Domov › Zamestnávatelia › Twelve Labs Inc
Twelve Labs Inc: Mzdy H-1B a sponzoring
Twelve Labs Inc podal 13 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 12. Medián ponúkanej mzdy: $200 491.
Sponzoruje Twelve Labs Inc víza H-1B?
Twelve Labs Inc podal 13 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 10. 4. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Developer Experience - Engineering & Product | 3 | $195 000 |
| Developer Experience - Content & Partnership | 1 | $190 000 |
| Lead Software Engineer, Frontend | 1 | $210 000 |
| Software Engineer - Frontend | 1 | $200 000 |
| Machine Learning Engineer | 1 | $245 000 |
| Senior Manager, Developer Experience | 1 | $200 907 |
| Forward Deployed Engineer | 1 | $220 600 |
| Chief of Staff | 1 | $210 000 |
| Data Analyst | 1 | $166 000 |
| Senior Marketing Designer | 1 | $200 075 |
| Director of Partner Engineering | 1 | $300 600 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $195 000 |
| FY2024 | 1 | $210 000 |
| FY2025 | 3 | $200 907 |
| FY2026 | 5 | $210 000 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Software Developers7
- Computer and Information Systems Managers2
- Technical Writers1
- General and Operations Managers1
- Data Scientists1
- Art Directors1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Director of Partner Engineering | $300 600 Úroveň IV | San Francisco, CA | 10. 4. 2026 | 20. 4. 2026 | Certifikované |
| Senior Marketing Designer | $200 075 Úroveň IV | San Francisco, CA | 7. 4. 2026 | 20. 4. 2026 | Certifikované |
| Chief of Staff | $210 000 Úroveň III | San Francisco, CA | 6. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Data Analyst | $166 000 Úroveň IV | Norcross, GA | 6. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Forward Deployed Engineer | $220 600 Úroveň IV | New York, NY | 12. 3. 2026 | 24. 3. 2026 | Certifikované |
| Senior Manager, Developer Experience | $200 907 Úroveň II | San Francisco, CA | 18. 8. 2025 | 25. 8. 2025 | Certifikované |
| Machine Learning Engineer | $245 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 5. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer - Frontend | $200 000–$220 000 Úroveň III | San Francisco, CA | 4. 4. 2025 | 13. 5. 2025 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Lead Software Engineer, Frontend | $210 000 Úroveň III | San Francisco, CA | 9. 8. 2024 | 20. 8. 2024 | Certifikované |
| Developer Experience - Engineering & Product | $195 000 Úroveň IV | Seattle, WA | 13. 2. 2023 | 1. 3. 2023 | Certifikované |
| Developer Experience - Engineering & Product | $195 000 Úroveň IV | Seattle, WA | 7. 2. 2023 | 15. 2. 2023 | Certifikované |
| Developer Experience - Content & Partnership | $190 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 7. 2. 2023 | 15. 2. 2023 | Certifikované |
| Developer Experience - Engineering & Product | $195 000 Úroveň IV | Seattle, WA | 7. 2. 2023 | 15. 2. 2023 | Stiahnuté |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).