Domov › Zamestnávatelia › WinInfosys, Inc.
WinInfosys, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
WinInfosys, Inc. podal 10 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 10. Medián ponúkanej mzdy: $108 452.
Sponzoruje WinInfosys, Inc. víza H-1B?
WinInfosys, Inc. podal 10 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 8. 4. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Sr. Application Developer | 2 | $127 160 |
| Software Developer | 2 | $109 088 |
| Web Development and Data Analyst | 1 | $94 016 |
| Application Development and Data Analyst | 1 | $102 690 |
| Application Developer and Data Analyst | 1 | $106 558 |
| Data Engineer | 1 | $108 826 |
| SAP SD Business Analyst | 1 | $100 000 |
| Business Systems Analyst | 1 | $110 100 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 2 | $108 815 |
| FY2024 | 3 | $106 558 |
| FY2025 | 3 | $110 100 |
| FY2026 | 2 | $119 392 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Sr. Application Developer | $130 707 Úroveň III | Chicago, IL | 8. 4. 2026 | 14. 9. 2026 | Certifikované |
| Software Developer | $108 077 Úroveň II | Aurora, IL | 1. 12. 2025 | 11. 12. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $110 100 Úroveň II | Fort Worth, TX | 21. 5. 2025 | 29. 5. 2025 | Certifikované |
| Business Systems Analyst | $110 100 Úroveň II | Fort Worth, TX | 31. 3. 2025 | 25. 4. 2025 | Certifikované, následne stiahnuté |
| SAP SD Business Analyst | $100 000 Úroveň III | Cranberry Twp, PA | 23. 10. 2024 | 31. 10. 2024 | Certifikované |
| Application Developer and Data Analyst | $106 558 Úroveň II | Elk Grove Village, IL | 9. 9. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Data Engineer | $108 826 Úroveň II | Austin, TX | 29. 7. 2024 | 11. 8. 2024 | Certifikované |
| Application Development and Data Analyst | $102 690 Úroveň II | Elk Grove Village, IL | 30. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Sr. Application Developer | $123 614 Úroveň III | Chicago, IL | 7. 9. 2023 | 15. 9. 2023 | Certifikované |
| Web Development and Data Analyst | $94 016 Úroveň II | Elk Grove Village, IL | 5. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).