Domov › Zamestnávatelia › VMware, Inc. › Senior Engineering Manager
Senior Engineering Manager v VMware, Inc.: Mzdy H-1B
5 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Senior Engineering Manager v VMware, Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $243 887; stredná polovica $243 887–$272 435.
Žiadosti (LCA)5
Medián ponúkaného platu$243 887
Stredná časť platov$243 887–$272 435
10.–90. percentil$218 155–$275 268
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 1 | $201 000 |
| FY2024 | 4 | $258 161 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $243 887 | Palo Alto, CA | 21. 2. 2024 | 10. 8. 2024 | Certifikované |
| $243 887 Úroveň III | Palo Alto, CA | 7. 12. 2023 | 6. 6. 2024 | Certifikované |
| $277 157 | Palo Alto, CA | 21. 11. 2023 | 16. 4. 2024 | Certifikované |
| $272 435 Úroveň III | Buffalo, NY | 5. 10. 2023 | 15. 10. 2023 | Certifikované |
| $201 000 | Bridgewater, NJ | 8. 6. 2023 | 7. 12. 2023 | Certifikované |
Senior Engineering Manager u všetkých zamestnávateľov →
Iné pozície v VMware, Inc.
- R&D Engineer Software$187 902
- Member of Technical Staff$150 000
- Senior Member of Technical Staff$188 002
- R&D Engineer Software 4$193 002
- Staff Engineer$224 563
- R&D Engineer Software 5$223 752
- Member of Technical Staff 3$164 388
- R&D Engineer Software 3$162 946
- Sr. Member of Technical Staff$182 350
- Staff Engineer 1$224 000
- Member of Technical Staff III$155 742
- Staff Engineer 2$259 975
- Product Manager$159 000
- Client Services Consultant$150 914
- Engineering Manager$220 020
- Senior Software Engineer$193 034
- Senior Product Manager$190 800
- Technology Product Management$201 323
- Staff Engineer I$204 428
- Staff Engineer II$259 031
- Product Line Manager$218 053
- R&D Engineer Software 2$145 505
- Member of Technical Staff - Professional 3$169 740
- Member of Technical Staff 2$138 200
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).