Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Tesla, Inc. › Sr. Mechanical Design Engineer

Sr. Mechanical Design Engineer v Tesla, Inc.: Mzdy H-1B

105 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Sr. Mechanical Design Engineer v Tesla, Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $150 000; stredná polovica $140 910–$156 643.

Žiadosti (LCA)105
Medián ponúkaného platu$150 000
Stredná časť platov$140 910–$156 643
10.–90. percentil$137 000–$164 675

Podľa fiskálneho roku

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20235$137 947
FY202433$141 080
FY202538$154 381
FY202628$157 686

Žiadosti

Základná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
$137 000
Úroveň II
Palo Alto, CA22. 5. 202629. 6. 2026Certifikované
$180 000
Úroveň III
Hayward, CA28. 4. 20261. 6. 2026Certifikované
$172 611
Úroveň III
Palo Alto, CA14. 4. 20261. 10. 2026Certifikované
$165 760
Úroveň III
Palo Alto, CA3. 4. 20261. 10. 2026Certifikované
$160 862
Úroveň III
Palo Alto, CA30. 3. 202629. 9. 2026Certifikované
$140 098
Úroveň II
Fremont, CA25. 3. 202624. 9. 2026Certifikované
$141 300
Úroveň III
Austin, TX23. 3. 202622. 9. 2026Certifikované
$151 990
Úroveň III
Fremont, CA20. 3. 202617. 7. 2026Certifikované
$178 984
Úroveň III
Fremont, CA10. 3. 20261. 4. 2026Certifikované
$160 741
Úroveň III
Fremont, CA6. 3. 20265. 9. 2026Certifikované
$153 035
Úroveň II
Palo Alto, CA3. 3. 20262. 9. 2026Certifikované
$152 373
Úroveň III
Fremont, CA3. 3. 20262. 9. 2026Certifikované
$147 516
Úroveň II
Fremont, CA28. 2. 202626. 8. 2026Certifikované
$159 718
Úroveň III
Fremont, CA27. 2. 202629. 8. 2026Certifikované
$151 700
Úroveň III
Fremont, CA25. 2. 202627. 8. 2026Certifikované
$147 643Fremont, CA25. 2. 202627. 8. 2026Certifikované, následne stiahnuté
$178 468
Úroveň III
Palo Alto, CA25. 2. 202626. 8. 2026Certifikované
$171 329
Úroveň III
Fremont, CA25. 2. 202627. 8. 2026Certifikované
$137 429
Úroveň III
Austin, TX19. 2. 202621. 8. 2026Certifikované
$153 838
Úroveň III
Fremont, CA28. 1. 20265. 6. 2026Certifikované
$162 107
Úroveň III
Fremont, CA16. 1. 202615. 7. 2026Certifikované
$146 285
Úroveň II
Fremont, CA15. 1. 202617. 7. 2026Certifikované
$162 142
Úroveň III
Fremont, CA5. 1. 202626. 1. 2026Certifikované
$200 000
Úroveň III
Fremont, CA3. 12. 202520. 1. 2026Certifikované
$156 611
Úroveň III
Fremont, CA21. 11. 202515. 5. 2026Certifikované
$156 611
Úroveň III
Fremont, CA20. 11. 20253. 4. 2026Certifikované
$200 000
Úroveň III
Fremont, CA4. 11. 20251. 12. 2025Certifikované
$158 760
E-3
Palo Alto, CA24. 9. 202518. 3. 2026Certifikované
$138 250
Úroveň III
Austin, TX23. 9. 202520. 3. 2026Certifikované
$160 000
Úroveň III
Fremont, CA15. 9. 20251. 11. 2025Certifikované
$157 394
Úroveň III
Fremont, CA25. 8. 202529. 8. 2025Certifikované
$131 209
Úroveň III
Austin, TX20. 8. 202530. 1. 2026Certifikované
$141 360
Úroveň III
Austin, TX13. 8. 202523. 1. 2026Certifikované
$154 394
Úroveň III
Fremont, CA21. 7. 20258. 12. 2025Certifikované
$154 368
Úroveň II
Palo Alto, CA8. 7. 202521. 7. 2025Certifikované
$149 165
Úroveň III
Fremont, CA27. 6. 20255. 12. 2025Certifikované
$166 358
Úroveň III
Hayward, CA5. 6. 202530. 9. 2025Certifikované
$175 000
Úroveň III
Fremont, CA22. 5. 202530. 6. 2025Certifikované
$158 660
Úroveň III
Cupertino, CA9. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
$158 660
Úroveň III
Fremont, CA9. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
$149 636
Úroveň III
Fremont, CA7. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
$149 636
Úroveň III
Fremont, CA7. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
$153 283
Úroveň III
Fremont, CA6. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
$154 440
Úroveň III
Fremont, CA29. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
$153 252
Úroveň II
Sunnyvale, CA28. 4. 202521. 10. 2025Certifikované
$153 252
Úroveň II
Palo Alto, CA28. 4. 202521. 10. 2025Certifikované
$133 205
Úroveň IV
