Domov › Zamestnávatelia › Uber Technologies, Inc. › Senior Security Engineer
Senior Security Engineer v Uber Technologies, Inc.: Mzdy H-1B
5 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Senior Security Engineer v Uber Technologies, Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $185 000; stredná polovica $185 000–$190 500.
Žiadosti (LCA)5
Medián ponúkaného platu$185 000
Stredná časť platov$185 000–$190 500
10.–90. percentil$185 000–$209 220
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 3 | $185 000 |
| FY2024 | 1 | $185 000 |
| FY2026 | 1 | $221 700 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $221 700 | Sunnyvale, CA | 22. 5. 2026 | 12. 10. 2026 | Certifikované |
| $185 000–$226 000 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 1. 11. 2023 | 1. 11. 2023 | Certifikované |
| $185 000–$226 000 Úroveň II | Seattle, WA | 3. 4. 2023 | 2. 9. 2023 | Certifikované |
| $185 000–$226 000 Úroveň III | Seattle, WA | 29. 3. 2023 | 8. 9. 2023 | Certifikované |
| $190 500 Úroveň II | Seattle, WA | 7. 7. 2020 | 1. 1. 2021 | Certifikované, následne stiahnuté |
Senior Security Engineer u všetkých zamestnávateľov →
Iné pozície v Uber Technologies, Inc.
- Software Engineer$173 600
- Sr. Software Engineer$209 100
- Senior Software Engineer$185 900
- Staff Software Engineer$235 500
- Software Engineer II$149 000
- Scientist, Tech$165 000
- Product Manager$173 600
- Data Scientist$148 600
- Sr Scientist, Tech$194 000
- Senior Product Manager$207 300
- Manager, Engineering$251 000
- Software Engineer I$133 957
- Applied Scientist$158 000
- Engineering Manager$237 600
- Regional Operations Manager$119 000
- Senior Applied Scientist$174 000
- Manager, Central Operations$157 650
- Sr Strategy & Planning Associate$137 000
- Data Scientist, Tech$154 600
- Sr. Staff Engineer$283 100
- Program Manager$134 050
- Machine Learning Engineer$193 600
- Sr. Applied Scientist$187 250
- Applied Scientist II$149 000
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).