Domov › Zamestnávatelia › Wailea Systems LLC
Wailea Systems LLC: Mzdy H-1B a sponzoring
Wailea Systems LLC podal 155 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 155. Medián ponúkanej mzdy: $82 250.
Závislý zamestnávateľ H-1B má vysoký podiel pracovníkov H-1B (napr. 15 % alebo viac z pracovnej sily 51 a viac) a musí dodržiavať dodatočné pravidlá proti vytláčaniu amerických pracovníkov.
Sponzoruje Wailea Systems LLC víza H-1B?
Wailea Systems LLC podal 155 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 1. 11. 2025. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Developer | 71 | $85 197 |
| Software Engineer | 13 | $82 250 |
| Quality Analyst | 11 | $70 304 |
| Business Intelligence Analyst | 8 | $70 772 |
| Business Analyst | 7 | $67 163 |
| Programmer Analyst | 5 | $68 016 |
| SAP Consultant | 4 | $119 684 |
| DevOps Engineer | 4 | $98 956 |
| Mechanical Engineer | 4 | $68 952 |
| EHS Engineer | 3 | $60 000 |
| Validation Engineer | 3 | $65 666 |
| Systems Analyst | 3 | $74 339 |
| Network Engineer | 3 | $61 318 |
| Scrum Master | 2 | $67 440 |
| Mechanical Drafter | 2 | $60 000 |
| IT Project Manager | 2 | $70 075 |
| Computer Programmer | 2 | $95 764 |
| Data Analyst | 1 | $103 958 |
| Chemist | 1 | $61 963 |
| Cloud Engineer | 1 | $98 904 |
| Systems Administarator | 1 | $78 478 |
| Data Engineer | 1 | $62 566 |
| Information Security Analyst | 1 | $102 690 |
| Software Development Engineer in Test | 1 | $84 094 |
| Quality Engineer | 1 | $85 883 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 88 | $80 850 |
| FY2024 | 51 | $78 478 |
| FY2025 | 13 | $85 883 |
| FY2026 | 3 | $112 923 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)57 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)40 %
- Úroveň III (skúsený)1 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)1 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Cranbury, NJ13
- Irving, TX8
- Wylie, TX7
- Jamesburg, NJ5
- Creve Coeur, MO5
- Cumming, GA5
- Katy, TX4
- Manchester, CT4
- Lawrence Township, NJ4
- McKinney, TX4
- Frisco, TX3
- Dalton, GA3
- Orangeburg, SC3
- Austin, TX3
- San Antonio, TX3
- Chicago, IL3
- Dover, NH3
- Bellevue, WA3
- Greensboro, NC3
- Leander, TX3
Povolania
- Software Developers86
- Software Quality Assurance Analysts and Testers13
- Computer Programmers13
- Data Scientists9
- Management Analysts7
- Computer Systems Engineers/Architects5
- Mechanical Engineers5
- Environmental Scientists and Specialists, Including Health3
- Industrial Engineers3
- Computer Systems Analysts3
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Developer | $112 923 Úroveň II | Irving, TX | 1. 11. 2025 | 12. 11. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $112 923 Úroveň II | Irving, TX | 1. 11. 2025 | 12. 11. 2025 | Certifikované |
| DevOps Engineer | $109 283–$126 100 Úroveň II | Cumming, GA | 29. 9. 2025 | 6. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $89 190 Úroveň II | Goleta, CA | 22. 8. 2025 | 2. 9. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $82 250 Úroveň II | Centennial, CO | 17. 7. 2025 | 24. 7. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $82 250 Úroveň II | Centennial, CO | 8. 7. 2025 | 15. 7. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $81 370–$82 250 Úroveň II | Centennial, CO | 7. 7. 2025 | 14. 7. 2025 | Certifikované |
| Quality Engineer | $85 883–$85 900 Úroveň II | Columbus, OH | 19. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $123 656–$123 660 Úroveň II | Monroe Township, NJ | 19. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $92 435 Úroveň II | Lee's Summit, MO | 2. 5. 2025 | 9. 5. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $92 435 Úroveň II | Lee's Summit, MO | 24. 4. 2025 | 30. 4. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $105 997–$106 000 Úroveň II | McKinney, TX | 18. 3. 2025 | 25. 3. 2025 | Certifikované |
| Computer Programmer | $85 530–$106 665 Úroveň II | Wylie, TX | 4. 3. 2025 | 11. 3. 2025 | Certifikované |
| Computer Programmer | $105 997–$123 660 Úroveň II | Wylie, TX | 4. 3. 2025 | 11. 3. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $64 542–$64 550 Úroveň I | San Antonio, TX | 3. 2. 2025 | 10. 2. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $81 120–$81 130 Úroveň II | San Antonio, TX | 3. 2. 2025 | 10. 2. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $85 530 Úroveň II | McKinney, TX | 18. 9. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $69 555 Úroveň II | Powell, OH | 5. 9. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Development Engineer in Test | $84 094 Úroveň I | Irving, TX | 2. 8. 2024 | 12. 8. 2024 | Certifikované |
