Domov › Zamestnávatelia › TA Instruments - Waters LLC
TA Instruments - Waters LLC: Mzdy H-1B a sponzoring
TA Instruments - Waters LLC podal 14 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 14. Medián ponúkanej mzdy: $104 530.
Sponzoruje TA Instruments - Waters LLC víza H-1B?
TA Instruments - Waters LLC podal 14 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 10. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Regional Applications Scientist | 2 | $96 824 |
| Senior Applications Support Engineer | 1 | $91 766 |
| Senior Electrical Engineer | 1 | $110 000 |
| Lead Software Developer | 1 | $130 000 |
| Senior Manager, Strategic Marketing | 1 | $149 100 |
| Software Development Engineer III | 1 | $130 680 |
| Senior Controls Systems Development Engineer | 1 | $124 139 |
| Software Development Engineer | 1 | $106 050 |
| Hardware Engineering Project Manager | 1 | $135 795 |
| Mechanical Engineer | 1 | $84 400 |
| Software Developer | 1 | $103 011 |
| Application Specialist | 1 | $98 000 |
| Application Scientist | 1 | $98 000 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 3 | $110 000 |
| FY2024 | 2 | $136 620 |
| FY2025 | 6 | $101 877 |
| FY2026 | 3 | $98 000 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)17 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)50 %
- Úroveň III (skúsený)25 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)8 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Software Developers3
- Mechanical Engineers2
- Materials Scientists2
- Chemists1
- Electrical Engineers1
- Software Developers, Applications1
- Sales Engineers1
- Electronics Engineers, Except Computer1
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Bioengineers and Biomedical Engineers1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Application Scientist | $98 000 | Wood Dale, IL | 10. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Application Specialist | $98 000 | Wood Dale, IL | 1. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Regional Applications Scientist | $95 945 Úroveň II | Eden Prairie, MN | 29. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Mechanical Engineer | $84 400 Úroveň I | New Castle, DE | 21. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Regional Applications Scientist | $97 704 Úroveň II | New Castle, DE | 17. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Software Developer | $103 011 Úroveň I | New Castle, DE | 3. 4. 2025 | 10. 9. 2025 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Hardware Engineering Project Manager | $135 795 Úroveň III | New Castle, DE | 21. 2. 2025 | 8. 8. 2025 | Certifikované |
| Software Development Engineer | $106 050 Úroveň II | Media, PA | 18. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Software Development Engineer III | $130 680 Úroveň II | New Castle, DE | 18. 3. 2024 | 12. 9. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Senior Controls Systems Development Engineer | $124 139 Úroveň III | New Castle, DE | 8. 2. 2024 | 2. 8. 2024 | Certifikované |
| Senior Manager, Strategic Marketing | $149 100 Úroveň III | New Castle, DE | 2. 11. 2023 | 12. 4. 2024 | Certifikované |
| Lead Software Developer | $130 000 Úroveň IV | New Castle, DE | 16. 3. 2022 | 11. 4. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Senior Electrical Engineer | $110 000 Úroveň II | New Castle, DE | 13. 10. 2021 | 8. 11. 2021 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Senior Applications Support Engineer | $91 766 Úroveň II | New Castle, DE | 23. 3. 2020 | 16. 9. 2020 | Certifikované, následne stiahnuté |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).