Domov › Zamestnávatelia › Systech Solutions Inc
Systech Solutions Inc: Mzdy H-1B a sponzoring
Systech Solutions Inc podal 55 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 55. Medián ponúkanej mzdy: $115 000.
Závislý zamestnávateľ H-1B má vysoký podiel pracovníkov H-1B (napr. 15 % alebo viac z pracovnej sily 51 a viac) a musí dodržiavať dodatočné pravidlá proti vytláčaniu amerických pracovníkov.
⚠ Vyhlásený úmyselný porušovateľ
V aspoň jednej žiadosti zamestnávateľ uviedol, že za posledných päť rokov bol zistený úmyselný porušenie pravidiel H-1B.
Sponzoruje Systech Solutions Inc víza H-1B?
Systech Solutions Inc podal 55 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 29. 4. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Systech Solutions Inc: 7 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Business Intelligence Analyst | 31 | $110 000 |
| Business Intelligence Architect | 12 | $135 000 |
| Software Quality Assurance | 2 | $93 000 |
| Sr. Business Intelligence Analyst | 2 | $157 500 |
| Computer Network Support Specialists | 1 | $90 000 |
| Senior Accountant | 1 | $65 000 |
| Software Developer | 1 | $108 000 |
| Vice President, Data Science & Analytics | 1 | $180 000 |
| BI Architect - Visualization | 1 | $130 000 |
| Senior Software Developer | 1 | $148 000 |
| Cloud Engineer | 1 | $85 000 |
| Sr. Database Administrator | 1 | $135 000 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 14 | $115 000 |
| FY2024 | 17 | $120 000 |
| FY2025 | 15 | $110 000 |
| FY2026 | 9 | $132 000 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)7 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)47 %
- Úroveň III (skúsený)31 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)15 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Glendale, CA43
- Chantilly, VA3
- San Ramon, CA2
- Chantillyy, VA1
- Lynnwood, WA1
- Holland, MI1
- Signal Mountain, TN1
- Fontana, CA1
- Cerritos, CA1
- Norwalk, CA1
Povolania
- Data Scientists33
- Computer Systems Engineers/Architects13
- Software Developers2
- Software Quality Assurance Analysts and Testers2
- Computer Network Support Specialists1
- Accountants and Auditors1
- Computer and Information Systems Managers1
- Computer Systems Analysts1
- Database Administrators1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Business Intelligence Analyst | $102 000 Úroveň II | Glendale, CA | 29. 4. 2026 | 1. 6. 2026 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $132 000 Úroveň III | Glendale, CA | 14. 4. 2026 | 11. 10. 2026 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $110 000 Úroveň II | Cerritos, CA | 14. 4. 2026 | 11. 10. 2026 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $110 000 Úroveň II | Norwalk, CA | 14. 4. 2026 | 11. 10. 2026 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $108 000 Úroveň II | Glendale, CA | 7. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Business Intelligence Architect | $170 000 Úroveň IV | Glendale, CA | 3. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Sr. Business Intelligence Analyst | $150 000 Úroveň II | San Ramon, CA | 10. 1. 2026 | 26. 1. 2026 | Certifikované |
| Sr. Business Intelligence Analyst | $165 000 Úroveň III | San Ramon, CA | 14. 11. 2025 | 1. 12. 2025 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $142 000 Úroveň III | Fontana, CA | 4. 11. 2025 | 29. 4. 2026 | Certifikované |
| Sr. Database Administrator | $135 000 Úroveň IV | Glendale, CA | 16. 7. 2025 | 28. 7. 2025 | Certifikované |
| Software Quality Assurance | $84 000 Úroveň I | Chantilly, VA | 20. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Cloud Engineer | $85 000 Úroveň I | Chantilly, VA | 18. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Quality Assurance | $102 000 Úroveň II | Chantilly, VA | 13. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $110 000 Úroveň II | Glendale, CA | 30. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $80 000 Úroveň I | Glendale, CA | 30. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $105 000 Úroveň II | Glendale, CA | 30. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $115 000 Úroveň II | Glendale, CA | 30. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Business Intelligence Architect | $170 000 Úroveň IV | Glendale, CA | 15. 4. 2025 | 1. 5. 2025 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $105 000 Úroveň II | Glendale, CA | 15. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $127 000 Úroveň III | Glendale, CA | 28. 1. 2025 | 19. 5. 2025 | Certifikované |