| Data Engineer | $62 566 Úroveň I | Indianapolis, IN | 21. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $67 725 Úroveň I | Indianapolis, IN | 21. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Systems Analyst | $88 130 Úroveň II | Manchester, CT | 20. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $88 275 Úroveň II | Leander, TX | 20. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $76 378 Úroveň II | East Lansing, MI | 14. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Network Engineer | $77 646 Úroveň II | Miamisburg, OH | 14. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $96 866 Úroveň II | Cedar Park, TX | 14. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Quality Analyst | $85 925 Úroveň II | Cumming, GA | 14. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $93 330 Úroveň II | Flowery Branch, GA | 14. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $89 253 Úroveň I | Edison, NJ | 11. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $101 192 Úroveň II | Wylie, TX | 31. 5. 2024 | 3. 6. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $101 192 Úroveň II | Wylie, TX | 31. 5. 2024 | 1. 6. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $89 253 Úroveň I | Sayreville, NJ | 30. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Systems Analyst | $74 339 Úroveň I | Manchester, CT | 29. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| IT Project Manager | $70 075 Úroveň II | Aubrey, TX | 29. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $65 166 Úroveň I | Leander, TX | 29. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $63 190 Úroveň I | East Lansing, MI | 29. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Network Engineer | $61 318 Úroveň I | Miamisburg, OH | 29. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $75 566 Úroveň I | Cedar Park, TX | 29. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Quality Analyst | $70 304 Úroveň I | Cumming, GA | 29. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $71 011 Úroveň I | Flowery Branch, GA | 29. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Systems Analyst | $74 339 Úroveň I | Manchester, CT | 29. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| IT Project Manager | $70 075 Úroveň II | Aubrey, TX | 29. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $65 166 Úroveň I | Leander, TX | 29. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $63 190 Úroveň I | East Lansing, MI | 29. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Network Engineer | $61 318 Úroveň I | Miamisburg, OH | 29. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $71 011 Úroveň I | Flowery Branch, GA | 22. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $75 566 Úroveň I | Cedar Park, TX | 22. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Quality Analyst | $70 304 Úroveň I | Cumming, GA | 22. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $101 192 Úroveň II | Wylie, TX | 3. 5. 2024 | 13. 5. 2024 | Certifikované |
| Information Security Analyst | $102 690 Úroveň II | Wylie, TX | 3. 5. 2024 | 10. 5. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $101 192 Úroveň II | Wylie, TX | 3. 5. 2024 | 10. 5. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $89 253 Úroveň I | Cranbury, NJ | 29. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $89 253 Úroveň I | Cranbury, NJ | 29. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $89 253 Úroveň I | Cranbury, NJ | 29. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $89 253 Úroveň I | Cranbury, NJ | 26. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $89 253 Úroveň I | Cranbury, NJ | 26. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $89 253 Úroveň I | Cranbury, NJ | 26. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $89 253 Úroveň I | Cranbury, NJ | 25. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $88 275 Úroveň II | Liberty Hill, TX | 19. 4. 2024 | 1. 5. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $75 566 Úroveň I | Pflugerville, TX | 19. 4. 2024 | 1. 5. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $69 742 Úroveň I | Memphis, TN | 16. 4. 2024 | 1. 6. 2024 | Certifikované |
