Domov › Zamestnávatelia › Voto Consulting, LLC
Voto Consulting, LLC: Mzdy H-1B a sponzoring
Voto Consulting, LLC podal 47 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 45. Medián ponúkanej mzdy: $91 176.
Závislý zamestnávateľ H-1B má vysoký podiel pracovníkov H-1B (napr. 15 % alebo viac z pracovnej sily 51 a viac) a musí dodržiavať dodatočné pravidlá proti vytláčaniu amerických pracovníkov.
Sponzoruje Voto Consulting, LLC víza H-1B?
Voto Consulting, LLC podal 47 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 9. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| ETL Developer | 7 | $79 851 |
| Business Analyst | 5 | $90 646 |
| ETL Informatica Developer | 4 | $94 640 |
| Data Analyst | 4 | $72 800 |
| Informatica Developer | 3 | $85 197 |
| Software Developer | 3 | $95 493 |
| ETL Informatica Application Software Developer | 2 | $89 253 |
| General and Operations Manager | 2 | $134 181 |
| AI Developer | 2 | $136 490 |
| Data ETL Developer | 1 | $63 877 |
| Architect | 1 | $74 880 |
| Sr. Programmer Analyst/ETL Developer | 1 | $101 754 |
| Solutions Architect | 1 | $97 323 |
| Informatica Cloud Developer with AWS | 1 | $89 253 |
| Software Engineer | 1 | $89 253 |
| Datawarehouse BI Developer | 1 | $82 763 |
| IT Project Manager | 1 | $90 002 |
| Solution Architect | 1 | $112 424 |
| Software Engineering Advisor | 1 | $103 210 |
| Benchling Developer | 1 | $74 110 |
| Sr. Data Engineer | 1 | $91 707 |
| Programmer Analyst (ETL Developer) | 1 | $112 923 |
| Database ETL Developer | 1 | $107 557 |
| Senior Snowflake Data Engineer | 1 | $125 798 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 13 | $89 939 |
| FY2024 | 13 | $89 253 |
| FY2025 | 14 | $95 493 |
| FY2026 | 7 | $125 299 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- North Brunswick, NJ7
- Dallas, TX3
- Boston, MA3
- East Greenwich, RI2
- Frisco, TX2
- Edison, NJ2
- Jersey City, NJ2
- Milpitas, CA2
- Westborough, MA2
- San Francisco, CA2
- New York, NY1
- Chattanooga, TN1
- Whippany, NJ1
- Danville, PA1
- Riverview, FL1
- Brookhaven, GA1
- South Orange, NJ1
- Park ROW, TX1
- Boca Raton, FL1
- Littleton, MA1
Povolania
- Software Developers34
- Data Scientists6
- Computer Systems Engineers/Architects3
- General and Operations Managers2
- Database Architects1
- Bioinformatics Technicians1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Snowflake Data Engineer | $125 798 Úroveň III | Stillwater, MN | 9. 6. 2026 | 9. 6. 2026 | Certifikované |
| AI Developer | $137 280 Úroveň I | San Francisco, CA | 6. 4. 2026 | 13. 4. 2026 | Certifikované |
| Database ETL Developer | $107 557 Úroveň I | Boston, MA | 11. 2. 2026 | 18. 2. 2026 | Certifikované |
| Programmer Analyst (ETL Developer) | $112 923 Úroveň II | Frisco, TX | 16. 1. 2026 | 26. 1. 2026 | Certifikované |
| AI Developer | $135 699 Úroveň I | San Francisco, CA | 10. 12. 2025 | 10. 12. 2025 | Certifikované |
| Business Analyst | $124 800 Úroveň II | Ocoee, FL | 3. 11. 2025 | 3. 11. 2025 | Certifikované |
| ETL Developer | $151 632 čiatočný úväzok · Úroveň II | Westborough, MA | 24. 9. 2025 | 6. 10. 2025 | Certifikované |
| ETL Developer | $112 923 Úroveň II | Plano, TX | 2. 9. 2025 | 9. 9. 2025 | Certifikované |
| Solution Architect | $112 424 Úroveň II | Charlotte, NC | 27. 8. 2025 | 9. 9. 2025 | Certifikované |
| Software Engineering Advisor | $103 210 Úroveň I | Morris Plains, NJ | 21. 7. 2025 | 21. 7. 2025 | Certifikované |
| Benchling Developer | $74 110 Úroveň II | Boston, MA | 3. 7. 2025 | 7. 7. 2025 | Certifikované |
