Domov › Zamestnávatelia › Translucence Research, Inc.
Translucence Research, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
Translucence Research, Inc. podal 10 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 10. Medián ponúkanej mzdy: $153 684.
Sponzoruje Translucence Research, Inc. víza H-1B?
Translucence Research, Inc. podal 10 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 3. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Senior Cryptography Engineer | 2 | $126 800 |
| Senior Software Engineer | 2 | $154 502 |
| Chief Cryptographer | 1 | $250 000 |
| Staff Cryptographer | 1 | — |
| Chief Scientist | 1 | — |
| VP of Engineering | 1 | $223 018 |
| VP, Partnerships | 1 | $139 214 |
| Software Engineer, Infrastructure | 1 | $98 218 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 2 | $171 800 |
| FY2024 | 4 | $185 193 |
| FY2025 | 2 | $118 716 |
| FY2026 | 2 | $160 818 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- New Haven, CT2
- New York, NY2
- Castro Valley, CA2
- San Francisco, CA1
- Los Altos, CA1
- Incline Village, NV1
- Mountain View, CA1
Povolania
- Software Developers6
- Computer and Information Research Scientists1
- Computer and Information Systems Managers1
- Marketing Managers1
- Computer Systems Engineers/Architects1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Cryptography Engineer | $160 000–$220 000 Úroveň II | New Haven, CT | 3. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $161 637–$200 000 Úroveň II | Castro Valley, CA | 5. 2. 2026 | 13. 5. 2026 | Certifikované |
| Software Engineer, Infrastructure | $98 218–$140 000 Úroveň I | Mountain View, CA | 23. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| VP, Partnerships | $139 214–$220 000 E-3 · Úroveň III | Incline Village, NV | 27. 9. 2024 | 15. 10. 2024 | Certifikované |
| VP of Engineering | $223 018–$300 000 Úroveň III | New York, NY | 22. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Chief Scientist | $145 600–$603 200 čiatočný úväzok · Úroveň III | New York, NY | 18. 1. 2024 | 1. 2. 2024 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $147 368–$200 000 Úroveň II | Castro Valley, CA | 17. 1. 2024 | 15. 6. 2024 | Certifikované |
| Staff Cryptographer | $234 062–$249 995 čiatočný úväzok · Úroveň III | Los Altos, CA | 19. 12. 2023 | 1. 1. 2024 | Certifikované |
| Senior Cryptography Engineer | $93 600–$220 000 Úroveň II | New Haven, CT | 11. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Chief Cryptographer | $250 000 Úroveň III | San Francisco, CA | 8. 11. 2022 | 14. 11. 2022 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).