Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Tetra Pak Materials LLC

Tetra Pak Materials LLC: Mzdy H-1B a sponzoring

Tetra Pak Materials LLC podal 5 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 4. Medián ponúkanej mzdy: $136 708.

Žiadosti (LCA)5
Certifikované4
Adresa zamestnávateľaDenton, TX
Zamestnávateľ závislý na H-1BNie
Medián ponúkaného platu$136 708
Stredná časť platov$119 767–$156 767
10.–90. percentil$109 285–$172 860

Sponzoruje Tetra Pak Materials LLC víza H-1B?

Tetra Pak Materials LLC podal 5 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 17. 6. 2025. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
World Class Manufacturing (WCM) Coach2$183 589
Quality Assurance Manager1$147 826
Logistics Engineer1$102 297
Process Engineer1$125 590

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20241—
FY20254$136 708

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Quality Assurance Manager$147 826–$157 826
Úroveň IV
Vancouver, WA17. 6. 20251. 10. 2025Certifikované
Logistics Engineer$102 297–$112 297
Úroveň IV
Denton, TX12. 6. 20251. 10. 2025Certifikované
Process Engineer$125 590–$135 590
Úroveň IV
Denton, TX1. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
World Class Manufacturing (WCM) Coach$183 589
Úroveň IV
Denton, TX30. 9. 20241. 11. 2024Certifikované
World Class Manufacturing (WCM) Coach$183 589
Úroveň IV
Denton, TX18. 9. 20241. 11. 2024Stiahnuté

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).