Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › travisMathew, LLC

travisMathew, LLC: Mzdy H-1B a sponzoring

travisMathew, LLC podal 5 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 5. Medián ponúkanej mzdy: $122 522.

Žiadosti (LCA)5
Certifikované5
Adresa zamestnávateľaHuntington Beach, CA
Zamestnávateľ závislý na H-1BNie
Medián ponúkaného platu$122 522
Stredná časť platov$122 400–$131 296
10.–90. percentil$99 960–$132 336

Sponzoruje travisMathew, LLC víza H-1B?

travisMathew, LLC podal 5 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 23. 4. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Sr Ecommerce Software Engineer2$126 909
Demand Planner1$85 000
Manager, Supply Planning1$133 030
Performance Marketing Sr Analyst1$122 400

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20232$103 761
FY20241$133 030
FY20262$126 848

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Performance Marketing Sr Analyst$122 400
Úroveň IV
Huntington Beach, CA23. 4. 20261. 10. 2026Certifikované
Sr Ecommerce Software Engineer$131 296
Úroveň II
Huntington Beach, CA17. 3. 20269. 9. 2026Certifikované
Manager, Supply Planning$133 030Huntington Beach, CA30. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
Sr Ecommerce Software Engineer$122 522
Úroveň II
Huntington Beach, CA29. 8. 20231. 10. 2023Certifikované
Demand Planner$85 000
Úroveň II
Huntington Beach, CA20. 10. 202125. 10. 2021Certifikované, následne stiahnuté

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).