Domov › Zamestnávatelia › Uptik Solutions Inc
Uptik Solutions Inc: Mzdy H-1B a sponzoring
Uptik Solutions Inc podal 17 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 17. Medián ponúkanej mzdy: $105 997.
Sponzoruje Uptik Solutions Inc víza H-1B?
Uptik Solutions Inc podal 17 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 26. 4. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Uptik Solutions Inc: 4 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Developer | 8 | $108 118 |
| Java Full Stack developer(Java developer) | 2 | $102 034 |
| ServiceNow Developer | 1 | $98 904 |
| Sr. QA Automation Engineer | 1 | $116 938 |
| Oracle HCM Architect | 1 | $110 000 |
| Principal Architect – Data Analytics (Data Engineer) | 1 | $115 918 |
| QA Automation Engineer | 1 | $65 000 |
| DevOps Engineer | 1 | $101 192 |
| Security Engineer IV | 1 | $118 456 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 6 | $107 620 |
| FY2024 | 8 | $102 034 |
| FY2025 | 2 | $116 938 |
| FY2026 | 1 | $118 456 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Farmers Branch, TX5
- Herndon, VA2
- Coppell, TX1
- Plano, TX1
- Spring, TX1
- Richardson, TX1
- Columbus, OH1
- Edison, NJ1
- Knoxville, TN1
- Atlanta, GA1
- Irving, TX1
- Fort Worth, TX1
Povolania
- Software Developers15
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
- Computer Systems Engineers/Architects1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Security Engineer IV | $118 456 Úroveň III | Fort Worth, TX | 26. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Software Developer | $127 878 Úroveň II | Farmers Branch, TX | 5. 9. 2025 | 5. 9. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $105 997 Úroveň II | Irving, TX | 31. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $127 878 Úroveň III | Farmers Branch, TX | 9. 9. 2024 | 2. 2. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $101 192 Úroveň II | Farmers Branch, TX | 28. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Java Full Stack developer(Java developer) | $101 192 Úroveň II | Farmers Branch, TX | 22. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| DevOps Engineer | $101 192 Úroveň II | Farmers Branch, TX | 22. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Java Full Stack developer(Java developer) | $102 877 Úroveň II | Atlanta, GA | 22. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Principal Architect – Data Analytics (Data Engineer) | $115 918 Úroveň II | Edison, NJ | 2. 3. 2024 | 8. 3. 2024 | Certifikované |
| QA Automation Engineer | $65 000 Úroveň II | Knoxville, TN | 2. 3. 2024 | 8. 3. 2024 | Certifikované |
| Oracle HCM Architect | $110 000 Úroveň II | Columbus, OH | 19. 10. 2023 | 24. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $110 240 Úroveň II | Herndon, VA | 12. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $110 240 Úroveň II | Herndon, VA | 12. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $98 904 Úroveň II | Plano, TX | 16. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $105 000 Úroveň II | Spring, TX | 12. 4. 2023 | 17. 4. 2023 | Certifikované |
| Sr. QA Automation Engineer | $116 938 Úroveň III | Richardson, TX | 6. 4. 2023 | 11. 4. 2023 | Certifikované |
| ServiceNow Developer | $98 904 Úroveň II | Coppell, TX | 23. 3. 2023 | 27. 3. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).