Domov › Zamestnávatelia › TORC Robotics, Inc. › Senior Systems Engineer
Senior Systems Engineer v TORC Robotics, Inc.: Mzdy H-1B
10 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Senior Systems Engineer v TORC Robotics, Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $167 500; stredná polovica $156 932–$175 250.
Žiadosti (LCA)10
Medián ponúkaného platu$167 500
Stredná časť platov$156 932–$175 250
10.–90. percentil$149 384–$181 500
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2024 | 3 | $170 000 |
| FY2025 | 5 | $165 000 |
| FY2026 | 2 | $175 455 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $155 910 Úroveň IV | Charlotte, NC | 14. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| $195 000 Úroveň IV | Pittsburgh, PA | 18. 11. 2025 | 20. 1. 2026 | Certifikované |
| $165 000 Úroveň III | Ann Arbor, MI | 17. 4. 2025 | 22. 4. 2025 | Certifikované |
| $177 000 Úroveň III | Ann Arbor, MI | 20. 3. 2025 | 24. 3. 2025 | Certifikované |
| $170 000 Úroveň III | Ann Arbor, MI | 28. 2. 2025 | 6. 3. 2025 | Certifikované |
| $152 000 Úroveň IV | Fort Worth, TX | 31. 1. 2025 | 1. 3. 2025 | Certifikované |
| $160 000 Úroveň IV | Northville, MI | 23. 1. 2025 | 17. 2. 2025 | Certifikované |
| $180 000 Úroveň IV | Wexford, PA | 20. 5. 2024 | 10. 6. 2024 | Certifikované |
| $170 000 Úroveň IV | Pittsburgh, PA | 3. 5. 2024 | 20. 5. 2024 | Certifikované |
| $125 840–$140 732 Úroveň IV | Blacksburg, VA | 29. 1. 2024 | 5. 2. 2024 | Certifikované |
Senior Systems Engineer u všetkých zamestnávateľov →
Iné pozície v TORC Robotics, Inc.
- Senior Software Engineer$181 292
- Software Engineer 2$145 500
- Software Engineer II$159 479
- Engineering Manager$180 000
- Senior Machine Learning Engineer$205 930
- Software Engineer I$125 000
- Senior ML Engineer$195 000
- Systems Engineer II$139 056
- Systems Engineer 3$170 000
- Software Engineer, Autonomy 3$159 500
- ML Engineer I$139 388
- Machine Learning (ML) Engineer II$162 133
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).