Domov › Zamestnávatelia › VST Consulting, Inc.
VST Consulting, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
VST Consulting, Inc. podal 45 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 43. Medián ponúkanej mzdy: $101 610.
Závislý zamestnávateľ H-1B má vysoký podiel pracovníkov H-1B (napr. 15 % alebo viac z pracovnej sily 51 a viac) a musí dodržiavať dodatočné pravidlá proti vytláčaniu amerických pracovníkov.
Sponzoruje VST Consulting, Inc. víza H-1B?
VST Consulting, Inc. podal 45 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 14. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v VST Consulting, Inc.: 6 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Engineer | 7 | $111 800 |
| Data Visualization Business Analyst / Developer | 3 | $131 200 |
| Master Data Analyst | 3 | $108 306 |
| IT Business Intelligence Data Analyst | 3 | $78 400 |
| Test Analyst (UAT) | 2 | $97 100 |
| Software Developer | 2 | $102 945 |
| QA Automation Engineer | 2 | $120 650 |
| Project Manager | 2 | $91 060 |
| Data Engineer | 2 | $86 000 |
| IT Business Analyst | 1 | $95 600 |
| Quality Assurance Analyst Senior | 1 | $82 980 |
| Data Analyst | 1 | $77 920 |
| Business Systems Analyst | 1 | $94 700 |
| DevOps Engineer | 1 | $110 240 |
| Tableau Analyst | 1 | $102 500 |
| IT Business Analyst (SME) | 1 | $91 600 |
| UI Developer | 1 | $89 300 |
| Technical Scrum Master | 1 | $74 880 |
| Business Analyst | 1 | $85 000 |
| Quality Engineer | 1 | $86 930 |
| Development Manager | 1 | $94 500 |
| Developer App | 1 | $105 230 |
| Technical Business Analyst | 1 | $105 020 |
| Software Application Developer | 1 | $122 700 |
| Ia-Dom-Doit-Qat3-Automated Regression Tester | 1 | $76 485 |
| Sr. Business Analyst | 1 | $122 200 |
| Developer | 1 | $112 950 |
| .Net Full Stack Developer | 1 | $112 930 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 17 | $97 100 |
| FY2024 | 11 | $89 300 |
| FY2025 | 11 | $105 230 |
| FY2026 | 6 | $122 075 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- New York, NY6
- Stamford, CT3
- Whitestone, NY3
- Chapel Hill, NC3
- Jersey City, NJ2
- Johnston, RI2
- Los Angeles, CA2
- East Brunswick, NJ1
- Houston, TX1
- Southfield, MI1
- Reston, VA1
- Boston, MA1
- McLean, VA1
- Purchase, NY1
- Prosper, TX1
- Lyndhurst, NJ1
- Charlotte, NC1
- Parsippany, NJ1
- Bellevue, WA1
- Austin, TX1
Povolania
- Software Developers18
- Data Scientists8
- Computer Systems Analysts6
- Software Quality Assurance Analysts and Testers5
- Computer Systems Engineers/Architects4
- Database Architects2
- Database Administrators2
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| IT Business Intelligence Data Analyst | $96 100 Úroveň II | Chapel Hill, NC | 14. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Data Visualization Business Analyst / Developer | $131 200 Úroveň II | Stamford, CT | 7. 4. 2026 | 9. 8. 2026 | Certifikované |
| Data Visualization Business Analyst / Developer | $131 200 Úroveň II | Stamford, CT | 13. 3. 2026 | 9. 8. 2026 | Certifikované |
| QA Automation Engineer | $132 000 Úroveň II | Jersey City, NJ | 17. 2. 2026 | 11. 5. 2026 | Certifikované |
| .Net Full Stack Developer | $112 930 Úroveň II | Irving, TX | 11. 2. 2026 | 19. 2. 2026 | Certifikované |
| Developer | $112 950 Úroveň II | Frisco, TX | 6. 11. 2025 | 14. 11. 2025 | Certifikované |
| Ia-Dom-Doit-Qat3-Automated Regression Tester | $76 485 Úroveň II | Des Moines, IA | 21. 8. 2025 | 29. 8. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $112 950 Úroveň II | Chester, CT | 1. 7. 2025 | 9. 7. 2025 | Certifikované |
| Sr. Business Analyst | $122 200 Úroveň III | Celina, TX | 25. 6. 2025 | 26. 10. 2025 | Certifikované |
| Technical Business Analyst | $105 020 Úroveň II | Berkeley Heights, NJ | 11. 4. 2025 | 21. 4. 2025 | Certifikované |
