Domov › Zamestnávatelia › Verato, Inc.
Verato, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
Verato, Inc. podal 19 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 19. Medián ponúkanej mzdy: $125 000.
Sponzoruje Verato, Inc. víza H-1B?
Verato, Inc. podal 19 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 9. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Verato, Inc.: 5 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Implementation Specialist | 4 | $81 630 |
| Principal Support Manager | 2 | $121 655 |
| Manager, Implementation Consulting | 2 | $140 400 |
| Director of Architecture “ API Engineering | 1 | $175 000 |
| VP Product, Platform | 1 | $225 000 |
| Senior Manager, DevOps | 1 | $165 173 |
| Senior Engineer, Software Development | 1 | $114 026 |
| Principal Engineer, Software Development | 1 | $167 500 |
| Principal Engineer | 1 | $139 194 |
| Technical Training Lead (Statistician) | 1 | $128 045 |
| Senior Solution Architect | 1 | $115 000 |
| Senior Software Engineer II | 1 | $122 699 |
| Senior Implementation Specialist | 1 | $96 085 |
| Principal Engineer, DevOps | 1 | $175 427 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 2 | $145 086 |
| FY2024 | 8 | $127 213 |
| FY2025 | 6 | $125 372 |
| FY2026 | 3 | $118 310 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)32 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)37 %
- Úroveň III (skúsený)5 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)26 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Software Developers7
- Statisticians7
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Computer and Information Systems Managers1
- Database Architects1
- Database Administrators1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Principal Engineer, DevOps | $175 427 Úroveň IV | McLean, VA | 9. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Principal Support Manager | $118 310–$184 640 Úroveň II | McLean, VA | 5. 12. 2025 | 8. 2. 2026 | Certifikované |
| Senior Software Engineer II | $122 699–$198 376 Úroveň II | McLean, VA | 17. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Senior Implementation Specialist | $96 085–$144 900 Úroveň I | McLean, VA | 3. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Implementation Specialist | $77 280–$115 920 Úroveň I | McLean, VA | 23. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Technical Training Lead (Statistician) | $128 045–$172 500 Úroveň III | McLean, VA | 20. 3. 2025 | 20. 3. 2025 | Certifikované |
| Senior Solution Architect | $115 000–$172 500 Úroveň II | McLean, VA | 25. 2. 2025 | 1. 8. 2025 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Principal Engineer | $139 194–$198 000 Úroveň IV | Tampa, FL | 11. 12. 2024 | 18. 12. 2024 | Certifikované |
| Manager, Implementation Consulting | $140 400–$176 640 Úroveň II | Celina, TX | 8. 7. 2024 | 27. 7. 2024 | Certifikované |
| Implementation Specialist | $85 218–$115 920 Úroveň I | McLean, VA | 21. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Principal Engineer, Software Development | $167 500–$200 000 Úroveň I | McLean, VA | 22. 2. 2024 | 1. 8. 2024 | Certifikované |
| Manager, Implementation Consulting | $140 400–$176 640 Úroveň II | McLean, VA | 22. 2. 2024 | 1. 8. 2024 | Certifikované |
| Senior Engineer, Software Development | $114 026–$166 636 Úroveň II | McLean, VA | 4. 10. 2023 | 9. 10. 2023 | Certifikované |
| Implementation Specialist | $102 482–$145 000 Úroveň I | McLean, VA | 4. 10. 2023 | 9. 10. 2023 | Certifikované |
| Senior Manager, DevOps | $165 173–$245 986 Úroveň IV | McLean, VA | 6. 9. 2023 | 16. 10. 2023 | Certifikované |
| Director of Architecture “ API Engineering | $175 000–$195 000 Úroveň IV | McLean, VA | 21. 3. 2023 | 27. 3. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| VP Product, Platform | $225 000–$275 000 Úroveň IV | McLean, VA | 8. 2. 2023 | 25. 4. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Principal Support Manager | $125 000–$145 000 Úroveň II | McLean, VA | 2. 2. 2023 | 8. 2. 2023 | Certifikované |
| Implementation Specialist | $78 042–$110 000 Úroveň I | McLean, VA | 5. 5. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).