Domov › Zamestnávatelia › TeraDAR, Inc.
TeraDAR, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
TeraDAR, Inc. podal 9 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 9. Medián ponúkanej mzdy: $160 000.
Sponzoruje TeraDAR, Inc. víza H-1B?
TeraDAR, Inc. podal 9 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 18. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Senior Embedded Engineer | 1 | $120 000 |
| Senior Engineer, Mixed Signal Chip | 1 | $170 000 |
| Mechanical Engineer | 1 | $98 900 |
| Senior Radar Signal Processing Engineer | 1 | $172 500 |
| Customer Engineer | 1 | $130 500 |
| Embedded / Platform Software Engineer | 1 | $172 500 |
| Functional Safety Architect | 1 | $160 000 |
| Head of Software | 1 | $288 000 |
| Robotics Engineer | 1 | $123 000 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2024 | 1 | $120 000 |
| FY2025 | 3 | $170 000 |
| FY2026 | 5 | $160 000 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)22 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)33 %
- Úroveň III (skúsený)33 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)11 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Electrical Engineers3
- Software Developers2
- Mechanical Engineers1
- Health and Safety Engineers, Except Mining Safety Engineers and Inspectors1
- Computer and Information Systems Managers1
- Mechatronics Engineers1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Robotics Engineer | $123 000 Úroveň I | Boston, MA | 18. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Head of Software | $288 000 Úroveň IV | Boston, MA | 7. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Functional Safety Architect | $160 000 Úroveň II | Boston, MA | 27. 4. 2026 | 11. 5. 2026 | Certifikované |
| Embedded / Platform Software Engineer | $172 500 Úroveň III | Boston, MA | 20. 4. 2026 | 11. 5. 2026 | Certifikované |
| Customer Engineer | $130 500 Úroveň II | Boston, MA | 7. 4. 2026 | 4. 5. 2026 | Certifikované |
| Mechanical Engineer | $98 900 H-1B1 (Singapur) · Úroveň I | Boston, MA | 2. 6. 2025 | 16. 6. 2025 | Certifikované |
| Senior Radar Signal Processing Engineer | $172 500 Úroveň III | Boston, MA | 15. 4. 2025 | 28. 4. 2025 | Certifikované |
| Senior Engineer, Mixed Signal Chip | $170 000 Úroveň III | San Francisco, CA | 31. 10. 2024 | 31. 1. 2025 | Certifikované |
| Senior Embedded Engineer | $120 000 Úroveň II | Cambridge, MA | 15. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).