. 2. 2026 | Certifikované |
| Salesforce Developer | $105 997 Úroveň II | McKinney, TX | 4. 4. 2025 | 16. 4. 2025 | Certifikované |
| Power BI Developer | $118 414 Úroveň II | Bellevue, WA | 26. 2. 2025 | 31. 7. 2025 | Certifikované |
| Business Analyst | $63 066 Úroveň I | McKinney, TX | 21. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| iOS Developer | $82 056 Úroveň I | Irving, TX | 11. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Sr. DevOps Engineer | $103 272 Úroveň II | Morrisville, NC | 4. 4. 2024 | 8. 4. 2024 | Certifikované |
| RPA Developer | $101 192 Úroveň II | Melissa, TX | 28. 7. 2023 | 28. 7. 2023 | Certifikované |
| Sr. Splunk Engineer | $99 008 Úroveň II | Canton, GA | 26. 5. 2023 | 5. 6. 2023 | Certifikované |
| Applications Developer | $98 904 Úroveň II | Plano, TX | 26. 5. 2023 | 5. 6. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).