Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Vista Applied Solutions Group Inc › Software Developer

Software Developer v Vista Applied Solutions Group Inc: Mzdy H-1B

58 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Software Developer v Vista Applied Solutions Group Inc. Medián ponúkanej základnej mzdy $107 650; stredná polovica $100 906–$112 923.

Žiadosti (LCA)58
Medián ponúkaného platu$107 650
Stredná časť platov$100 906–$112 923
10.–90. percentil$95 701–$122 699

Podľa fiskálneho roku

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY202319$98 904
FY20248$103 199
FY202519$109 845
FY202612$109 564

Žiadosti

Základná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
$97 386–$97 400
Úroveň II
Maryland Heights, MO12. 6. 202612. 6. 2026Certifikované
$97 386–$97 400
Úroveň II
Maryland Heights, MO11. 5. 20261. 10. 2026Certifikované
$109 845–$109 900
Úroveň II
Malvern, PA5. 5. 202611. 5. 2026Certifikované
$109 283–$109 300
Úroveň II
Cumming, GA17. 2. 20261. 8. 2026Certifikované
$112 923–$112 950
Úroveň II
Farmers Branch, TX6. 2. 20266. 2. 2026Certifikované
$134 971–$134 980
Úroveň III
Northlake, TX2. 2. 20262. 2. 2026Certifikované
$134 971–$134 980
Úroveň III
Northlake, TX28. 1. 202628. 1. 2026Certifikované
$107 411–$107 900
Úroveň II
Richmond, VA14. 1. 202615. 1. 2026Certifikované
$106 579–$106 580
Úroveň II
Victoria, MN13. 1. 202614. 1. 2026Certifikované
$106 579–$106 580
Úroveň II
Victoria, MN13. 1. 202614. 1. 2026Certifikované
$112 923–$112 950
Úroveň II
Northlake, TX7. 1. 20268. 1. 2026Certifikované
$131 602–$131 610
Úroveň III
Newark, DE10. 12. 202510. 12. 2025Certifikované
$109 845–$109 850
Úroveň II
Wilmington, DE9. 9. 20259. 9. 2025Certifikované
$112 923–$112 930
Úroveň II
Farmers Branch, TX31. 7. 20251. 10. 2025Certifikované
$112 923–$112 930
Úroveň II
Fort Worth, TX31. 7. 20254. 8. 2025Certifikované
$122 013–$122 020
Úroveň II
Linthicum Heights, MD16. 7. 20255. 9. 2025Certifikované
$122 013–$122 020
Úroveň II
Linthicum Heights, MD16. 7. 20255. 9. 2025Certifikované
$108 077–$109 000
Úroveň II
Vernon Hills, IL10. 7. 202511. 7. 2025Certifikované
$100 838–$100 900
Úroveň II
Johnston, IA8. 7. 20259. 7. 2025Certifikované
$109 845–$109 900
Úroveň II
Malvern, PA2. 7. 20253. 7. 2025Certifikované
$105 227–$105 500
Úroveň II
Cumming, GA25. 6. 202526. 6. 2025Certifikované
$122 699–$122 700
Úroveň II
Herndon, VA16. 6. 20251. 10. 2025Certifikované
$122 699–$122 700
Úroveň II
Herndon, VA10. 6. 20251. 10. 2025Certifikované
$122 699–$122 700
Úroveň II
Herndon, VA10. 6. 20251. 10. 2025Certifikované
$107 890–$107 900
Úroveň II
Richmond, VA6. 5. 202519. 5. 2025Certifikované
$107 890–$107 900
Úroveň II
Henrico, VA6. 5. 202519. 5. 2025Certifikované
$105 227–$105 500
Úroveň II
Cumming, GA22. 4. 202522. 4. 2025Certifikované
$105 997–$106 000
Úroveň II
McKinney, TX9. 4. 202510. 4. 2025Certifikované
$105 997–$106 000
Úroveň II
Fort Worth, TX6. 3. 20256. 3. 2025Certifikované
$122 699–$122 700
Úroveň II
Aldie, VA3. 12. 20244. 12. 2024Certifikované
$112 986–$112 990
Úroveň II
Charlotte, NC24. 9. 202425. 9. 2024Certifikované
$105 206–$110 250
Úroveň II
Newark, DE23. 9. 202424. 9. 2024Certifikované
$112 986–$112 990
Úroveň II
Charlotte, NC17. 7. 202417. 7. 2024Certifikované
$101 192–$101 200
Úroveň II
Irving, TX17. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$114 026–$114 030
Úroveň II
Manassas, VA12. 6. 202412. 6. 2024Certifikované
$86 590–$86 600
Úroveň II
Johnston, IA5. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$106 974–$106 980
Úroveň II
Charlotte, NC30. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
$94 245–$94 300
Úroveň II
San Antonio, TX5. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
$101 192–$101 200
Úroveň II
Irving, TX28. 9. 20231. 11. 2023Certifikované
$101 192–$101 200
Úroveň II
Irving, TX22. 8. 202323. 8. 2023Certifikované
$114 941–$114 950
Úroveň II
Annapolis, MD1. 8. 20231. 8. 2023Certifikované
$89 939–$91 000
Úroveň II
Tampa, FL19. 7. 20231. 8. 2023Certifikované
$95 701–$95 710
Úroveň II
Malvern, PA26. 6. 202310. 7. 2023Certifikované
$98 904–$98 910
Úroveň II
Irving, TX26. 5. 20231. 6. 2023Certifikované
$98 904–$98 910
Úroveň II
Irving, TX26. 5. 20231. 6. 2023Certifikované
$98 904–$98 910
Úroveň II
Irving, TX17. 5. 202322. 5. 2023Certifikované
$98 904–$98 910
Úroveň II
Fort Worth, TX19. 4. 202330. 9. 2023Certifikované
$101 109–$101 110
Úroveň II
Charlotte, NC18. 4. 202319. 4. 2023Certifikované
$110 240–$110 250
Úroveň II
Ashburn, VA29. 3. 202330. 3. 2023Certifikované
$110 240–$110 250
Úroveň II
Herndon, VA23. 3. 202311. 9. 2023Certifikované
$110 240–$110 250
Úroveň II
Herndon, VA21. 3. 20233. 4. 2023Certifikované
$94 016–$94 050
Úroveň II
Vernon Hills, IL20. 3. 202320. 3. 2023Certifikované
$110 240–$110 250
Úroveň II
Herndon, VA13. 2. 202313. 2. 2023Certifikované
$110 240–$110 250
Úroveň II
Bethesda, MD10. 1. 202310. 1. 2023Certifikované
$98 904–$98 910
Úroveň II
Fort Worth, TX9. 11. 20229. 11. 2022Certifikované
$101 109–$101 110
Úroveň II
Fort Mill, SC3. 11. 20227. 11. 2022Certifikované
$95 701–$95 710
Úroveň II
Malvern, PA25. 10. 202225. 10. 2022Certifikované
$95 701–$95 710
Úroveň II
New Castle, DE17. 10. 202217. 10. 2022Certifikované

Software Developer u všetkých zamestnávateľov →

Iné pozície v Vista Applied Solutions Group Inc

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).