Austin, TX25. 4. 20259. 6. 2025Certifikované, následne stiahnuté
$133 205
Úroveň IV
Austin, TX25. 4. 20259. 6. 2025Certifikované, následne stiahnuté
$155 886
Úroveň III
Fremont, CA22. 4. 202528. 4. 2025Certifikované
$155 886
Úroveň III
Fremont, CA22. 4. 202528. 4. 2025Certifikované
$156 060
Úroveň III
Fremont, CA17. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
$151 351
Úroveň II
San Francisco, CA14. 4. 20255. 5. 2025Certifikované
$151 351
Úroveň II
Palo Alto, CA14. 4. 20255. 5. 2025Certifikované
$160 000
Úroveň III
Palo Alto, CA11. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
$156 740
Úroveň III
Fremont, CA10. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
$155 886
Úroveň III
Fremont, CA28. 3. 20258. 9. 2025Certifikované, následne stiahnuté
$155 886
Úroveň III
Fremont, CA28. 3. 20258. 9. 2025Certifikované, následne stiahnuté
$147 041
Úroveň II
Sunnyvale, CA30. 1. 202524. 2. 2025Certifikované
$147 041
Úroveň II
Fremont, CA30. 1. 202524. 2. 2025Certifikované
$157 593Milpitas, CA27. 1. 202531. 1. 2025Certifikované
$157 593Fremont, CA27. 1. 202531. 1. 2025Certifikované
$151 956San Francisco, CA22. 1. 202523. 1. 2025Certifikované
$151 956Palo Alto, CA22. 1. 202523. 1. 2025Certifikované
$156 611San Francisco, CA18. 12. 202413. 1. 2025Certifikované
$156 611Fremont, CA18. 12. 202413. 1. 2025Certifikované
$137 000Austin, TX12. 12. 202413. 1. 2025Certifikované
$135 389Palo Alto, CA5. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$147 900Palo Alto, CA5. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$147 949Fremont, CA5. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$130 542Palo Alto, CA5. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$141 500Fremont, CA4. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$140 000
Úroveň III
Fremont, CA4. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$141 928Fremont, CA24. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
$145 600Palo Alto, CA16. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
$150 000Palo Alto, CA22. 4. 20246. 5. 2024Certifikované
$151 349Palo Alto, CA19. 3. 202410. 9. 2024Certifikované
$137 266Fremont, CA18. 3. 20242. 9. 2024Certifikované
$130 432Fremont, CA18. 3. 202411. 9. 2024Certifikované
$138 002Fremont, CA16. 3. 202410. 9. 2024Certifikované
$140 400Palo Alto, CA16. 3. 20246. 9. 2024Certifikované
$140 400Palo Alto, CA16. 3. 20245. 9. 2024Certifikované
$138 000Palo Alto, CA16. 3. 20244. 9. 2024Certifikované
$145 925Fremont, CA16. 3. 202410. 9. 2024Certifikované
$137 000Palo Alto, CA15. 3. 20245. 9. 2024Certifikované
$138 450Fremont, CA15. 3. 202430. 8. 2024Certifikované
$138 000Palo Alto, CA28. 2. 202411. 3. 2024Certifikované
$139 617Palo Alto, CA28. 2. 202411. 3. 2024Certifikované
$160 000
Úroveň IV
Hawthorne, CA28. 2. 202411. 3. 2024Certifikované
$150 000Fremont, CA16. 2. 202426. 2. 2024Certifikované
$150 000Fremont, CA16. 2. 202426. 2. 2024Certifikované
$145 152Palo Alto, CA9. 2. 202430. 7. 2024Certifikované
$141 081Palo Alto, CA7. 2. 202426. 3. 2024Certifikované
$126 454Austin, TX5. 2. 202430. 6. 2024Certifikované
$150 000
H-1B1 (Singapur)
Palo Alto, CA29. 1. 20245. 2. 2024Certifikované
$139 547Palo Alto, CA25. 1. 202421. 6. 2024Certifikované
$141 080
Úroveň IV
San Diego, CA22. 1. 202429. 1. 2024Certifikované, následne stiahnuté
$141 080Fremont, CA30. 12. 202310. 1. 2024Certifikované
$141 080Fremont, CA30. 12. 202310. 1. 2024Stiahnuté
$145 000Palo Alto, CA27. 11. 20234. 12. 2023Certifikované
$150 000Palo Alto, CA2. 11. 202313. 11. 2023Certifikované
$123 120Austin, TX22. 9. 20231. 10. 2023Certifikované
$137 947Palo Alto, CA22. 9. 20231. 10. 2023Certifikované
$150 000Palo Alto, CA21. 9. 20231. 10. 2023Certifikované
$126 000Austin, TX31. 8. 202311. 9. 2023Certifikované
$175 000Palo Alto, CA18. 7. 20237. 8. 2023Certifikované

Sr. Mechanical Design Engineer u všetkých zamestnávateľov →

Iné pozície v Tesla, Inc.

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).