| Quality Analyst | $65 395 Úroveň I | Melissa, TX | 12. 1. 2024 | 1. 2. 2024 | Certifikované |
| Mechanical Engineer | $95 118 Úroveň II | Houston, TX | 15. 11. 2023 | 27. 11. 2023 | Certifikované |
| Mechanical Engineer | $74 173 Úroveň I | Houston, TX | 15. 11. 2023 | 27. 11. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $106 974 Úroveň II | Charlotte, NC | 17. 10. 2023 | 17. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $85 738 Úroveň I | Charlotte, NC | 17. 10. 2023 | 17. 10. 2023 | Certifikované |
| Systems Administarator | $78 478 Úroveň II | Iselin, NJ | 28. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $83 450 Úroveň II | Dover, NH | 18. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $68 266 Úroveň I | Dover, NH | 18. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Programmer Analyst | $68 016 Úroveň I | Greensboro, NC | 15. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Programmer Analyst | $68 016 Úroveň I | Greensboro, NC | 15. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Programmer Analyst | $83 637 Úroveň II | Greensboro, NC | 15. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Business Analyst | $71 968 Úroveň I | Bellevue, WA | 15. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Business Analyst | $93 579 Úroveň II | Bellevue, WA | 15. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Programmer Analyst | $72 093 Úroveň II | Tempe, AZ | 14. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Programmer Analyst | $60 000 Úroveň I | Tempe, AZ | 14. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer | $89 856 Úroveň I | Bellevue, WA | 6. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer | $82 056 Úroveň I | Plano, TX | 17. 8. 2023 | 1. 9. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $103 272 Úroveň II | Apex, NC | 13. 7. 2023 | 1. 8. 2023 | Certifikované |
| Business Analyst | $85 072 Úroveň II | Lawrence Township, NJ | 16. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Business Analyst | $67 163 Úroveň I | Lawrence Township, NJ | 16. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Quality Analyst | $81 078 Úroveň II | Lawrence Township, NJ | 16. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Quality Analyst | $63 398 Úroveň I | Lawrence Township, NJ | 16. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $80 850 Úroveň I | Euless, TX | 13. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $85 197 Úroveň I | Jersey City, NJ | 12. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| EHS Engineer | $60 000 Úroveň II | Dalton, GA | 12. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| EHS Engineer | $68 000 Úroveň II | Dalton, GA | 12. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| DevOps Engineer | $98 904 Úroveň II | McKinney, TX | 23. 5. 2023 | 1. 6. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $84 802 Úroveň II | Creve Coeur, MO | 18. 5. 2023 | 1. 6. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $65 728 Úroveň I | Creve Coeur, MO | 18. 5. 2023 | 1. 6. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $84 802 Úroveň II | Creve Coeur, MO | 18. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $65 728 Úroveň I | Creve Coeur, MO | 18. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $65 728 Úroveň I | Creve Coeur, MO | 18. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Mechanical Engineer | $60 000 Úroveň I | Columbia, SC | 11. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Mechanical Engineer | $63 731 Úroveň I | Orangeburg, SC | 11. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $85 197 Úroveň I | Cranbury, NJ | 10. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| EHS Engineer | $60 000 Úroveň II | Dalton, GA | 10. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Mechanical Drafter | $60 000 Úroveň II | Orangeburg, SC | 10. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Quality Analyst | $75 566 Úroveň I | Cranbury, NJ | 2. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $85 197 Úroveň I | Cranbury, NJ | 2. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
Zobrazuje sa 100 najnovších z 155 žiadostí.
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).