Domov › Zamestnávatelia › Tangoe Inc
Tangoe Inc: Mzdy H-1B a sponzoring
Tangoe Inc podal 9 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 8. Medián ponúkanej mzdy: $110 587.
Sponzoruje Tangoe Inc víza H-1B?
Tangoe Inc podal 9 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 4. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Lead Software Engineer | 2 | $150 360 |
| System Administrator | 2 | $104 566 |
| Senior Technical Consultant | 1 | $105 264 |
| Software Quality Assurance Engineer Lead/Manager | 1 | $112 555 |
| Software Quality Assurance Lead | 1 | $112 555 |
| Implementation Project Manager | 1 | $111 590 |
| Software Engineer | 1 | $109 584 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 1 | $150 360 |
| FY2024 | 6 | $109 578 |
| FY2025 | 1 | $109 584 |
| FY2026 | 1 | — |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Software Developers3
- Network and Computer Systems Administrators2
- Software Quality Assurance Analysts and Testers2
- Software Developers, Applications1
- Computer Systems Engineers/Architects1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Lead Software Engineer | $161 492 Úroveň III | Round Rock, TX | 4. 5. 2026 | 29. 8. 2026 | Stiahnuté |
| Software Engineer | $109 584 Úroveň I | Edgewater, NJ | 4. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Implementation Project Manager | $111 590 Úroveň II | Fremont, CA | 12. 9. 2024 | 30. 1. 2025 | Certifikované |
| Software Quality Assurance Engineer Lead/Manager | $112 555 Úroveň III | Charlotte, NC | 5. 3. 2024 | 15. 6. 2024 | Certifikované |
| Software Quality Assurance Lead | $112 555 Úroveň II | Charlotte, NC | 3. 2. 2024 | 15. 6. 2024 | Certifikované |
| System Administrator | $107 566 Úroveň II | Ashburn, VA | 12. 11. 2023 | 15. 1. 2024 | Certifikované |
| System Administrator | $101 567 Úroveň II | Ashburn, VA | 2. 11. 2023 | 15. 1. 2024 | Certifikované |
| Lead Software Engineer | $150 360 Úroveň III | Austin, TX | 31. 3. 2023 | 30. 8. 2023 | Certifikované |
| Senior Technical Consultant | $105 264 Úroveň II | Herndon, VA | 10. 3. 2021 | 10. 3. 2021 | Certifikované, následne stiahnuté |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).