Domov › Zamestnávatelia › TransUnion LLC › Senior Architect
Senior Architect v TransUnion LLC: Mzdy H-1B
9 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Senior Architect v TransUnion LLC. Medián ponúkanej základnej mzdy $150 348; stredná polovica $148 949–$153 317.
Žiadosti (LCA)9
Medián ponúkaného platu$150 348
Stredná časť platov$148 949–$153 317
10.–90. percentil$139 839–$158 979
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 1 | $157 477 |
| FY2024 | 3 | $149 136 |
| FY2025 | 3 | $148 949 |
| FY2026 | 2 | $153 317 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $153 317–$185 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 13. 5. 2026 | 7. 11. 2026 | Certifikované |
| $153 317–$160 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 20. 3. 2026 | 22. 6. 2026 | Certifikované |
| $148 949–$175 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 29. 5. 2025 | 11. 11. 2025 | Certifikované |
| $150 348 | San Diego, CA | 15. 4. 2025 | 10. 9. 2025 | Certifikované |
| $139 901–$182 400 Úroveň II | Chicago, IL | 10. 12. 2024 | 16. 12. 2024 | Certifikované |
| $164 986–$195 000 Úroveň III | Chicago, IL | 16. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| $149 136–$170 000 Úroveň III | Los Angeles, CA | 6. 3. 2024 | 2. 8. 2024 | Certifikované |
| $139 589–$158 700 Úroveň III | Reston, VA | 28. 2. 2024 | 21. 6. 2024 | Certifikované |
| $157 477–$185 000 Úroveň IV | New York, NY | 26. 6. 2023 | 2. 10. 2023 | Certifikované |
Senior Architect u všetkých zamestnávateľov →
Iné pozície v TransUnion LLC
- Consultant$99 195
- Manager$133 224
- Senior Analyst$89 690
- Advisor$132 579
- Senior Consultant$116 085
- Lead Engineer$122 881
- Architect$133 640
- Senior Manager$154 086
- Senior Advisor$127 171
- Director$168 147
- Engineer$89 367
- Senior Engineer$109 491
- Lead Developer$133 508
- Specialist$103 948
- Senior Developer$100 069
- Analyst$67 777
- Developer$94 016
- Senior Lead$111 966
- Principal$156 156
- Sr. Analyst$96 013
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).