Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Tavant Technologies, Inc. › Technical Systems Architect

Technical Systems Architect v Tavant Technologies, Inc.: Mzdy H-1B

18 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Technical Systems Architect v Tavant Technologies, Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $130 000; stredná polovica $121 514–$145 000.

Žiadosti (LCA)18
Medián ponúkaného platu$130 000
Stredná časť platov$121 514–$145 000
10.–90. percentil$120 939–$146 218

Podľa fiskálneho roku

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20236$133 342
FY20244$123 257
FY20256$138 109
FY20261$140 000

Žiadosti

Základná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
$140 000Plainsboro Township, NJ17. 6. 202623. 6. 2026Certifikované
$146 218Emeryville, CA10. 4. 202528. 7. 2025Certifikované
$121 152San Diego, CA2. 4. 202516. 8. 2025Certifikované
$120 620Englewood Cliffs, NJ27. 3. 20255. 8. 2025Certifikované
$130 000East Brunswick, NJ18. 2. 202513. 4. 2025Certifikované
$130 000East Brunswick, NJ17. 2. 202513. 4. 2025Stiahnuté
$146 218Emeryville, CA10. 2. 202528. 7. 2025Certifikované
$152 000San Jose, CA17. 12. 202423. 12. 2024Certifikované
$121 514
Úroveň III
New York, NY10. 7. 202411. 8. 2024Certifikované
$121 514
Úroveň III
New York, NY9. 7. 202411. 8. 2024Certifikované
$125 000
Úroveň III
Los Angeles, CA15. 1. 202423. 1. 2024Certifikované
$125 000
Úroveň III
Englewood Cliffs, NJ22. 12. 20234. 1. 2024Certifikované
$135 000
Úroveň III
New York, NY25. 7. 20232. 8. 2023Certifikované
$125 000
Úroveň III
Torrance, CA24. 7. 20231. 10. 2023Certifikované
$145 000
Úroveň III
San Jose, CA16. 5. 202321. 9. 2023Certifikované
$145 000
Úroveň III
Santa Clara, CA12. 5. 202321. 9. 2023Certifikované
$120 000
Úroveň III
New York, NY14. 4. 202320. 4. 2023Certifikované
$131 685
Úroveň III
Emeryville, CA7. 11. 202211. 11. 2022Certifikované

Technical Systems Architect u všetkých zamestnávateľov →

Iné pozície v Tavant Technologies, Inc.

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).