Domov › Zamestnávatelia › UGI Utilities, Inc.
UGI Utilities, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
UGI Utilities, Inc. podal 16 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 16. Medián ponúkanej mzdy: $125 299.
Sponzoruje UGI Utilities, Inc. víza H-1B?
UGI Utilities, Inc. podal 16 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 4. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Sr SAP Configurator - CRB | 2 | $127 286 |
| Principal SAP Configurator- CRB | 2 | $121 534 |
| Principal SAP Configurator ERP | 2 | $123 590 |
| Senior Manager, IT Application Development and Support | 1 | $149 781 |
| Senior Business Intelligence Analyst | 1 | $92 400 |
| Principal SAP ABAP/Fiori Developer | 1 | $140 046 |
| Senior SAP BASIS/HANA Adminstrator | 1 | $128 100 |
| Sr. Systems Analyst SAP ABAP Developer | 1 | $95 000 |
| Senior Solution Configurator - Mirata | 1 | $117 666 |
| Sr. Analyst - SAP PI/PO Development | 1 | $125 299 |
| Senior Sysstems Analyst SAP ABAP Developer | 1 | $149 240 |
| Senior Systems Analyst SAP ABAP Developer | 1 | $137 259 |
| Principal SAP ABAP/Fiori Developer Leader | 1 | $153 358 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 2 | $139 526 |
| FY2024 | 9 | $121 534 |
| FY2025 | 3 | $125 299 |
| FY2026 | 2 | $145 308 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Software Developers13
- Computer and Information Systems Managers1
- Computer Systems Analysts1
- Computer Systems Engineers/Architects1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Principal SAP ABAP/Fiori Developer Leader | $153 358–$175 000 Úroveň IV | Downingtown, PA | 4. 5. 2026 | 15. 10. 2026 | Certifikované |
| Senior Systems Analyst SAP ABAP Developer | $137 259 Úroveň III | Denver, PA | 21. 1. 2026 | 28. 1. 2026 | Certifikované |
| Senior Sysstems Analyst SAP ABAP Developer | $149 240 Úroveň II | Sultan, WA | 31. 7. 2025 | 11. 8. 2025 | Certifikované |
| Sr. Analyst - SAP PI/PO Development | $125 299 Úroveň IV | Denver, PA | 23. 4. 2025 | 24. 7. 2025 | Certifikované |
| Sr SAP Configurator - CRB | $125 299–$153 000 Úroveň IV | Denver, PA | 7. 11. 2024 | 18. 11. 2024 | Certifikované |
| Principal SAP Configurator ERP | $125 299–$181 000 Úroveň IV | Denver, PA | 5. 9. 2024 | 7. 10. 2024 | Certifikované |
| Senior Solution Configurator - Mirata | $117 666–$148 000 Úroveň IV | Conroe, TX | 10. 6. 2024 | 1. 7. 2024 | Certifikované |
| Senior SAP BASIS/HANA Adminstrator | $128 100–$148 000 Úroveň IV | Downingtown, PA | 22. 3. 2024 | 17. 9. 2024 | Certifikované |
| Sr. Systems Analyst SAP ABAP Developer | $95 000–$153 000 Úroveň II | Denver, PA | 26. 2. 2024 | 11. 3. 2024 | Certifikované |
| Principal SAP Configurator ERP | $121 881 Úroveň II | Downingtown, PA | 1. 2. 2024 | 15. 2. 2024 | Certifikované |
| Senior Business Intelligence Analyst | $92 400–$148 000 Úroveň II | Denver, PA | 14. 12. 2023 | 30. 4. 2024 | Certifikované |
| Principal SAP Configurator- CRB | $121 534–$175 600 Úroveň IV | Denver, PA | 4. 12. 2023 | 19. 2. 2024 | Certifikované |
| Principal SAP Configurator- CRB | $121 534–$175 600 Úroveň IV | Denver, PA | 26. 10. 2023 | 20. 2. 2024 | Certifikované |
| Principal SAP ABAP/Fiori Developer | $140 046–$175 600 Úroveň IV | Downingtown, PA | 18. 10. 2023 | 1. 11. 2023 | Certifikované |
| Sr SAP Configurator - CRB | $129 272 Úroveň III | Denver, PA | 22. 9. 2023 | 1. 2. 2024 | Certifikované |
| Senior Manager, IT Application Development and Support | $149 781–$185 600 Úroveň IV | Denver, PA | 16. 7. 2021 | 30. 8. 2021 | Certifikované, následne stiahnuté |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).