Domov › Zamestnávatelia › Vuegen Technologies Inc
Vuegen Technologies Inc: Mzdy H-1B a sponzoring
Vuegen Technologies Inc podal 64 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 64. Medián ponúkanej mzdy: $106 558.
Závislý zamestnávateľ H-1B má vysoký podiel pracovníkov H-1B (napr. 15 % alebo viac z pracovnej sily 51 a viac) a musí dodržiavať dodatočné pravidlá proti vytláčaniu amerických pracovníkov.
Sponzoruje Vuegen Technologies Inc víza H-1B?
Vuegen Technologies Inc podal 64 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 15. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Vuegen Technologies Inc: 7 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Developer | 21 | $106 558 |
| Software Developer (Oracle C2M) | 7 | $116 189 |
| Project Manager | 4 | $105 030 |
| Computer Systems Architect | 3 | $93 517 |
| Lead Software Developer | 3 | $139 152 |
| Senior Software Developer | 2 | $112 362 |
| SSIS Developer | 2 | $94 016 |
| Software Developer (Oracle CC&B) | 2 | $102 690 |
| Data Analyst | 2 | $77 116 |
| Software QA Analyst | 2 | $81 973 |
| Senior Machine Learning Engineer | 2 | $120 349 |
| Data Engineer | 2 | $119 000 |
| Systems Analyst | 1 | $73 778 |
| Sr. Mainframe Developer | 1 | $133 390 |
| Techno Functional Consultant | 1 | $140 046 |
| Software Developer (Oracle C2M Techno Functional ) | 1 | — |
| Software Developer, Applications | 1 | $102 690 |
| IT Solutions Architect | 1 | $120 328 |
| IT Solution Architect | 1 | $120 328 |
| Oracle Database Administrator | 1 | $86 694 |
| Business Analyst | 1 | $118 352 |
| Business Systems Analyst | 1 | $88 899 |
| Software Test Analyst | 1 | $105 602 |
| Systems Administrator | 1 | $130 000 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 11 | $94 016 |
| FY2024 | 21 | $102 690 |
| FY2025 | 17 | $106 558 |
| FY2026 | 15 | $116 189 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)5 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)47 %
- Úroveň III (skúsený)44 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)5 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Hoffman Estates, IL27
- Plano, TX6
- Georgetown, TX5
- Cedar Rapids, IA5
- Louisville, KY4
- Malvern, PA2
- King of Prussia, PA2
- Irving, TX1
- Tracy, CA1
- Rolling Meadows, IL1
- Grapevine, TX1
- Charlotte, NC1
- Carol Stream, IL1
- Baton Rouge, LA1
- Chicago, IL1
- Cumming, GA1
- East Hanover, NJ1
- Aurora, IL1
- Detroit, MI1
- Livonia, MI1
Povolania
- Software Developers48
- Computer Systems Engineers/Architects6
- Data Scientists3
- Management Analysts2
- Software Quality Assurance Analysts and Testers2
- Computer Systems Analysts1
- Database Administrators1
- Network and Computer Systems Administrators1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Computer Systems Architect | $134 971–$134 972 Úroveň III | Plano, TX | 15. 6. 2026 | 16. 9. 2026 | Certifikované |
| Project Manager | $111 800–$112 000 Úroveň IV | Louisville, KY | 9. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Data Engineer | $119 000 Úroveň III | Plano, TX | 18. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Data Engineer | $119 000 Úroveň III | Plano, TX | 18. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Software Developer (Oracle C2M) | $116 189–$116 250 Úroveň III | Cedar Rapids, IA | 5. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Software Developer | $116 189–$116 250 Úroveň III | Cedar Rapids, IA | 1. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Software Developer (Oracle C2M) | $116 189–$116 250 Úroveň III | Cedar Rapids, IA | 30. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Senior Machine Learning Engineer | $120 349–$125 000 Úroveň III | Livonia, MI | 23. 1. 2026 | 28. 1. 2026 | Certifikované |
