Domov › Zamestnávatelia › Ucovy Connects Inc
Ucovy Connects Inc: Mzdy H-1B a sponzoring
Ucovy Connects Inc podal 32 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 30. Medián ponúkanej mzdy: $97 386.
Závislý zamestnávateľ H-1B má vysoký podiel pracovníkov H-1B (napr. 15 % alebo viac z pracovnej sily 51 a viac) a musí dodržiavať dodatočné pravidlá proti vytláčaniu amerických pracovníkov.
Sponzoruje Ucovy Connects Inc víza H-1B?
Ucovy Connects Inc podal 32 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 17. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Developer | 10 | $98 644 |
| Software Developer in Test | 9 | $97 386 |
| Automation Developer | 3 | $85 426 |
| AEM Engineer | 2 | $90 397 |
| Software Engineer | 1 | $105 997 |
| RPA Developer | 1 | $94 370 |
| Power BI Developer | 1 | $105 227 |
| Architect | 1 | $77 293 |
| Project Manager | 1 | $82 763 |
| DevOps Engineer | 1 | $95 118 |
| Java Programmer | 1 | $84 032 |
| Data Scientist | 1 | $98 446 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2024 | 3 | $85 426 |
| FY2025 | 13 | $90 397 |
| FY2026 | 16 | $97 386 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Maryland Heights, MO9
- Austin, TX3
- St. Louis, MO2
- St. Charles, MO2
- OFallon, MO2
- Prosper, TX1
- Wesley Chapel, FL1
- O'Fallon, MO1
- Alpharetta, GA1
- Leander, TX1
- San Antonio, TX1
- Plano, TX1
- Charlotte, NC1
- Malvern, PA1
- Peoria, IL1
- Saint Peters, MO1
- Columbus, OH1
- Phoenix, AZ1
- Valley Park, MO1
Povolania
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Developer | $76 045–$76 500 Úroveň I | Valley Park, MO | 17. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Data Scientist | $98 446–$100 000 Úroveň III | OFallon, MO | 15. 6. 2026 | 25. 6. 2026 | Certifikované |
| Java Programmer | $84 032–$85 000 Úroveň III | Phoenix, AZ | 8. 5. 2026 | 22. 5. 2026 | Certifikované |
| Software Developer | $99 902–$100 000 Úroveň III | Columbus, OH | 7. 4. 2026 | 23. 4. 2026 | Certifikované |
| DevOps Engineer | $95 118–$96 000 Úroveň III | Austin, TX | 30. 3. 2026 | 9. 4. 2026 | Certifikované |
| Software Developer in Test | $95 118–$96 000 Úroveň III | Austin, TX | 30. 3. 2026 | 9. 4. 2026 | Stiahnuté |
| Software Developer in Test | $118 900–$120 000 Úroveň III | Saint Peters, MO | 14. 2. 2026 | 19. 2. 2026 | Certifikované |
| Software Developer in Test | $110 198–$112 000 Úroveň III | Peoria, IL | 11. 2. 2026 | 12. 2. 2026 | Certifikované |
| Software Developer in Test | $97 386–$97 400 Úroveň II | OFallon, MO | 10. 2. 2026 | 10. 2. 2026 | Certifikované |
| Software Developer | $109 845–$110 000 Úroveň II | Malvern, PA | 20. 1. 2026 | 22. 1. 2026 | Certifikované |
| Software Developer | $112 424–$113 000 Úroveň II | Charlotte, NC | 30. 12. 2025 | 31. 12. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $97 386–$97 400 Úroveň II | Maryland Heights, MO | 4. 12. 2025 | 5. 12. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $77 418–$77 500 Úroveň II | Plano, TX | 17. 11. 2025 | 25. 11. 2025 | Certifikované |
| Software Developer in Test | $97 386–$97 400 Úroveň II | Maryland Heights, MO | 7. 11. 2025 | 7. 11. 2025 | Certifikované |
| Software Developer in Test | $97 386–$97 400 Úroveň II | St. Charles, MO | 4. 11. 2025 | 4. 11. 2025 | Certifikované |
| Software Developer in Test | $97 386–$97 390 Úroveň II | St. Charles, MO | 31. 10. 2025 | 31. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $97 386–$97 400 Úroveň II | Maryland Heights, MO | 4. 9. 2025 | 15. 9. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $106 579–$106 600 Úroveň II | San Antonio, TX | 14. 8. 2025 | 15. 8. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $90 397–$90 400 Úroveň II | O'Fallon, MO | 18. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Power BI Developer | $105 227–$106 000 Úroveň II | Alpharetta, GA | 9. 6. 2025 | 10. 6. 2025 | Certifikované |
| Architect | $77 293–$77 300 Úroveň II | Leander, TX | 30. 5. 2025 | 9. 6. 2025 | Certifikované |
| Software Developer in Test | $90 397–$90 400 Úroveň II | Maryland Heights, MO | 24. 4. 2025 | 25. 4. 2025 | Certifikované |
| Software Developer in Test | $90 397–$90 400 Úroveň II | Maryland Heights, MO | 21. 4. 2025 | 22. 4. 2025 | Certifikované |
| Project Manager | $82 763–$82 800 Úroveň II | Maryland Heights, MO | 3. 4. 2025 | 4. 4. 2025 | Certifikované |
| AEM Engineer | $90 397–$90 400 Úroveň II | St. Louis, MO | 24. 2. 2025 | 4. 3. 2025 | Certifikované |
| RPA Developer | $94 370–$94 400 Úroveň II | Wesley Chapel, FL | 24. 2. 2025 | 4. 3. 2025 | Certifikované |
| AEM Engineer | $90 397–$90 400 Úroveň II | St. Louis, MO | 24. 2. 2025 | 4. 3. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $105 997–$108 830 Úroveň II | Prosper, TX | 5. 11. 2024 | 6. 11. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $108 826–$108 830 Úroveň II | Austin, TX | 14. 10. 2024 | 14. 10. 2024 | Certifikované |
| Automation Developer | $85 426–$85 430 Úroveň II | Maryland Heights, MO | 20. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Automation Developer | $85 426–$85 450 Úroveň II | Maryland Heights, MO | 20. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Automation Developer | $85 426–$85 500 Úroveň II | Maryland Heights, MO | 13. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Zamietnuté |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).