| Software Application Developer | $122 700 Úroveň II | Washington, DC | 1. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Developer App | $105 230 Úroveň II | Alpharetta, GA | 14. 3. 2025 | 24. 3. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $111 800 Úroveň II | Johnston, RI | 16. 1. 2025 | 11. 4. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $127 775 Úroveň II | New York, NY | 14. 1. 2025 | 17. 5. 2025 | Certifikované |
| IT Business Intelligence Data Analyst | $78 400 Úroveň I | Chapel Hill, NC | 26. 12. 2024 | 3. 1. 2025 | Certifikované |
| Development Manager | $94 500 Úroveň II | Bethpage, NY | 5. 12. 2024 | 13. 12. 2024 | Certifikované |
| IT Business Intelligence Data Analyst | $78 380 Úroveň I | Chapel Hill, NC | 15. 10. 2024 | 23. 10. 2024 | Certifikované |
| Project Manager | $96 620 Úroveň II | Quincy, MA | 19. 7. 2024 | 29. 7. 2024 | Certifikované |
| Quality Engineer | $86 930 Úroveň II | Dallas, TX | 15. 7. 2024 | 1. 1. 2025 | Certifikované |
| Master Data Analyst | $108 306 Úroveň II | Whitestone, NY | 19. 3. 2024 | 27. 3. 2024 | Certifikované |
| Master Data Analyst | $108 306 Úroveň II | Whitestone, NY | 19. 3. 2024 | 27. 3. 2024 | Stiahnuté |
| Data Engineer | $86 000 Úroveň II | Los Angeles, CA | 10. 1. 2024 | 16. 1. 2024 | Certifikované |
| Data Engineer | $86 000 Úroveň II | Los Angeles, CA | 10. 1. 2024 | 16. 1. 2024 | Stiahnuté |
| Software Developer | $106 980 Úroveň II | Charlotte, NC | 6. 11. 2023 | 1. 1. 2024 | Certifikované |
| Business Analyst | $85 000 Úroveň I | New York, NY | 19. 10. 2023 | 1. 11. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer | $89 300 Úroveň I | Parsippany, NJ | 16. 10. 2023 | 24. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer | $101 610 Úroveň I | Bellevue, WA | 2. 10. 2023 | 10. 10. 2023 | Certifikované |
| Project Manager | $85 500 Úroveň II | Austin, TX | 28. 9. 2023 | 6. 10. 2023 | Certifikované |
| Master Data Analyst | $108 306 Úroveň II | Whitestone, NY | 14. 8. 2023 | 22. 8. 2023 | Certifikované |
| IT Business Analyst (SME) | $91 600 Úroveň II | Prosper, TX | 11. 8. 2023 | 21. 8. 2023 | Certifikované |
| UI Developer | $89 300 Úroveň I | New York, NY | 11. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer | $111 800 Úroveň II | Johnston, RI | 2. 8. 2023 | 14. 8. 2023 | Certifikované |
| Technical Scrum Master | $74 880 Úroveň II | Lyndhurst, NJ | 26. 6. 2023 | 5. 7. 2023 | Certifikované |
| Data Analyst | $77 920 Úroveň I | Reston, VA | 12. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Data Visualization Business Analyst / Developer | $103 300 Úroveň II | Stamford, CT | 17. 5. 2023 | 9. 8. 2023 | Certifikované |
| Business Systems Analyst | $94 700 Úroveň II | Boston, MA | 17. 4. 2023 | 25. 4. 2023 | Certifikované |
| DevOps Engineer | $110 240 Úroveň II | McLean, VA | 14. 4. 2023 | 12. 7. 2023 | Certifikované |
| QA Automation Engineer | $109 300 Úroveň II | Jersey City, NJ | 14. 4. 2023 | 11. 5. 2023 | Certifikované |
| Tableau Analyst | $102 500 Úroveň II | Purchase, NY | 13. 4. 2023 | 24. 4. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $98 910 Úroveň II | Houston, TX | 27. 2. 2023 | 7. 3. 2023 | Certifikované |
| Quality Assurance Analyst Senior | $82 980 Úroveň II | Southfield, MI | 31. 1. 2023 | 8. 2. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer | $116 750 Úroveň II | New York, NY | 27. 12. 2022 | 16. 1. 2023 | Certifikované |
| Test Analyst (UAT) | $97 100 Úroveň II | New York, NY | 8. 12. 2022 | 16. 12. 2022 | Certifikované |
| IT Business Analyst | $95 600 Úroveň II | East Brunswick, NJ | 18. 10. 2022 | 26. 10. 2022 | Certifikované |
| Test Analyst (UAT) | $97 100 Úroveň II | New York, NY | 26. 9. 2022 | 21. 2. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).