Domov › Zamestnávatelia › Xcel Energy Services, Inc.
Xcel Energy Services, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
Xcel Energy Services, Inc. podal 24 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 23. Medián ponúkanej mzdy: $100 664.
Sponzoruje Xcel Energy Services, Inc. víza H-1B?
Xcel Energy Services, Inc. podal 24 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 20. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Xcel Energy Services, Inc.: 4 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Sr. IT Engineer | 2 | $144 618 |
| Senior Engineer - Transmission Planning | 2 | $100 946 |
| Engineer | 2 | $76 898 |
| Staff Engineer | 2 | $93 702 |
| Project Manager I | 1 | $82 597 |
| Valuation Analyst | 1 | $94 500 |
| Process Automation Developer III | 1 | $96 741 |
| IT Data & Analytics Lead | 1 | $126 500 |
| Process Autom Developer | 1 | $95 000 |
| Principal Transmission Planning Engineer | 1 | $149 000 |
| Associate Data Scientist | 1 | $95 004 |
| Senior Planner Buyer | 1 | $95 636 |
| Project Manager II | 1 | $128 000 |
| Transmission Planning Manager | 1 | $178 000 |
| Principal AI Architect | 1 | $200 000 |
| Senior IT Engineer | 1 | $168 054 |
| Principal Generation Reliability and Analysis Consultant | 1 | $140 774 |
| Assoc Data Scientist | 1 | $100 664 |
| Sr Risk Management Analyst | 1 | $87 550 |
| Data Scientist | 1 | $122 720 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 6 | $100 946 |
| FY2024 | 5 | $96 741 |
| FY2025 | 6 | $95 636 |
| FY2026 | 7 | $122 720 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)29 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)25 %
- Úroveň III (skúsený)12 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)33 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Electrical Engineers8
- Software Developers5
- Data Scientists4
- Management Analysts3
- Financial Quantitative Analysts1
- Computer Programmers1
- Purchasing Agents, Except Wholesale, Retail, and Farm Products1
- Operations Research Analysts1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Staff Engineer | $96 250 Úroveň I | Lubbock, TX | 20. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Assoc Data Scientist | $100 664 Úroveň I | Denver, CO | 19. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Sr Risk Management Analyst | $87 550 Úroveň I | Denver, CO | 19. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Data Scientist | $122 720 Úroveň II | Denver, CO | 19. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Principal Generation Reliability and Analysis Consultant | $140 774 Úroveň IV | Henderson, CO | 30. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Senior IT Engineer | $168 054 Úroveň IV | Amarillo, TX | 17. 3. 2026 | 21. 8. 2026 | Certifikované |
| Principal AI Architect | $200 000 Úroveň IV | Cedar Park, TX | 14. 1. 2026 | 2. 2. 2026 | Certifikované |
| Transmission Planning Manager | $178 000 Úroveň IV | Denver, CO | 15. 7. 2025 | 21. 7. 2025 | Certifikované |
| Project Manager II | $128 000 Úroveň III | Minneapolis, MN | 15. 7. 2025 | 14. 12. 2025 | Certifikované |
| Engineer | $76 898 Úroveň I | Minneapolis, MN | 20. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Engineer | $88 000 Úroveň I | Minneapolis, MN | 20. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Stiahnuté |
| Staff Engineer | $91 155 Úroveň I | Minneapolis, MN | 23. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Senior Planner Buyer | $95 636 Úroveň III | Henderson, CO | 2. 12. 2024 | 31. 5. 2025 | Certifikované |
| IT Data & Analytics Lead | $126 500 Úroveň II | Denver, CO | 26. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Principal Transmission Planning Engineer | $149 000 Úroveň III | Amarillo, TX | 23. 4. 2024 | 29. 4. 2024 | Certifikované |
| Process Autom Developer | $95 000 Úroveň I | Amarillo, TX | 23. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Associate Data Scientist | $95 004 Úroveň II | Denver, CO | 19. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Process Automation Developer III | $96 741 Úroveň II | Denver, CO | 11. 10. 2023 | 10. 11. 2023 | Certifikované |
| Sr. IT Engineer | $139 464–$155 764 Úroveň IV | Amarillo, TX | 16. 8. 2023 | 21. 8. 2023 | Certifikované |
| Project Manager I | $82 597–$85 000 Úroveň II | Minneapolis, MN | 9. 12. 2022 | 14. 12. 2022 | Certifikované |
| Sr. IT Engineer | $149 773 Úroveň IV | Minneapolis, MN | 18. 10. 2022 | 1. 12. 2022 | Certifikované |
| Senior Engineer - Transmission Planning | $98 585 Úroveň IV | Amarillo, TX | 7. 5. 2021 | 1. 10. 2021 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Senior Engineer - Transmission Planning | $103 306 Úroveň IV | Amarillo, TX | 7. 5. 2021 | 25. 10. 2021 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Valuation Analyst | $94 500 Úroveň II | Denver, CO | 26. 4. 2021 | 5. 5. 2021 | Certifikované, následne stiahnuté |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).