Domov › Zamestnávatelia › Ultium Cells LLC
Ultium Cells LLC: Mzdy H-1B a sponzoring
Ultium Cells LLC podal 44 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 44. Medián ponúkanej mzdy: $72 738.
Sponzoruje Ultium Cells LLC víza H-1B?
Ultium Cells LLC podal 44 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 11. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Ultium Cells LLC: 3 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Production Engineer | 5 | $69 971 |
| Inspection Engineer II | 4 | $69 389 |
| Quality Reliability Engineer | 3 | $65 208 |
| Production Engineer II | 3 | $72 842 |
| Equipment Tech Engineer | 2 | $56 649 |
| Equipment Tech Engineer II | 2 | $78 073 |
| Assembly Equipment Engineer | 1 | $110 000 |
| Equipment Technology Engineer | 1 | $100 000 |
| Senior Engineer | 1 | $82 763 |
| Vision Systems Engineer | 1 | $65 374 |
| FP&A Specialist | 1 | $76 128 |
| Process Engineer | 1 | $54 350 |
| Formation Equipment Technology Engineer | 1 | $90 000 |
| Senior Production Engineer | 1 | $85 134 |
| Interpreter | 1 | $60 715 |
| Controls Engineer | 1 | $75 504 |
| Financial Planning Specialist | 1 | $73 341 |
| Vision System Engineer | 1 | $85 000 |
| IT Specialist | 1 | $58 614 |
| Sr. Cell Equipment Engineer | 1 | $110 000 |
| Quality Engineer | 1 | $75 504 |
| Accounting Specialist | 1 | $57 366 |
| Inspection Manager | 1 | $95 014 |
| Smart Factory Engineer | 1 | $82 000 |
| Sr. Smart Factory Engineer | 1 | $106 210 |
| Sr Financial Planning Manager | 1 | $146 952 |
| Production Planner | 1 | $50 648 |
| Inspection Engineer | 1 | $61 776 |
| Smart Factory Engineer II | 1 | $69 389 |
| Controls Engineer II | 1 | $74 651 |
| Sr. Equipment Tech Engineer | 1 | $94 952 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 6 | $73 986 |
| FY2024 | 8 | $67 672 |
| FY2025 | 14 | $75 504 |
| FY2026 | 16 | $69 389 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Industrial Engineers17
- Mechanical Engineers15
- Electrical Engineers3
- Financial and Investment Analysts2
- Data Scientists1
- Interpreters and Translators1
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
- Accountants and Auditors1
- Industrial Production Managers1
- Financial Managers1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Inspection Engineer II | $69 389–$115 000 Úroveň II | Spring Hill, TN | 11. 6. 2026 | 6. 7. 2026 | Certifikované |
| Inspection Engineer II | $69 389–$115 000 Úroveň II | Spring Hill, TN | 29. 5. 2026 | 15. 6. 2026 | Certifikované |
| Sr. Equipment Tech Engineer | $94 952–$132 250 Úroveň IV | Warren, OH | 22. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Production Engineer | $45 282–$92 000 Úroveň I | Spring Hill, TN | 20. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Inspection Engineer II | $69 389–$115 000 Úroveň II | Spring Hill, TN | 20. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Smart Factory Engineer II | $69 389–$115 000 Úroveň II | Spring Hill, TN | 20. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Controls Engineer II | $74 651–$115 000 Úroveň II | Warren, OH | 20. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Production Planner | $50 648–$92 000 Úroveň I | Warren, OH | 20. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Inspection Engineer | $61 776–$85 000 Úroveň I | Warren, OH | 20. 5. 2026 | 8. 6. 2026 | Certifikované |
| Inspection Engineer II | $69 389–$115 000 Úroveň II | Spring Hill, TN | 19. 5. 2026 | 22. 6. 2026 | Certifikované |
| Equipment Tech Engineer | $45 282–$85 000 Úroveň I | Spring Hill, TN | 19. 5. 2026 | 1. 6. 2026 | Certifikované |
| Sr Financial Planning Manager | $146 952–$201 250 Úroveň IV | Warren, OH | 7. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Equipment Tech Engineer II | $72 842–$115 000 Úroveň II | Warren, OH | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Production Engineer II | $72 842–$115 000 Úroveň II | Warren, OH | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Production Engineer II | $69 389–$115 000 Úroveň II | Spring Hill, TN | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Sr. Smart Factory Engineer | $106 210 Úroveň II | Spring Hill, TN | 9. 4. 2026 | 4. 9. 2026 | Certifikované |
| Smart Factory Engineer | $82 000 Úroveň I | Warren, OH | 23. 7. 2025 | 4. 8. 2025 | Certifikované |
| Vision System Engineer | $85 000 Úroveň I | Warren, OH | 6. 5. 2025 | 9. 6. 2025 | Certifikované |
| Equipment Tech Engineer | $68 016–$92 000 Úroveň I | Spring Hill, TN | 17. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| IT Specialist | $58 614–$92 000 Úroveň II | Warren, OH | 17. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Sr. Cell Equipment Engineer | $110 000 Úroveň I | Warren, OH | 14. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Equipment Tech Engineer II | $83 304–$115 000 Úroveň II | Spring Hill, TN | 14. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Quality Engineer | $75 504–$92 000 Úroveň II | Warren, OH | 11. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Accounting Specialist | $57 366–$92 000 Úroveň II | Warren, OH | 9. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Inspection Manager | $95 014–$143 750 Úroveň II | Spring Hill, TN | 9. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Production Engineer II | $75 504–$115 000 Úroveň II | Warren, OH | 4. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Production Engineer | $75 504–$92 000 Úroveň II | Warren, OH | 3. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Financial Planning Specialist | $73 341–$99 000 Úroveň II | Warren, OH | 26. 2. 2025 | 10. 3. 2025 | Certifikované |
| Production Engineer | $72 634–$84 999 Úroveň I | Spring Hill, TN | 10. 2. 2025 | 10. 3. 2025 | Certifikované |
| Controls Engineer | $75 504–$106 260 Úroveň II | Warren, OH | 8. 11. 2024 | 2. 12. 2024 | Certifikované |
| Interpreter | $60 715–$95 304 Úroveň IV | Lansing, MI | 12. 8. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Production Engineer | $69 971–$90 000 Úroveň I | Spring Hill, TN | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Process Engineer | $54 350–$90 000 Úroveň I | Warren, OH | 10. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Production Engineer | $54 350–$115 000 Úroveň I | Warren, OH | 10. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Vision Systems Engineer | $65 374–$90 000 Úroveň II | Warren, OH | 10. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| FP&A Specialist | $76 128–$90 000 Úroveň II | Spring Hill, TN | 10. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Formation Equipment Technology Engineer | $90 000 Úroveň I | Warren, OH | 21. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Senior Production Engineer | $85 134–$115 000 Úroveň II | Spring Hill, TN | 18. 4. 2024 | 3. 6. 2024 | Certifikované |
| Equipment Technology Engineer | $100 000 Úroveň I | Warren, OH | 9. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Senior Engineer | $82 763–$115 000 Úroveň II | Spring Hill, TN | 25. 8. 2023 | 4. 9. 2023 | Certifikované |
| Assembly Equipment Engineer | $110 000 Úroveň I | Warren, OH | 14. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Quality Reliability Engineer | $65 208–$120 000 Úroveň II | Warren, OH | 18. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Quality Reliability Engineer | $65 208–$120 000 Úroveň II | Warren, OH | 18. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Quality Reliability Engineer | $65 208–$120 000 Úroveň II | Warren, OH | 18. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).