Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Ust Healthproof Inc. › Lead II - Software Engineering

Lead II - Software Engineering v Ust Healthproof Inc.: Mzdy H-1B

16 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Lead II - Software Engineering v Ust Healthproof Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $99 508; stredná polovica $93 560–$100 714.

Žiadosti (LCA)16
Medián ponúkaného platu$99 508
Stredná časť platov$93 560–$100 714
10.–90. percentil$90 000–$104 694

Podľa fiskálneho roku

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20232$93 560
FY20242$90 000
FY20256$100 714
FY20266$99 508

Žiadosti

Základná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
$116 640
Úroveň II
Frisco, TX3. 6. 202615. 6. 2026Certifikované
$108 675
Úroveň II
Frisco, TX19. 5. 20261. 6. 2026Certifikované
$99 015
Úroveň II
Farmers Branch, TX23. 4. 20261. 10. 2026Certifikované
$99 000
Úroveň II
Farmers Bramch, TX8. 4. 202620. 4. 2026Certifikované
$99 000
Úroveň II
Farmers Branch, TX26. 3. 202620. 4. 2026Certifikované
$100 000
Úroveň II
Pittsburgh, PA30. 9. 202510. 10. 2025Certifikované
$100 714
Úroveň II
Frisco, TX13. 8. 202531. 8. 2025Certifikované
$100 714
Úroveň II
Frisco, TX11. 7. 20251. 10. 2025Certifikované
$100 714
Úroveň II
Farmers Branch, TX22. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
$100 714
Úroveň II
Farmers Branch, TX21. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
$100 714
Úroveň II
Farmers Branch, TX21. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
$90 000
Úroveň II
Farmers Branch, TX27. 11. 20249. 12. 2024Certifikované
$90 000
Úroveň II
Philadelphia, PA24. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
$90 000
Úroveň II
Farmers Branch, TX23. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
$93 560
Úroveň II
Aurora, CO7. 6. 20231. 10. 2023Certifikované
$93 560
Úroveň II
Aurora, CO18. 5. 20231. 10. 2023Certifikované

Lead II - Software Engineering u všetkých zamestnávateľov →

Iné pozície v Ust Healthproof Inc.

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).