| Senior Machine Learning Engineer | $120 349–$125 000 Úroveň III | Detroit, MI | 22. 1. 2026 | 29. 1. 2026 | Certifikované |
| Software Developer (Oracle C2M) | $130 707–$135 000 Úroveň III | Hoffman Estates, IL | 20. 11. 2025 | 1. 12. 2025 | Certifikované |
| Software Developer (Oracle C2M) | $130 707–$131 000 Úroveň III | Hoffman Estates, IL | 18. 11. 2025 | 1. 12. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $85 467–$85 468 Úroveň I | Hoffman Estates, IL | 2. 11. 2025 | 10. 11. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $108 077–$108 078 Úroveň II | Hoffman Estates, IL | 2. 11. 2025 | 10. 11. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $85 467–$85 468 Úroveň I | Hoffman Estates, IL | 2. 11. 2025 | 10. 11. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $108 077–$108 078 Úroveň II | Hoffman Estates, IL | 2. 11. 2025 | 10. 11. 2025 | Certifikované |
| Software Developer (Oracle C2M) | $153 317–$155 000 Úroveň IV | Aurora, IL | 15. 9. 2025 | 29. 9. 2025 | Certifikované |
| Lead Software Developer | $139 152–$139 153 Úroveň III | Georgetown, TX | 21. 8. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Lead Software Developer | $139 152–$139 153 Úroveň III | Georgetown, TX | 20. 8. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Developer (Oracle C2M) | $106 558–$110 000 Úroveň II | Hoffman Estates, IL | 23. 6. 2025 | 14. 12. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $107 000 Úroveň II | Hoffman Estates, IL | 18. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Test Analyst | $105 602–$106 000 Úroveň III | Georgetown, TX | 6. 6. 2025 | 23. 6. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $90 189–$105 000 Úroveň II | Cedar Rapids, IA | 29. 5. 2025 | 2. 6. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $90 189–$105 000 Úroveň II | Cedar Rapids, IA | 21. 4. 2025 | 2. 6. 2025 | Certifikované |
| Systems Administrator | $130 000 Úroveň III | East Hanover, NJ | 18. 4. 2025 | 18. 4. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $127 754–$127 755 Úroveň III | Hoffman Estates, IL | 11. 2. 2025 | 24. 2. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $106 558–$106 559 Úroveň II | Hoffman Estates, IL | 4. 2. 2025 | 7. 7. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $106 558–$106 559 Úroveň II | Hoffman Estates, IL | 3. 2. 2025 | 7. 7. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $106 558–$106 559 Úroveň II | Hoffman Estates, IL | 31. 1. 2025 | 7. 7. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $106 558–$106 559 Úroveň II | Hoffman Estates, IL | 23. 1. 2025 | 3. 2. 2025 | Certifikované |
| Business Systems Analyst | $88 899–$100 000 Úroveň III | Louisville, KY | 17. 12. 2024 | 6. 1. 2025 | Certifikované |
| Project Manager | $112 965–$112 966 Úroveň III | Chicago, IL | 6. 12. 2024 | 1. 1. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $105 227–$120 000 Úroveň II | Cumming, GA | 21. 10. 2024 | 1. 11. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $106 558–$106 600 Úroveň II | Hoffman Estates, IL | 7. 8. 2024 | 12. 8. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $105 206–$105 500 Úroveň II | Malvern, PA | 26. 7. 2024 | 30. 7. 2024 | Certifikované |
| Project Manager | $88 150–$100 000 Úroveň II | Hoffman Estates, IL | 19. 7. 2024 | 5. 8. 2024 | Certifikované |
