Domov › Zamestnávatelia › Xcel Life Sciences LLC
Xcel Life Sciences LLC: Mzdy H-1B a sponzoring
Xcel Life Sciences LLC podal 13 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 13. Medián ponúkanej mzdy: $113 323.
Sponzoruje Xcel Life Sciences LLC víza H-1B?
Xcel Life Sciences LLC podal 13 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 3. 2. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Engineer | 3 | $132 870 |
| Computer Systems Analyst | 3 | $103 917 |
| Data/Business Intelligence Analyst | 2 | $98 155 |
| Data Analyst | 1 | $116 646 |
| Senior Manager, Computer Systems Validation | 1 | $120 000 |
| Data and BI Architect | 1 | $97 469 |
| Azure Application Support DBA | 1 | $90 022 |
| Data Engineer | 1 | $110 000 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $126 435 |
| FY2024 | 7 | $97 812 |
| FY2025 | 1 | $118 789 |
| FY2026 | 1 | $103 917 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Fremont, CA4
- San Jose, CA1
- SanJose, CA1
- Stockton, CA1
- Nashville, TN1
- Dayton, OH1
- Irving, TX1
- Dublin, CA1
- Fremonth, CA1
- Warren, NJ1
Povolania
- Data Scientists4
- Software Developers3
- Computer Systems Analysts3
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Database Architects1
- Database Administrators1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Computer Systems Analyst | $103 917 Úroveň II | Warren, NJ | 3. 2. 2026 | 3. 2. 2026 | Certifikované |
| Computer Systems Analyst | $118 789 Úroveň II | Fremont, CA | 27. 9. 2024 | 2. 10. 2024 | Certifikované |
| Data Engineer | $110 000 Úroveň I | Dublin, CA | 5. 9. 2024 | 12. 9. 2024 | Certifikované |
| Data/Business Intelligence Analyst | $98 155 čiatočný úväzok · Úroveň I | Fremonth, CA | 1. 8. 2024 | 10. 8. 2024 | Certifikované |
| Data/Business Intelligence Analyst | $98 155 Úroveň I | Fremont, CA | 3. 7. 2024 | 15. 7. 2024 | Certifikované |
| Azure Application Support DBA | $90 022 Úroveň II | Irving, TX | 14. 3. 2024 | 19. 3. 2024 | Certifikované |
| Computer Systems Analyst | $87 589 Úroveň II | Stockton, CA | 23. 10. 2023 | 30. 10. 2023 | Certifikované |
| Senior Manager, Computer Systems Validation | $120 000 Úroveň IV | Nashville, TN | 27. 9. 2023 | 2. 10. 2023 | Certifikované |
| Data and BI Architect | $97 469 Úroveň II | Dayton, OH | 25. 9. 2023 | 2. 10. 2023 | Certifikované |
| Data Analyst | $116 646 Úroveň II | Fremont, CA | 4. 7. 2023 | 11. 7. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer | $141 378 Úroveň II | SanJose, CA | 18. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer | $132 870 Úroveň II | Fremont, CA | 30. 5. 2023 | 6. 6. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer | $120 000 Úroveň I | San Jose, CA | 1. 3. 2023 | 13. 3. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).