Domov › Zamestnávatelia › Visionet Systems Inc › Consultant
Consultant v Visionet Systems Inc: Mzdy H-1B
11 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Consultant v Visionet Systems Inc. Medián ponúkanej základnej mzdy $123 656; stredná polovica $96 948–$123 656.
Žiadosti (LCA)11
Medián ponúkaného platu$123 656
Stredná časť platov$96 948–$123 656
10.–90. percentil$84 614–$123 656
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $96 948 |
| FY2025 | 6 | $123 656 |
| FY2026 | 1 | $131 997 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $131 997–$131 998 Úroveň II | Cranbury, NJ | 20. 2. 2026 | 1. 3. 2026 | Certifikované |
| $82 888–$115 296 Úroveň II | Pittsburgh, PA | 14. 7. 2025 | 10. 1. 2026 | Certifikované |
| $123 656–$127 375 Úroveň II | Cranbury, NJ | 18. 6. 2025 | 30. 9. 2025 | Certifikované |
| $123 656–$140 000 Úroveň II | Cranbury, NJ | 6. 6. 2025 | 13. 6. 2025 | Certifikované |
| $123 656–$130 054 Úroveň II | Cranbury, NJ | 16. 5. 2025 | 30. 9. 2025 | Certifikované |
| $123 656–$165 000 Úroveň II | Sleepy Hollow, NY | 15. 5. 2025 | 16. 5. 2025 | Certifikované |
| $123 656–$130 054 Úroveň II | Cranbury, NJ | 7. 5. 2025 | 15. 5. 2025 | Certifikované |
| $84 614–$85 000 Úroveň II | Pittsburgh, PA | 17. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| $84 614–$85 000 Úroveň II | Pittsburgh, PA | 16. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| $109 283–$125 000 Úroveň II | Cranbury, NJ | 17. 10. 2022 | 31. 12. 2022 | Certifikované |
| $109 283–$125 000 Úroveň II | Cranbury, NJ | 6. 10. 2022 | 31. 12. 2022 | Certifikované |
Consultant u všetkých zamestnávateľov →
Iné pozície v Visionet Systems Inc
- Software Engineer$93 038
- Senior Software Engineer$89 939
- Business Analyst$80 350
- Technical Project Manager$90 002
- Management Analyst$67 434
- Advisory Software Engineer$105 976
- Senior Business Analyst$89 773
- Principal Consultant$109 283
- Project Manager$78 364
- Sr. Software Engineer$93 038
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).