Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Sysmex America, Inc.

Sysmex America, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring

Sysmex America, Inc. podal 21 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 21. Medián ponúkanej mzdy: $125 000.

Žiadosti (LCA)21
Certifikované21
Adresa zamestnávateľaLincolnshire, IL
Zamestnávateľ závislý na H-1BNie
Medián ponúkaného platu$125 000
Stredná časť platov$111 562–$136 853
10.–90. percentil$88 374–$174 300

Sponzoruje Sysmex America, Inc. víza H-1B?

Sysmex America, Inc. podal 21 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 3. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Sysmex America, Inc.: 5 →

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Developer Analyst4$117 281
Developer/Analyst, PI-PO2$128 805
Sr. Analyst, Business2$127 816
Developer/Analyst - Lead1$111 536
Digital Marketing and Social Media Specialist - LATAM1$80 000
Business Systems Analyst1$88 374
Sr. Manager, Clinical Development1$174 300
Manager - SAP1$182 543
DevOps Engineer1$120 000
Developer/Analyst - SAP1$135 353
Developer/Analyst, BizTalk1$136 853
Developer/Analyst, SAP Lead1$163 546
Engineer II, Service1$70 138
Architect, Solution SAP1$175 000
Manager, Sales & Operations Planning1$116 033
Senior Specialist, Comm & Digital Mktg - LATAM1$97 000

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20235$111 562
FY20243$111 562
FY202511$135 353
FY20262$121 192

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Developer Analyst$145 384
Úroveň III
Lincolnshire, IL3. 6. 202621. 9. 2026Certifikované
Senior Specialist, Comm & Digital Mktg - LATAM$97 000
Úroveň III
Doral, FL16. 4. 20261. 10. 2026Certifikované
Architect, Solution SAP$175 000
Úroveň IV
Lincolnshire, IL14. 8. 202525. 9. 2025Certifikované
Developer/Analyst, PI-PO$132 610
Úroveň III
Lincolnshire, IL6. 8. 202530. 1. 2026Certifikované
Manager, Sales & Operations Planning$116 033
Úroveň III
Lincolnshire, IL18. 7. 20251. 10. 2025Certifikované
Developer/Analyst, SAP Lead$163 546
Úroveň IV
Lincolnshire, IL23. 6. 202525. 9. 2025Certifikované
Engineer II, Service$70 138
Úroveň I
Doral, FL19. 6. 20251. 10. 2025Certifikované
Developer/Analyst, BizTalk$136 853
Úroveň III
Lincolnshire, IL11. 3. 20251. 9. 2025Certifikované
Sr. Manager, Clinical Development$174 300
Úroveň I
Lincolnshire, IL13. 12. 202419. 12. 2024Certifikované
Sr. Analyst, Business$127 878
Úroveň III
Lincolnshire, IL15. 11. 202422. 11. 2024Certifikované
Manager - SAP$182 543
Úroveň IV
Lincolnshire, IL15. 11. 202421. 3. 2025Certifikované
DevOps Engineer$120 000
Úroveň II
Lincolnshire, IL18. 10. 20244. 11. 2024Certifikované
Developer/Analyst - SAP$135 353
Úroveň III
Lincolnshire, IL3. 10. 20243. 1. 2025Certifikované
Sr. Analyst, Business$127 754
Úroveň III
Lincolnshire, IL10. 9. 20243. 1. 2025Certifikované
Business Systems Analyst$88 374
Úroveň II
Lincolnshire, IL9. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
Developer Analyst$111 562
Úroveň I
Lincolnshire, IL22. 1. 202429. 1. 2024Certifikované
Developer Analyst$111 562
Úroveň II
Lincolnshire, IL26. 6. 202328. 10. 2023Certifikované
Developer/Analyst - Lead$111 536
Úroveň II
Lincolnshire, IL9. 6. 202315. 6. 2023Certifikované
Developer Analyst$123 000
Úroveň III
Lincolnshire, IL23. 5. 202321. 9. 2023Certifikované
Digital Marketing and Social Media Specialist - LATAM$80 000
Úroveň II
Doral, FL10. 5. 20231. 10. 2023Certifikované
Developer/Analyst, PI-PO$125 000
Úroveň III
Lincolnshire, IL17. 1. 202330. 1. 2023Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).