| BI Architect - Visualization | $130 000 Úroveň III | Glendale, CA | 16. 1. 2025 | 2. 5. 2025 | Certifikované |
| Senior Software Developer | $148 000 Úroveň II | Glendale, CA | 16. 1. 2025 | 22. 6. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $108 000 Úroveň III | Holland, MI | 19. 11. 2024 | 28. 2. 2025 | Certifikované |
| Vice President, Data Science & Analytics | $180 000 Úroveň IV | Signal Mountain, TN | 4. 10. 2024 | 21. 10. 2024 | Certifikované |
| Business Intelligence Architect | $128 000 Úroveň III | Glendale, CA | 1. 8. 2024 | 1. 11. 2024 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $115 000 Úroveň II | Glendale, CA | 30. 7. 2024 | 12. 12. 2024 | Certifikované |
| Business Intelligence Architect | $120 000 Úroveň III | Glendale, CA | 30. 7. 2024 | 14. 11. 2024 | Certifikované |
| Business Intelligence Architect | $145 000 Úroveň IV | Glendale, CA | 13. 7. 2024 | 11. 8. 2024 | Certifikované |
| Business Intelligence Architect | $128 000 Úroveň III | Glendale, CA | 25. 6. 2024 | 1. 11. 2024 | Certifikované |
| Senior Accountant | $65 000 Úroveň I | Glendale, CA | 17. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $105 000 Úroveň II | Glendale, CA | 7. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $110 000 Úroveň II | Glendale, CA | 7. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Business Intelligence Architect | $115 000 Úroveň III | Glendale, CA | 7. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $100 000 Úroveň II | Glendale, CA | 7. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Business Intelligence Architect | $120 000 Úroveň III | Glendale, CA | 7. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $144 000 Úroveň III | Glendale, CA | 20. 5. 2024 | 10. 6. 2024 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $140 000 Úroveň II | Lynnwood, WA | 29. 2. 2024 | 1. 4. 2024 | Certifikované |
| Business Intelligence Architect | $150 000 Úroveň IV | Glendale, CA | 26. 2. 2024 | 5. 6. 2024 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $135 000 Úroveň III | Glendale, CA | 8. 2. 2024 | 9. 8. 2024 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $105 000 Úroveň II | Glendale, CA | 22. 12. 2023 | 1. 2. 2024 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $125 000 Úroveň II | Glendale, CA | 25. 9. 2023 | 19. 3. 2024 | Certifikované |
| Computer Network Support Specialists | $90 000 Úroveň III | Chantillyy, VA | 21. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $110 000 Úroveň II | Glendale, CA | 20. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $120 000 Úroveň III | Glendale, CA | 20. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $110 000 Úroveň II | Glendale, CA | 2. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $108 000 Úroveň II | Glendale, CA | 19. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $96 000 Úroveň II | Glendale, CA | 19. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Business Intelligence Architect | $142 000 Úroveň IV | Glendale, CA | 27. 4. 2023 | 11. 10. 2023 | Certifikované |
| Business Intelligence Architect | $160 000 Úroveň IV | Glendale, CA | 27. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $115 000 Úroveň II | Glendale, CA | 17. 3. 2023 | 11. 9. 2023 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $115 000 Úroveň II | Glendale, CA | 10. 2. 2023 | 26. 7. 2023 | Certifikované |
| Business Intelligence Architect | $115 000 Úroveň III | Glendale, CA | 5. 12. 2022 | 1. 2. 2023 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $120 000 Úroveň III | Glendale, CA | 28. 11. 2022 | 19. 4. 2023 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $112 000 Úroveň II | Glendale, CA | 13. 10. 2022 | 1. 12. 2022 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $115 000 Úroveň II | Glendale, CA | 13. 10. 2022 | 24. 12. 2022 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).