Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Synergy Computer Solutions, Inc.

Synergy Computer Solutions, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring

Synergy Computer Solutions, Inc. podal 22 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 22. Medián ponúkanej mzdy: $93 600.

Žiadosti (LCA)22
Certifikované22
Adresa zamestnávateľaBingham Farms, MI
Zamestnávateľ závislý na H-1BNie
Medián ponúkaného platu$93 600
Stredná časť platov$84 490–$97 230
10.–90. percentil$83 200–$104 000

Sponzoruje Synergy Computer Solutions, Inc. víza H-1B?

Synergy Computer Solutions, Inc. podal 22 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 1. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Software Developer4$122 970
Validation Engineer3$93 600
Design Release Engineer2$93 496
Computer Programmer2$88 400
Quality Engineer2$83 845
Connected Services System Engineer1$85 280
Quality Manager1$84 490
Data Scientist1$58 240
Electrical Engineers1$104 000
Data Engineer1$83 200
Software Engineer1$83 200
Application Software Developer1$104 000
Senior Epic Security Analyst1$94 141
Cloud Systems Engineer1$93 600

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20235$97 760
FY20244$88 400
FY20259$93 600
FY20264$89 045

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Cloud Systems Engineer$93 600–$114 400
Úroveň III
Grand Rapids, MI1. 6. 20261. 10. 2026Certifikované
Quality Engineer$83 200–$93 600
Úroveň II
Atlanta, GA1. 6. 20261. 10. 2026Certifikované
Quality Engineer$84 490–$104 000
Úroveň II
Romulus, MI28. 4. 20261. 10. 2026Certifikované
Senior Epic Security Analyst$94 141–$104 000
Úroveň I
Georgetown, TX1. 4. 20261. 4. 2026Certifikované
Application Software Developer$104 000–$114 400
Úroveň II
Bingham Farms, MI12. 9. 20252. 10. 2025Certifikované
Software Developer$100 339–$104 000
Úroveň III
Prosper, TX28. 8. 202520. 9. 2025Certifikované
Validation Engineer$93 600–$104 000
Úroveň II
Toledo, OH28. 8. 202528. 8. 2025Certifikované
Software Engineer$83 200–$104 000
Úroveň III
Appleton, WI13. 6. 202531. 10. 2025Certifikované
Data Engineer$83 200–$104 000
Úroveň III
Bingham Farms, MI13. 6. 202531. 10. 2025Certifikované
Validation Engineer$93 600–$104 000
Úroveň III
Auburn Hills, MI13. 6. 202531. 10. 2025Certifikované
Design Release Engineer$89 232–$104 000
Úroveň II
Auburn Hills, MI6. 3. 202517. 3. 2025Certifikované
Validation Engineer$95 638–$104 000
Úroveň III
Toledo, OH19. 2. 202519. 2. 2025Certifikované
Computer Programmer$93 600–$114 400
Úroveň III
Auburn Hills, MI3. 12. 20241. 1. 2025Certifikované
Electrical Engineers$104 000–$114 400
Úroveň III
Auburn Hills, MI17. 7. 20241. 11. 2024Certifikované
Data Scientist$58 240–$83 200
Úroveň I
Appleton, WI18. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Developer$93 600–$114 400
Úroveň IV
Auburn Hills, MI14. 6. 20241. 11. 2024Certifikované
Computer Programmer$83 200–$104 000
Úroveň III
Auburn Hills, MI8. 11. 20231. 1. 2024Certifikované
Software Developer$145 600–$166 400
Úroveň III
Lewisville, TX7. 6. 20237. 6. 2023Certifikované
Design Release Engineer$97 760–$104 000
Úroveň III
Auburn Hills, MI17. 1. 20236. 2. 2023Certifikované
Software Developer$145 600–$166 400
Úroveň III
Lewisville, TX1. 12. 20222. 12. 2022Certifikované
Connected Services System Engineer$85 280–$114 400
Úroveň III
Auburn Hills, MI17. 10. 202231. 10. 2022Certifikované
Quality Manager$84 490–$104 000
Úroveň III
Auburn Hills, MI28. 9. 202217. 10. 2022Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).