| Business Analyst | $118 352–$118 560 Úroveň III | Baton Rouge, LA | 11. 7. 2024 | 1. 8. 2024 | Certifikované |
| Data Analyst | $75 379–$100 000 Úroveň II | Louisville, KY | 19. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Data Analyst | $78 853–$100 000 Úroveň II | Louisville, KY | 13. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software QA Analyst | $82 202–$85 000 Úroveň II | Hoffman Estates, IL | 6. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software QA Analyst | $81 744–$85 000 Úroveň I | Hoffman Estates, IL | 29. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Oracle Database Administrator | $86 694–$86 695 Úroveň II | Carol Stream, IL | 25. 4. 2024 | 30. 9. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $102 690–$105 000 Úroveň II | Hoffman Estates, IL | 10. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Developer, Applications | $102 690–$102 750 Úroveň II | Hoffman Estates, IL | 19. 3. 2024 | 1. 4. 2024 | Certifikované |
| IT Solutions Architect | $120 328–$120 500 Úroveň III | Plano, TX | 29. 2. 2024 | 4. 3. 2024 | Certifikované |
| Lead Software Developer | $128 232–$128 500 Úroveň III | Charlotte, NC | 28. 2. 2024 | 4. 3. 2024 | Certifikované |
| IT Solution Architect | $120 328–$120 500 Úroveň III | Plano, TX | 27. 2. 2024 | 4. 3. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $115 918–$115 919 Úroveň II | Hoffman Estates, IL | 31. 1. 2024 | 29. 2. 2024 | Certifikované |
| Project Manager | $98 259–$100 000 Úroveň III | Hoffman Estates, IL | 20. 12. 2023 | 15. 1. 2024 | Certifikované |
| Software Developer (Oracle C2M Techno Functional ) | $120 058–$124 800 čiatočný úväzok · Úroveň III | King of Prussia, PA | 4. 12. 2023 | 12. 12. 2023 | Certifikované |
| Software Developer (Oracle C2M) | $102 690–$105 000 Úroveň II | Hoffman Estates, IL | 13. 11. 2023 | 20. 11. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $102 690–$105 000 Úroveň II | Hoffman Estates, IL | 13. 10. 2023 | 13. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Developer (Oracle CC&B) | $102 690–$105 000 Úroveň II | Hoffman Estates, IL | 11. 10. 2023 | 11. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Developer (Oracle CC&B) | $102 690–$105 000 Úroveň II | Hoffman Estates, IL | 5. 10. 2023 | 5. 10. 2023 | Certifikované |
| Computer Systems Architect | $93 517–$110 000 Úroveň III | Plano, TX | 11. 9. 2023 | 18. 9. 2023 | Certifikované |
| Computer Systems Architect | $93 517–$110 000 Úroveň III | Grapevine, TX | 8. 9. 2023 | 29. 2. 2024 | Certifikované |
| Techno Functional Consultant | $140 046–$170 000 Úroveň IV | King of Prussia, PA | 4. 9. 2023 | 11. 9. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $94 016 Úroveň II | Hoffman Estates, IL | 9. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $98 904–$102 000 Úroveň II | Irving, TX | 1. 6. 2023 | 12. 6. 2023 | Certifikované |
| SSIS Developer | $94 016–$100 000 Úroveň II | Tracy, CA | 3. 5. 2023 | 15. 5. 2023 | Certifikované |
| SSIS Developer | $94 016–$100 000 Úroveň II | Rolling Meadows, IL | 2. 5. 2023 | 8. 5. 2023 | Certifikované |
| Sr. Mainframe Developer | $133 390 Úroveň III | Malvern, PA | 24. 2. 2023 | 4. 3. 2023 | Certifikované |
| Senior Software Developer | $112 362–$115 000 Úroveň III | Georgetown, TX | 25. 1. 2023 | 1. 2. 2023 | Certifikované |
| Senior Software Developer | $112 362–$115 000 Úroveň III | Georgetown, TX | 13. 1. 2023 | 24. 1. 2023 | Certifikované |
| Systems Analyst | $73 778–$90 000 Úroveň II | Hoffman Estates, IL | 8. 11. 2022 | 15. 12. 2022 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).