| Sr. Data Engineer | $91 707 Úroveň I | Concord, NC | 1. 7. 2025 | 14. 7. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $95 493 Úroveň I | North Brunswick, NJ | 10. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $95 493 Úroveň I | North Brunswick, NJ | 10. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| IT Project Manager | $90 002 Úroveň II | North Brunswick, NJ | 10. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Data Analyst | $97 760 Úroveň II | Dallas, TX | 20. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $79 373 Úroveň I | Troy, MI | 25. 4. 2025 | 2. 5. 2025 | Certifikované |
| ETL Informatica Developer | $111 758 Úroveň II | Westborough, MA | 4. 2. 2025 | 10. 2. 2025 | Certifikované |
| Informatica Developer | $72 467 Úroveň I | Albany, NY | 3. 2. 2025 | 10. 2. 2025 | Certifikované |
| ETL Developer | $79 851 Úroveň I | Houston, TX | 23. 10. 2024 | 1. 11. 2024 | Certifikované |
| Business Analyst | $102 856 Úroveň II | Boston, MA | 1. 10. 2024 | 7. 10. 2024 | Certifikované |
| Datawarehouse BI Developer | $82 763 Úroveň I | North Brunswick, NJ | 10. 9. 2024 | 16. 9. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $89 253 Úroveň I | North Brunswick, NJ | 12. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| General and Operations Manager | $134 181 Úroveň II | Milpitas, CA | 23. 5. 2024 | 30. 5. 2024 | Certifikované |
| Business Analyst | $90 646 Úroveň I | Littleton, MA | 22. 5. 2024 | 29. 5. 2024 | Certifikované |
| General and Operations Manager | $81 016 Úroveň I | Milpitas, CA | 21. 5. 2024 | 28. 5. 2024 | Stiahnuté |
| ETL Developer | $74 194 Úroveň I | Bloomsburg, PA | 17. 5. 2024 | 28. 5. 2024 | Certifikované |
| ETL Informatica Application Software Developer | $89 253 Úroveň I | Edison, NJ | 4. 3. 2024 | 11. 3. 2024 | Certifikované |
| Data Analyst | $72 800 Úroveň I | Dallas, TX | 15. 2. 2024 | 22. 2. 2024 | Certifikované |
| ETL Informatica Application Software Developer | $89 253 Úroveň I | Edison, NJ | 14. 2. 2024 | 28. 7. 2024 | Certifikované |
| ETL Developer | $89 253 Úroveň I | Jersey City, NJ | 8. 2. 2024 | 15. 2. 2024 | Certifikované |
| ETL Developer | $143 520 Úroveň II | Jersey City, NJ | 8. 2. 2024 | 15. 2. 2024 | Stiahnuté |
| Business Analyst | $89 960 Úroveň II | Boca Raton, FL | 12. 1. 2024 | 19. 1. 2024 | Certifikované |
| Data Analyst | $72 800 Úroveň I | Dallas, TX | 20. 10. 2023 | 1. 1. 2024 | Certifikované |
| ETL Developer | $74 194 Úroveň I | Danville, PA | 20. 9. 2023 | 26. 9. 2023 | Certifikované |
| Business Analyst | $89 939 Úroveň II | Riverview, FL | 28. 8. 2023 | 28. 8. 2023 | Certifikované |
| Solutions Architect | $97 323 Úroveň I | Brookhaven, GA | 9. 8. 2023 | 16. 8. 2023 | Certifikované |
| Informatica Cloud Developer with AWS | $89 253 Úroveň I | South Orange, NJ | 20. 7. 2023 | 25. 7. 2023 | Certifikované |
| Data Analyst | $70 886 Úroveň II | Park ROW, TX | 13. 7. 2023 | 20. 7. 2023 | Certifikované |
| Informatica Developer | $85 197 Úroveň I | Whippany, NJ | 16. 6. 2023 | 16. 6. 2023 | Certifikované |
| Architect | $74 880 Úroveň II | North Brunswick, NJ | 13. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Sr. Programmer Analyst/ETL Developer | $101 754 Úroveň II | Frisco, TX | 11. 4. 2023 | 17. 4. 2023 | Certifikované |
| Data ETL Developer | $63 877 Úroveň II | Chattanooga, TN | 24. 3. 2023 | 10. 4. 2023 | Certifikované |
| ETL Informatica Developer | $94 640 Úroveň I | North Brunswick, NJ | 25. 2. 2023 | 6. 3. 2023 | Certifikované |
| ETL Informatica Developer | $94 640 Úroveň I | East Greenwich, RI | 18. 1. 2023 | 23. 1. 2023 | Certifikované |
| ETL Informatica Developer | $94 640 Úroveň I | East Greenwich, RI | 18. 1. 2023 | 23. 1. 2023 | Certifikované |
| Informatica Developer | $109 283 Úroveň II | New York, NY | 7. 10. 2022 | 10. 10. 2022 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).