Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Tekxel LLC

Tekxel LLC: Mzdy H-1B a sponzoring

Tekxel LLC podal 42 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 42. Medián ponúkanej mzdy: $93 008.

Žiadosti (LCA)42
Certifikované42
Adresa zamestnávateľaTempe, AZ
Zamestnávateľ závislý na H-1BÁno
Medián ponúkaného platu$93 008
Stredná časť platov$84 024–$102 000
10.–90. percentil$80 000–$109 664

Závislý zamestnávateľ H-1B má vysoký podiel pracovníkov H-1B (napr. 15 % alebo viac z pracovnej sily 51 a viac) a musí dodržiavať dodatočné pravidlá proti vytláčaniu amerických pracovníkov.

Sponzoruje Tekxel LLC víza H-1B?

Tekxel LLC podal 42 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 27. 4. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Tekxel LLC: 10 →

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Software Developer9$91 000
Software Engineer5$84 094
Java Developer3$106 642
Performance Engineer2$94 016
Sr. Java Developer2$93 000
Sr. Software Developer2$90 000
Salesforce Developer2$100 000
Lead Consultant2$81 000
Lead SAP Consultant2$100 000
Quality Assurance Analyst2$92 000
Manager Data Engineering and Delivery1$115 000
Business Objects Report Developer1$110 000
SAP Developer1$95 000
SAP Security Analyst1$102 000
Data Analyst1$92 000
DevOps Engineer1$79 000
Data Architect1$92 000
QA Engineer1$83 533
SAP Analytics Cloud Consultant1$116 000
Cyber sercurity Arch Design and Advisory1$70 000
Java Fulstack Developer1$75 000

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY202310$100 000
FY202419$92 000
FY20258$85 698
FY20265$100 000

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Lead SAP Consultant$100 000–$105 000
Úroveň II
Frisco, TX27. 4. 202615. 5. 2026Certifikované
Software Developer$112 000–$114 000
Úroveň II
Phoenix, AZ27. 4. 20261. 10. 2026Certifikované
Quality Assurance Analyst$92 000–$94 000
Úroveň II
Trenton, NJ27. 4. 202630. 7. 2026Certifikované
Quality Assurance Analyst$92 000–$94 000
Úroveň II
Trenton, NJ2. 4. 202630. 8. 2026Certifikované
Lead SAP Consultant$100 000–$105 000
Úroveň II
Frisco, TX9. 11. 202515. 11. 2025Certifikované
Software Developer$90 896–$112 000
Úroveň I
Plano, TX4. 8. 202511. 8. 2025Certifikované
Software Engineer$90 397–$112 000
Úroveň II
St. Louis, MO8. 6. 20258. 8. 2025Certifikované
Cyber sercurity Arch Design and Advisory$70 000–$80 000
Úroveň II
Perrysburg, OH20. 1. 202526. 1. 2025Certifikované
Java Fulstack Developer$75 000–$76 500
Úroveň II
Exton, PA14. 1. 202525. 1. 2025Certifikované
Java Developer$110 635–$137 000
Úroveň I
Bothell, WA9. 1. 202526. 4. 2025Certifikované
Lead Consultant$81 000–$83 000
Úroveň II
Chandler, AZ20. 12. 20242. 1. 2025Certifikované
Lead Consultant$81 000–$85 000
Úroveň II
Chandler, AZ13. 12. 20242. 1. 2025Certifikované
SAP Analytics Cloud Consultant$116 000–$120 000
Úroveň III
Chandler, AZ13. 12. 20242. 1. 2025Certifikované
Software Developer$88 000–$90 000
Úroveň II
Alpharetta, GA3. 9. 202415. 9. 2024Certifikované
Software Developer$84 000–$86 000
Úroveň II
Farmington Hills, MI3. 9. 202425. 9. 2024Certifikované
Software Developer$106 000–$110 000
Úroveň II
Scottsdale, AZ14. 8. 202425. 8. 2024Certifikované
Software Developer$106 000–$110 000
Úroveň II
Rosewell, GA14. 8. 202425. 8. 2024Certifikované
Software Developer$91 000–$95 000
Úroveň II
Fenton, MO14. 8. 202425. 8. 2024Certifikované
Software Engineer$106 000–$110 000
Úroveň II
Frisco, TX2. 8. 202415. 8. 2024Certifikované
Software Engineer$84 094–$105 000
Úroveň I
Frisco, TX1. 8. 20248. 8. 2024Certifikované
QA Engineer$83 533–$100 000
Úroveň II
Atlanta, GA8. 7. 20241. 1. 2025Certifikované
Software Engineer$80 000–$82 000
Úroveň II
Houston, TX1. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Engineer$80 000–$82 000
Úroveň II
Houston, TX1. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
DevOps Engineer$79 000–$81 000
Úroveň II
Houston, TX24. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
Data Analyst$92 000–$93 000
Úroveň II
Canton, MI24. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
Data Architect$92 000–$93 000
Úroveň II
Canton, MI24. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
SAP Security Analyst$102 000–$104 000
Úroveň II
Irving, TX19. 2. 20241. 3. 2024Certifikované
SAP Developer$95 000
Úroveň I
McKinney, TX14. 12. 20232. 1. 2024Certifikované
Software Developer$79 000–$82 000
Úroveň II
Houston, TX29. 11. 202315. 12. 2023Certifikované
Software Developer$102 000–$103 000
Úroveň II
Irving, TX19. 10. 202331. 10. 2023Certifikované
Salesforce Developer$100 000
Úroveň II
St. Louis, MO26. 9. 20232. 10. 2023Certifikované
Salesforce Developer$100 000
Úroveň II
St. Louis, MO25. 9. 20232. 10. 2023Certifikované
Business Objects Report Developer$110 000–$115 000
Úroveň II
McKinney, TX16. 8. 202320. 8. 2023Certifikované
Manager Data Engineering and Delivery$115 000–$120 000
Úroveň II
Boston, MA16. 8. 202320. 8. 2023Certifikované
Sr. Software Developer$80 000–$90 000
Úroveň II
Frankfort, KY20. 6. 202320. 6. 2023Certifikované
Sr. Java Developer$86 000–$90 000
Úroveň II
Farmington Hills, MI26. 4. 202320. 5. 2023Certifikované
Sr. Software Developer$100 000–$105 000
Úroveň II
Trenton, NJ26. 4. 20231. 8. 2023Certifikované
Sr. Java Developer$100 000–$105 000
Úroveň II
Alpharetta, GA27. 2. 202320. 3. 2023Certifikované
Java Developer$106 642–$127 000
Úroveň I
Bothell, WA3. 1. 20233. 1. 2023Certifikované
Performance Engineer$94 016–$109 000
Úroveň II
Northbrook, IL3. 1. 202314. 3. 2023Certifikované
Java Developer$106 642–$127 000
Úroveň I
Bothell, WA13. 12. 202220. 12. 2022Certifikované
Performance Engineer$94 016–$109 000
Úroveň II
Northbrook, IL14. 10. 202214. 3. 2023Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).